MicroMillions VII niit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #166
    Re: MicroMillions VII niit

    brrr hilo pl eile napilt fl jäin välja

    Miks ma mängin? Mulle meeldib kohutavalt nn võistuslik element
    Ei loe kas sa paned turniiri kinni v teenid finaalalua kohti-loeb konstantne cashimine ja punktide andmine tundub suht õiglane

    Scoop ja wcoop leaderboardil on juba selgelt väikene poolne finaallaudade mõju juures, sest turniire lihtsalt vähem v siis kõige haiglasemad on mingid nt eesti rankingusüsteemid, kus sisulsielt ME võitja saab juba 0 cashiita ka leaderboardis vähemalt 3 koha vms
    Ja see tekitab veidi adrealiini või arvate, et ma vägistan ennast masohistlikkel kaalutlustel-ei sest see on fun

    Kahju, et eestist pole eriti leaderboardi peale mängijaid ei scoop ega wcoop raames

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #167
      Re: MicroMillions VII niit

      Viimasele OT teemale lisaks, et laivis peaks antama välja igaõhtust T. Paloveri nimelist kõige rohkem segaduses (maakeeli M'ima) reksi auhinda. Eks olen ise ka vahest natuke patustanud, aga püüan vähemalt normaalselt kõigisse suhtuda. See on obv ka +ev, aga peaks niisama ka mõistlik olema, lihtsalt inimlikust aspektist.

      Hiljuti just nägin legendaarset Kloun7't laudades iga kaotatud ja võidetud käe pärast vastastega jagelemas, äkki teeb ka kammbäki?

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #168
        Re: MicroMillions VII niit

        TCOOP ja WCOOP on ligikaudu $50k investeering et olla üldse konkurentsis. Ise ei tunne end mugavalt panna selline summa ühe festivali alla ja ~80% välja müüa on ka pointless. Mitu nädalalt hullu panna nagu Tour de France'i rattur ei tundu ka hea variant, eurooplastele on ajakava ka kehv, peaks ärkama kusagil 4-5 paiku pärastlõunal et A mängu suuta lõpuni mängida. Rankingu tagaajamine on üldiselt -ev tegevus ka võrreldes alternatiividega, nt oma std grindikava järgi mängimisega võrreldes. Rankingud on nagu RB pro turniiridel, ainult et turniiridega pole mingit pointi rb pro olla, variatsioon on liiga suur selle jaoks.

        Edit: TCOOPi asemel mõtsin obv SCOOP'i. TCOOP on nuts.
        Last edited by muruntau; 23.07.14, 11:06.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #169
          Re: MicroMillions VII niit

          tcoop bi kokku läheb 8k+2k highroller vist-täitsa jõukohane sulle v mis...


          Turniididest väga raske on mängida hud-i põhjal ja aru sada , kes on mingisugune rex ja lambitont. Tahaks rohkem rexe survestada ja lambitondie vastu väärtust võtma minna

          Näide: 40 kätt vip/pf isegi suht ok ja isegi ideaalne fulli kohta mingi 10-15 vahel. Ja.... siis ta avab utg-lt K7o!!!! Seega minu algne visoon nitisest mõtlevast mängijast sai purustatud. Peab tunnistama et kohati on raske mängida eriti veel shordina

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #170
            Re: MicroMillions VII niit

            Ma hirnun oma ette kui lives/netis regular fishi sõimab ja õpetama hakkab :D

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #171
              Re: MicroMillions VII niit

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Ma hirnun oma ette kui lives/netis regular fishi sõimab ja õpetama hakkab :D
              Sa ikka oskad valel ajal vales kohas olla, aga igaks juhuks ütlen et proovi nüüd järgi mõelda ja aru saada, et see on üks hullemaid asju mida 'regular' lauas teha saab. Kui vähegi aega ja viitsimist on, siis ise võtan sellises olukorras chatis kiirelt rec playerit pooldava seisukoha.

