MicroMillions VII niit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #151
    Re: MicroMillions VII niit

    järgmine deep run ja lõpeb jälle oksega...

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #152
      Re: MicroMillions VII niit

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      muru ja palju sinu triobet live hourly rate on:) kui sa kõik rahasse paned? 10 tunni tooli soojendamise eest nagu diilerid ütlevad saad mingi 10% roi? ehk 7 euri+? Äkki ei saa sedagi sest sa ju joogine ja gambled...:)

      Tegu on võistlusega eelkõige. Juba cashide arvestus näitab, et kui ca 50 tüüpi omab 10+ cashi, siis on neid regze päris palju


      BTW vene tibi Bobrovaflya ongi edetabelis liidriks kerkinud, samas punktisumma võib minna 10-l mehel üle 500-st see on igal aastal olnud kindel võidusumma! Leedu regular Dainiux ka heal positsioonil
      Lümpsis käin meelelahutuseks. Fun on vahest ka pokkerilaua teises rollis olla, vaadata kuidas kutid paari soti pärast vingerdavad ja ennast seetõttu lõpubossideks peavad. Pole probleemi õhtul long run selle meelelahutuse eest paar sotti välja käia.

      Mu point oli siiski see, et see pole ju mingi võistlus. Võistlus on nt TLB monthly, Sharkscope leaderboard, profiti maksimeerimine, enda mängu arendamine, papi kokku ajamine. Mikromillions on nagu eriolümpia, kedagi võitjad ei koti ja ükski tõsine pro ei vaata selle liiderboardi poole ilma muigeta.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #153
        Re: MicroMillions VII niit

        Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
        järgmine deep run ja lõpeb jälle oksega...

        http://www.boomplayer.com/en/poker-h...529_D2B65F69B4
        33bb korralik stack, et mängida muidu imo. Sisse uhamine ei ole väga optimaalne play. mr/call pre, chk/fold möödas flop, cbet connected flop. Pealegi villu bet on tugevalt value poole, arvan igast väiksemad pocketid, rag ässad, broadway kaardid shoveks ta sisse pre, lootes poti kohe kätte saada.

        Praeguses hetkes oleks 27bb taga ja next hand ning to the FT. AKo ei ole päris pähklid ka if you know what I mean.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #154
          Re: MicroMillions VII niit

          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
          33bb korralik stack, et mängida muidu imo. Sisse uhamine ei ole väga optimaalne play. mr/call pre, chk/fold möödas flop, cbet connected flop. Pealegi villu bet on tugevalt value poole, arvan igast väiksemad pocketid, rag ässad, broadway kaardid shoveks ta sisse pre, lootes poti kohe kätte saada.

          Praeguses hetkes oleks 27bb taga ja next hand ning to the FT. AKo ei ole päris pähklid ka if you know what I mean.
          soola pähklid?

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #155
            Re: MicroMillions VII niit

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            soola pähklid?
            Nad sellised kokteilikad.

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #156
              Re: MicroMillions VII niit

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              33bb korralik stack, et mängida muidu imo. Sisse uhamine ei ole väga optimaalne play. mr/call pre, chk/fold möödas flop, cbet connected flop. Pealegi villu bet on tugevalt value poole, arvan igast väiksemad pocketid, rag ässad, broadway kaardid shoveks ta sisse pre, lootes poti kohe kätte saada.

              Praeguses hetkes oleks 27bb taga ja next hand ning to the FT. AKo ei ole päris pähklid ka if you know what I mean.
              jep, täiesti nõus, korralikult munasin käe ära. Algul tahtsingi flattida, aga viimasel hetkel mõtlesin ümber. Busti sellega ei lennanud ja paar kätt hiljem sain triple upi ja lõpuks jäin 135ndaks vms, 53 daala. 4st 3 cashi praegu.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #157
                Re: MicroMillions VII niit

                Mulle tundub ka et selline fishine field fishid pigem flativad-armastavad seda teha ka ak-ga. Mingeid fancy play 78s v ax 3b pole

                Seega tunduks nagu karjuv väärtuse võtmine, aga jh oleneb kuida smõtted, kerge pole sellist kätt ära visata

                Comment

                • 8GRN
                  Räme Fish
                  • Jan 2014
                  • 7

                  #158
                  Re: MicroMillions VII niit

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Lümpsis käin meelelahutuseks. Fun on vahest ka pokkerilaua teises rollis olla, vaadata kuidas kutid paari soti pärast vingerdavad ja ennast seetõttu lõpubossideks peavad. Pole probleemi õhtul long run selle meelelahutuse eest paar sotti välja käia.

