MicroMillions VII niit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • V4LDO
    FPP Pro
    • Jun 2010
    • 229

    #106
    Re: MicroMillions VII niit

    see ei ole strateegia teema...

    Comment

    • Ambur99
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2014
      • 323

      #107
      Re: MicroMillions VII niit

      Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
      see ei ole strateegia teema...
      Ei võta seda posti tõsiselt, kui administraator ei kinnita!

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #108
        Re: MicroMillions VII niit

        loe kogu teema läbi ja vaata kuidas tundub, kas ikka on strat teema.

        haige inimene

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #109
          Re: MicroMillions VII niit

          Härra Harrington isiklikult vist rääkimas :O.
          Edit//Amburile viidates siis obv.

          Comment

          • supernova66666
            Grinder
            • Nov 2012
            • 732

            #110
            Re: MicroMillions VII niit

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Härra Harrington isiklikult vist rääkimas :O.
            Edit//Amburile viidates siis obv.
            Pead konkreetsem olema, hetkel on raske mõista, milllele Sa siin viitad! :D

            Comment

            • Ambur99
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2014
              • 323

              #111
              Re: MicroMillions VII niit

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Härra Harrington isiklikult vist rääkimas :O.
              Edit//Amburile viidates siis obv.
              Et, kui te ainult minule viitate. Kas sellest võiks järeldada, et see kehtib ainult minu puhul? Või laiendub see ka teistele kasutajatele siin foorumis?
              Last edited by Ambur99; 19.03.14, 13:26.

              Comment

              • Ambur99
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2014
                • 323

                #112
                Re: MicroMillions VII niit

                Jään ootama teie poolseid kommentaare...

                Ja loodan, et siiski leiame ühise lahenduse kogu sellele teie omapoolsele postitusele! Vahet ei ole kuidas see asi kulmineerub, aga lahendust ootan endiselt ja mitte pm'na, vaid ikka siin foorumis avalikult.

                Lugupeetud -andres-

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #113
                  Re: MicroMillions VII niit

                  Millele lahendust vaja on ma lahendan kohe asja ära.

                  See siin on ametlik Micromillions thread (edaspidi MM).

                  Lubatud toimingud siin teemas:

                  1.Võib postitada ainult neid käsi mis on mängitud MM turniiridel.
                  2.Võib postitada enda saavutatud tulemusi ja bad biite mis arutamist ei vaja.
                  3.Võib ja lausa on soovitav jagada infot kui mõni kaasfoorumlane või eestlane on tegemas MM turnal deep runi.

                  Lubamatud tegevsued siin teemas.

                  1. Rangelt on keelatud strateegia arutamine kui käe postitanud isik seda ei küsi.
                  2. Vaata reegel üks

                  Lugupidamisega,
                  timz0333

                  Pokkeriprod.com mitteametlik moderaator

                  Comment

                  • Ambur99
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2014
                    • 323

                    #114
                    Re: MicroMillions VII niit

                    Antud juhul kehtivad siin sellised reeglid! Kuna ei leidnud, et alafoorumitele rakenduks omakorda mingid reeglid! Juhul, kui on siis viidake palun.

                    Viide on siin hetkel kehtivatest reeglitest: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...e-postitamisel

                    Seni kuni ei ole moderaatorite poolt kinnitust leidnud ja välja toodud reeglite juures. Ei oma sinu postitus mõtet pikemas perspektiivis. Aga kindlasti väärib tähelepanu. imo

                    Kuid sinu väljapakutu on lahendus kogu sellele loole. Natuke vajab siiski läbimõtlemist, aga idee kiidan heaks. Minu poolt +1 timz0333'le. Arukas ja mõistlik inimene!

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #115
                      Re: MicroMillions VII niit

                      mina arvan, et Ambur ei levelda.
                      selle asemel et risti taguda, võiks seletada, mis suunas ta mõte vahest valesti liigub.

                      harringtoni meelde tuletamine on ka positiivne imo.

                      ma teen otsa lahti - 3bet-fold on bäääd.

                      Comment

                      • V4LDO
                        FPP Pro
                        • Jun 2010
                        • 229

                        #116
                        Re: MicroMillions VII niit

                        shooutout turnal hakkas HU vastane stallima, et rahadesse saada...

                        Comment

                        • Ambur99
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2014
                          • 323

                          #117
                          Re: MicroMillions VII niit

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          mina arvan, et Ambur ei levelda.
                          selle asemel et risti taguda, võiks seletada, mis suunas ta mõte vahest valesti liigub.

                          harringtoni meelde tuletamine on ka positiivne imo.

                          ma teen otsa lahti - 3bet-fold on bäääd.
                          Aitähh sulle vsiu100. Ma ei olegi siin, et risti taguda vaid õppimis eesmärgil. Ja reeglid vajaksid lihvimist, aga seda juba las moderaatorid omavahel võiks arutada, kuidas ja mismoodi imo.

                          Harrington M on väga oluline igale tõsiselt võetavale turniiri mängijale või hobimängijale imo.

                          Seega, siis on siin kõige parem fold pre või 3bet-call? Kuna esialgne käe postitaja mainis, et call ei ole standard ja ise nõustun temaga! Kui keegi arvab, et call on standard siis palun põhjendage! Sest ma ei välista ühtegi varianti. Lihtsalt milline oleks siis parim võimalik? ei tea mina

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #118
                            Re: MicroMillions VII niit

                            ma arvan, et fold ja call pre on close. kui 3bet, siis call off on kohustuslik.

                            Comment

                            • Ambur99
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2014
                              • 323

                              #119
                              Re: MicroMillions VII niit

                              Tänud, siis tean mismoodi järgmine kord mängin seda kätt sarnases olukorras kõike arvesse võttes.

                              Comment

                              • V4LDO
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 229

                                #120
                                Re: MicroMillions VII niit

                                NL Single Draw 2-7 event on paras huumor, AAQxx callitakse maha ja reaga stand pat ja minnakse bustoks...

                                Comment

                                Working...