              Comment

              • 8GRN
                Räme Fish
                • Jan 2014
                • 7

                #172
                Re: MicroMillions VII niit

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                Lisaks - kõik kes muru teavad, siis ta on lives alati viisakas ja vaikne olnud. muidugi ma ei tea, kas hommikul cashis sassis olles ka aga arvan küll :D
                Jah, olen nõus. Olen ka ise teda lives mitmeid kordi näinud ja samas lauas istunud ning siis on tõesti teistsuguse inimesena tundunud.

                Vb on lihtsalt kuidagi jäänud selline mulje temast siin internetis, kuid eks ta on sellele ka ise piisavalt alust andnud just selliste sõnavõttudega nagu paar posti üleval pool "lõpubossidest" jms.
                Viimased postid aga juba solid.

                Comment

                • killermartiini
                  Julm Donk
                  • Jun 2014
                  • 31

                  #173
                  Re: MicroMillions VII niit

                  Hetkel täiesti mõttetu siin sõimata kedagi, et temal õigus ja temal mitte. 1 asi on selge, et Privadoril (ise ei tunne) teadmisi ja tahet on aga kahjuks hetkel tegeleb sisuliselt "pudelikorkide korjamisega", kuigi võiks pudeleid korjata.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #174
                    Re: MicroMillions VII niit

                    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                    Sa ikka oskad valel ajal vales kohas olla, aga igaks juhuks ütlen et proovi nüüd järgi mõelda ja aru saada, et see on üks hullemaid asju mida 'regular' lauas teha saab. Kui vähegi aega ja viitsimist on, siis ise võtan sellises olukorras chatis kiirelt rec playerit pooldava seisukoha.
                    Ma olen vait ja vaatan kino edasi :D

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #175
                      Re: MicroMillions VII niit

                      tüüpiline mm käsi

                      üritatakse "kaval" olla ja siis flopis muututakse agroks:)

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #176
                        Re: MicroMillions VII niit

                        viiest neli cashi.. lõpus ei taha kuidagi enam minna.



                        EDIT: kuuest viis
                        Last edited by bi0hazard; 24.07.14, 19:04.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #177
                          Re: MicroMillions VII niit

                          easy teed siis 100 eventi ja võtad kergelt 50 cashi

                          situatsioon 4500CASH/5500 JÄRGI MP AVAB mul stack 20bb, alla average, leian btn-lt JJ. MP avab...
                          Eeldan et MP avab 20%. Ma ei tea kas rankingu arvestuses üldse shove siis hea on JJ-ga
                          Kui palju shove annab mulle EV-d reaalselt et riskida enda välja kukkumisega. Foldides tuleks ilmselt kindel cash
                          Vot selles koha pole kindel eriti, sest mõnus pole kui BB callib KK-ga ja uus turka lahti!
                          Last edited by privador; 24.07.14, 20:00.

                          Comment

                          • killermartiini
                            Julm Donk
                            • Jun 2014
                            • 31

                            #178
                            Re: MicroMillions VII niit

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            easy teed siis 100 eventi ja võtad kergelt 50 cashi

                            situatsioon 4500CASH/5500 JÄRGI MP AVAB mul stack 20bb, alla average, leian btn-lt JJ. MP avab...
                            Eeldan et MP avab 20%. Ma ei tea kas rankingu arvestuses üldse shove siis hea on JJ-ga
                            Kui palju shove annab mulle EV-d reaalselt et riskida enda välja kukkumisega. Foldides tuleks ilmselt kindel cash
                            Vot selles koha pole kindel eriti, sest mõnus pole kui BB callib KK-ga ja uus turka lahti!
                            JJ foldi, koRJA oma mincash 20 daala mine poodi osta 7 õlut.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #179
                              Re: MicroMillions VII niit

                              Ming meta game käib siin.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #180
                                Re: MicroMillions VII niit

                                ???????????????????????????

                                Comment

                                Working...