                  Mu point oli siiski see, et see pole ju mingi võistlus. Võistlus on nt TLB monthly, Sharkscope leaderboard, profiti maksimeerimine, enda mängu arendamine, papi kokku ajamine. Mikromillions on nagu eriolümpia, kedagi võitjad ei koti ja ükski tõsine pro ei vaata selle liiderboardi poole ilma muigeta.
                  Ära vaata mitu postitust mul siin konreetses foorumis on, vaid vaata peeglisse.
                  Jah me kõik teame, et oled hetkel enim teeninud (kuid mitte teeniv) eestlasest pokkerimängija ja kindlasti ka oskad seda mängu ja pappi teenida, aga minu silmis oled sa inimesene kaotanud igasugusegi lugupidamise, mis varem oli . Süda läheb pahaks lugeda sellist arrogantset teksti pea kõikjal. Sinu jaoks eksisteerib ainult Sinu arvamus ja vale arvamus. Kui sa tõesti oled nii intelligentne ja laia silmaringiga inimene, nagu Sa seda koguaeg üritad ikka ja jälle demonstreerida, siis palun hakka seda ükskord ka tõestama.
                  "The highest result of education is Tolerance" H.Keller.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #159
                    Re: MicroMillions VII niit

                    Mis ta siis täpsemalt valesti ütles?

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #160
                      Re: MicroMillions VII niit

                      Imo ka Müürilt solid post ja herr privadori oma tundus pigem veits nõelamisena, kui võrdles vabal päeval õlle ja möla kõrvale live pokkeri toksimist 20h päevas online micro turniiride grindimisega..

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #161
                        Re: MicroMillions VII niit

                        Algselt postitas 8GRN Vaata postitust
                        Ära vaata mitu postitust mul siin konreetses foorumis on, vaid vaata peeglisse.
                        Jah me kõik teame, et oled hetkel enim teeninud (kuid mitte teeniv) eestlasest pokkerimängija ja kindlasti ka oskad seda mängu ja pappi teenida, aga minu silmis oled sa inimesene kaotanud igasugusegi lugupidamise, mis varem oli . Süda läheb pahaks lugeda sellist arrogantset teksti pea kõikjal. Sinu jaoks eksisteerib ainult Sinu arvamus ja vale arvamus. Kui sa tõesti oled nii intelligentne ja laia silmaringiga inimene, nagu Sa seda koguaeg üritad ikka ja jälle demonstreerida, siis palun hakka seda ükskord ka tõestama.
                        "The highest result of education is Tolerance" H.Keller.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #162
                          Re: MicroMillions VII niit

                          8GRN kaitseks, siis endal oli ka:
                          Fun on vahest ka pokkerilaua teises rollis olla, vaadata kuidas kutid paari soti pärast vingerdavad ja ennast seetõttu lõpubossideks peavad.
                          lugedes selline väike tunne nagu tüüp käiks endise lastekodu lapsena pärast vanemate leidmist lastekodus ilma vanemateta laste üle naermas, aga no ilmselgelt on see lihtsalt müüri veidi konkreetsemast eneseväljenduse stiilist tulenev ning mingit halba tooni või ülbust ta seal vaevalt omas.

