MicroMillions VII niit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Juhhei
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 154

    #181
    Re: MicroMillions VII niit

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    easy teed siis 100 eventi ja võtad kergelt 50 cashi

    situatsioon 4500CASH/5500 JÄRGI MP AVAB mul stack 20bb, alla average, leian btn-lt JJ. MP avab...
    Eeldan et MP avab 20%. Ma ei tea kas rankingu arvestuses üldse shove siis hea on JJ-ga
    Kui palju shove annab mulle EV-d reaalselt et riskida enda välja kukkumisega. Foldides tuleks ilmselt kindel cash
    Vot selles koha pole kindel eriti, sest mõnus pole kui BB callib KK-ga ja uus turka lahti!
    wdf ?
    Leveldad rängalt ja ma ei saa pihta aga kui MP 20% avab siis BU'lt JJ on ränk pähkel ju ?
    Last edited by Juhhei; 24.07.14, 21:49.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #182
      Re: MicroMillions VII niit

      situatsioon 4500CASH/5500 JÄRGI MP AVAB mul stack 20bb, alla average, leian btn-lt JJ. MP avab...
      Eeldan et MP avab 20%. Ma ei tea kas rankingu arvestuses üldse shove siis hea on JJ-ga
      Kui palju shove annab mulle EV-d reaalselt et riskida enda välja kukkumisega. Foldides tuleks ilmselt kindel cash
      Vot selles koha pole kindel eriti, sest mõnus pole kui BB callib KK-ga ja uus turka lahti!
      Eesmärk peaks ikka olema turna võita, mitte mincash ja paar rankingu punkti. Aga kui näiteks konkreetselt buble, sul 1bb ja KK käes, mis siis saaks?

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #183
        Re: MicroMillions VII niit

        Täna mängisin ühte turkat formaat knockout. Jälgin alati liidrit. Vaatsin, et aks ta ei mängigi??? Ja siis viimasel minutil regas.
        Selgus huvitav fakt. Selleks hetkeks oli blindid 250/algstack 2500 ja 1530/cash ja tolleks hetkeks oli 2100 järgi!
        Ma ei tea kas see on starsi bug, et suht väikese payout väljamaksega 1:5 kui standardina mingi 1:8 vist
        Ühesõnaga tüüp Bobrovaflya foldis ja lagis rahasse(lisaks kui lauda istus sai veel utg peale) 1000chipiga jõudis rahasse

        Kui see tõesti nii siis see peaks masiivne +EV olema. ITm sisulsielt 50%+(kui üritad kuskil push/callida) , kui tahad siis ka 100% Ma nüüd ei tea kas starsi suurematel knockout turnadel on ka selline seis
        Last edited by privador; 25.07.14, 10:42.

        Comment

        • V4LDO
          FPP Pro
          • Jun 2010
          • 229

          #184
          Re: MicroMillions VII niit

          progressive KO turniiridel on jah nii, et ~20% saavad rahadesse, aga see-eest mincash on väiksem, kui buy-in, nii et selline late-reg on
          mõtekas ainult juhul, kui eesmärgiks on need 5 leaderboardi punkti

          Comment

          • V4LDO
            FPP Pro
            • Jun 2010
            • 229

            #185
            Re: MicroMillions VII niit

            Action Hour on ikka ridic formaat MM jaoks. Südamerahuga openshovetakse 200+bb stäkke ja võitsin ühe 1000bb poti.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #186
              Re: MicroMillions VII niit

              action hour.. teen rebuy ajal 100k staki ja siis tunniks magama...
              Kõik vihkavad seda formaati ei tea miks stars seda alles hoiab

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #187
                Re: MicroMillions VII niit

                Main 1 käega bustos.



