Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Täitsa nõus aga ma ei saa aru, miks pokkeritoad vihkavad mikrolimiidi mängijaid! 2NL ja 5NL on tehtud räigelt deepiks, ma saan aru, et fishid seal ikka suckivad aga callingstationite ja fishide floatimiseks ei ole sellistes deep laudades nii suur viga, kuna implied oddsid on taga. Teiseks rake on ka tappev :)
Algselt postitas kivisaba










Comment