Re: MicroMillions VII niit
brrr hilo pl eile napilt fl jäin välja
Miks ma mängin? Mulle meeldib kohutavalt nn võistuslik element
Ei loe kas sa paned turniiri kinni v teenid finaalalua kohti-loeb konstantne cashimine ja punktide andmine tundub suht õiglane
Scoop ja wcoop leaderboardil on juba selgelt väikene poolne finaallaudade mõju juures, sest turniire lihtsalt vähem v siis kõige haiglasemad on mingid nt eesti rankingusüsteemid, kus sisulsielt ME võitja saab juba 0 cashiita ka leaderboardis vähemalt 3 koha vms
Ja see tekitab veidi adrealiini või arvate, et ma vägistan ennast masohistlikkel kaalutlustel-ei sest see on fun
Kahju, et eestist pole eriti leaderboardi peale mängijaid ei scoop ega wcoop raames
brrr hilo pl eile napilt fl jäin välja
Miks ma mängin? Mulle meeldib kohutavalt nn võistuslik element
Ei loe kas sa paned turniiri kinni v teenid finaalalua kohti-loeb konstantne cashimine ja punktide andmine tundub suht õiglane
Scoop ja wcoop leaderboardil on juba selgelt väikene poolne finaallaudade mõju juures, sest turniire lihtsalt vähem v siis kõige haiglasemad on mingid nt eesti rankingusüsteemid, kus sisulsielt ME võitja saab juba 0 cashiita ka leaderboardis vähemalt 3 koha vms
Ja see tekitab veidi adrealiini või arvate, et ma vägistan ennast masohistlikkel kaalutlustel-ei sest see on fun
Kahju, et eestist pole eriti leaderboardi peale mängijaid ei scoop ega wcoop raames
Comment