                Sisetunne ütles, et utg1 flat ja re-raise check back ak7 shipp river on AA, aga samas äkki mängib QQd ka nii, pohhui

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #188
                  Re: MicroMillions VII niit

                  Huvitav käsi...selge see, et muu käe sa vastas pole kui aa vs ak
                  Aga pole näinud ak niimoodi chraise tegemas. Ja aq mängib nii ainult viimane fish. kui vähegi regz siis aq tõenäosus 0
                  Easy võttes fold, ainult üks käsi vastas...
                  ja aa mängukäik ju loogiline tahab suurelt pre sisse saada, mitte mingit 200 potti mängida, kus mõistata, kas vastnae, mingil tänaval ära imenud

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #189
                    Re: MicroMillions VII niit

                    Eks ta ilmselt suuremas osas AA ole jah, aga pärast sellist board runouti oli jube keeruline foldida, hindasin random faktorit ka veits üle

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #190
                      Re: MicroMillions VII niit

                      Probleem, et seda sa saad teada, et asjad hapud, kui juba pool stakki sees
                      Viimane võimalus ja võtta timebank ja vaadat sc kas fish v mitte. Kui regz siis p-ses kui fish siis easy

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #191
                        Re: MicroMillions VII niit

                        Poker Stars $10+$1 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 6 players - View hand 2547190
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        Hero (BTN): t5000 250 BBs
                        NickelNuts1 (SB): t5310 265.50 BBs
                        tripstar1960 (BB): t5000 250 BBs
                        o spartiatis (UTG): t5000 250 BBs
                        polacybiedac (MP): t4980 249 BBs
                        SimpleNo1 (CO): t5000 250 BBs

                        Pre Flop: (t30) Hero is BTN with K A
                        3 folds, Hero raises to t60, NickelNuts1 raises to t5310 all in, 1 fold, Hero calls t4940 all in

                        Flop: (t10020) 9 9 T (2 players - 2 are all in)

                        Turn: (t10020) 8 (2 players - 2 are all in)

                        River: (t10020) J (2 players - 2 are all in)

                        Final Pot: t10020
                        Hero shows K A (a pair of Nines)
                        NickelNuts1 shows J J (a full house, Jacks full of Nines)
                        NickelNuts1 wins t10020
                        sundey stormilt esimese käega väljas. BB on out. Arvamused?
                        Last edited by privador; 27.07.14, 20:09.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #192
                          Re: MicroMillions VII niit

                          Nalja teed või?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #193
                            Re: MicroMillions VII niit

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Nalja teed või?
                            Leveldad või?

                            Kumb see on siis fold või call? Ma foldiks ja ootaks paremat kohta :D

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #194
                              Re: MicroMillions VII niit

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Leveldad või?

                              Kumb see on siis fold või call? Ma foldiks ja ootaks paremat kohta :D
                              Ma calliks ja läheks telekat vaatama

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #195
                                Re: MicroMillions VII niit

                                Seekord siis MM läbi, 99 eventi, 30 cashi(sh 1 fl). Lõpp vajus siiski ära-kvaliteet oli küsitav. Edetabelis käis kõva andmine just viimasele päeval. Regzid võtsid mingi 7 cashi 10-st ja võtsid finaalaludu. Ühesõnaga top10 koht võeti peaaegu sama tulemusega, mida on rankingut võidetud. Hinnanguliselt umbes 100 regzi mängis rankingu peale, kui minu arust esimestel aastatel oli ehk neid max 20
                                Ühesõnaga tundub, et venelasi tuleb järjest juurde, kel mitte midagi teha pole:)

                                kusjuures see stormi käsi aks oligi viimane käsi millega calliks, ak oleks foldinud
                                Samas mõeldes shoveja peale. Krt aa-ga snap shove 300bb oleks huvitav. Tunduks nagu spewy käik ja kui saaks callima mingi TT+,ak, st paar% Rangest siis vb see võib olla matematailiselt suurem +ev, kui hakata flopis jebima
                                Last edited by privador; 28.07.14, 09:39.

                                Comment

                                Working...