                          8GRN-le siis.
                          Last edited by karupoeg; 22.07.14, 22:46.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #163
                            Re: MicroMillions VII niit

                            Algselt postitas 8GRN Vaata postitust
                            Ära vaata mitu postitust mul siin konreetses foorumis on, vaid vaata peeglisse.
                            Jah me kõik teame, et oled hetkel enim teeninud (kuid mitte teeniv) eestlasest pokkerimängija ja kindlasti ka oskad seda mängu ja pappi teenida, aga minu silmis oled sa inimesene kaotanud igasugusegi lugupidamise, mis varem oli . Süda läheb pahaks lugeda sellist arrogantset teksti pea kõikjal. Sinu jaoks eksisteerib ainult Sinu arvamus ja vale arvamus. Kui sa tõesti oled nii intelligentne ja laia silmaringiga inimene, nagu Sa seda koguaeg üritad ikka ja jälle demonstreerida, siis palun hakka seda ükskord ka tõestama.
                            "The highest result of education is Tolerance" H.Keller.
                            Ma ei ürita siin populaarsusvõistlust võita ja mu toon võib vahest olla nagu ta on. See foorum sai loodud pokkerimängu arendamiseks. Strati osas nõu võib anda kuidas EV'd maksimeerida, aga kui kogu suhtumine on natuke kummaline (mm'i leaderboardi tähtsaks pidamine) ja see välja tuua, siis on tegu ülbamisega? mm'i leaderboardi tähtsaks pidamine näitab see mängija on oma EV suurendamisest väga kaugel ja selle lekke parandamine on palju rohkem +ev kui mitukümmend kätt stratti. Pole mingi minu arvamus või tõene arvamus jura, see on objektiivne paratamatus.

                            Ma ei ürita siin väita midagi sellist, et mm'i turniirid mõttetud oleks vms. Vastupidi, väga hea value'ga turniirid on. Lihtsalt leaderboard ja selle nimel 2 nädalat unetut nolifemist on mõttetu.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #164
                              Re: MicroMillions VII niit

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              8GRN kaitseks, siis endal oli ka:

                              lugedes selline väike tunne nagu tüüp käiks endise lastekodu lapsena pärast vanemate leidmist lastekodus ilma vanemateta laste üle naermas, aga no ilmselgelt on see lihtsalt müüri veidi konkreetsemast eneseväljenduse stiilist tulenev ning mingit halba tooni või ülbust ta seal vaevalt omas.

                              8GRN-le siis.
                              Võimalik et ei väljendanud end kuigi täpselt. Elukutselisi mängijaid on väga erinevaid. Osadel on vägagi professionaalne suhtumine, sellistele kaotaks laivis raha iga kell, nt H Käsperi table talki on väga mõnus kuulata. Samas on väga palju semidecent wannabe rekse, kes suhtuvad kaotavatesse mängijatesse lausa vaenulikult, oh, saime fishi raha kätte, raibe tõmbas ära jälle tüüpi jutuga. Isegi mõni muidu decent mängija mõnitab lauas teisi kui need ei võta piisavalt optimaalset või piisavalt fäänsit liini. Mõni karjatab üle maja kui võidab pool bi. Hobimängijalt seda võiks oodata ja oleks täitsa fine, võita üritava mängija puhul tekib küll wtf olukord. Mõni peab end järgmise taseme mõtlejaks juba kui oskab oodata AQ+, TT+ range käsi. Selliste juttu on lausa piinlik kuulata lauas, ei tahaks rohkem koos mängida, nad on kahjulikud mängule.
                              Last edited by muruntau; 23.07.14, 07:24.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #165
                                Re: MicroMillions VII niit

                                muruga nõus.
                                olen ka üle pika aja nüüd mõned turniirid teinud.
                                mind ei häiri tegelased, kes tahavad päikeseprillidega mängida vms. samas kui käib pidev "strateegia" jutt teemadel ranged, rangede balansseerimine, 3bet-4bet, leveldamine jms kodaniku poolt, kes just callis mu 3x 3beti oop 20bb deep 23s-ga, siis luban endale ühe hääletu väikese muige.
                                samuti asi, mis ärritab, on tegelased, kes ei oska kaotada. tõmmati ära, siis tõmmati. saa üle, kedagi ei huvita
                                Kui ei oska teistele edu soovides lauast lahkuda, siis vähemalt võiks proovida vaikides ära minna.
                                Lisaks - kõik kes muru teavad, siis ta on lives alati viisakas ja vaikne olnud. muidugi ma ei tea, kas hommikul cashis sassis olles ka aga arvan küll :D
                                Last edited by vsiu100; 23.07.14, 07:57.

                                Comment

                                Working...