MicroMillions VII niit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    MicroMillions VII niit

    Lahedad lisaauhinnad on. Tekitas üle aastate mingi moti võita, sest punkte saab! Pluss 26 korda sunday milli võites saan ma 5mil usd ka, mille eest saab live cashi mängida paar kuud.

    Ühesõnaga ma teen vist edetabelile runi, kui pruta kodust välja ei viska vms.

    Ilmselt mängijaid omajagu, seega teema asjakohane.

    Kõige rohkem huvitabki, kellel on plaan veel reaalselt overall topi sihtida?
    Last edited by KristjanLaas; 13.03.14, 13:40.
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #2
    Re: MicroMillions VI niit

    Viskan kõik munad klaaspro basket'isse ja, et sa alt ei veaks raizk.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3
      Re: MicroMillions VI niit

      Olen sihtinud viimased 3-4 MM vist

      Point on selles, et oleks soovitatav kui alguses teed paar tugevat hitti, sest pärast enam järgi ei saa liidritele-oled kogu aeg pm 100p maas(mis umbes 1 esikoht) ja seda lambist järgi ei tee, kui konkurendid ka mängivad. Rankingu võitjad on alati 2-3fl kotti pannud mingi 10000 fieldiga...
      TOP10 peaks olema suht reaalne, kui ilma tiltamata mängid 90+eventi

      Kui sul prutad,family,ämmad vms koduloomad jms tegelased siis suht lootusetu ettevõtmine

      Ma võtan osa esimesed 10 turniiri ja kui sealt finaallauda ei tule siis loobun rankingust.
      Last edited by privador; 13.03.14, 13:13.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: MicroMillions VI niit

        Ma ei tea, ma olen korra proovinud (kõige esimesel vist) ja sain ilma ühegi finaallauata TOP20.

        Selles suhtes, et kui stude ja muid mänge ka korralikult biidid, siis esimese 10 pealt otsustamine suhteliselt lamp, kuna imo non-holdem turniiridega teebki edetabelisse rune.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: MicroMillions VI niit

          Juba otsustasin 10k usd plussi ka jääda nende kümne päevaga.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6
            Re: MicroMillions VI niit

            vanasti oli esikohaks mõttetu pca pakett(ma jääks seal võlgadesse!) nüüd hulgim sundeymilli pileteid, mis hulge suurem +ev

            Tgeelikult skilli mõttes oleks õiglane kui öösel oleks paar tundi puhkust, et saaks kõike mängida. Ühe jutiga suht raske kõiki mängida
            Last edited by privador; 13.03.14, 13:33.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: MicroMillions VI niit

              mhm, pmst edetabeliauhinnad on best ever, seetõttu tuli endal ka üldse mõte viitsida jälle pokkerit mängida.

              Comment

              • V4LDO
                FPP Pro
                • Jun 2010
                • 229

                #8
                Re: MicroMillions VII niit

                Üritan ise ka enamus turniire ikka kaasa mängida. Ehk siis edu kõigile ja laudades kohtume.

                Comment

                • paradigmlost
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 421

                  #9
                  Re: MicroMillions VII niit

                  hakkan ka entusiastlikult aglusest mängima, hea start motiveeriks muidugi edasi pingutama. Plaanin 50 eventi ja paar finaallauda :P

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: MicroMillions VI niit

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Juba otsustasin 10k usd plussi ka jääda nende kümne päevaga.

                    ohoh! osakuiod müüd?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #11
                      Re: MicroMillions VII niit

                      Proovin cashi kõrvale dongata mõned :) paarkend äkki tuleb ära

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #12
                        Re: MicroMillions VII niit

                        ohoh! osakuiod müüd?
                        ma arvan, et kogu bankroll sellele max 100$, suht naljakas oleks siin osakuid myya

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #13
                          Re: MicroMillions VII niit

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          ma arvan, et kogu bankroll sellele max 100$, suht naljakas oleks siin osakuid myya

                          mmmm :D sa oleksid hea kandidaat järgmisesse libahunti :D

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #14
                            Re: MicroMillions VII niit

                            esimene laud oli easy, kõik sitout, teine vähe raskem, üks kreeklane tõmbleb, ülejäänud ikka sitout.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #15
                              Re: MicroMillions VII niit

                              lõpuks leidsin ka käe, kus royal ära raisata. jeppenpehh

                              Comment

                              Working...