*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • toores
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 65

    #121
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere,
    Küsiks kah siis targematelt nõu, et kuidas sellised näitajad tunduvad ning mis võiks paremini olla. Sample on küll vaid 2500 kätt, kuid ehk annab mingi aimduse. Mängin NL25 6max-i FT-s.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #122
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Algselt postitas toores
      Tere,
      Küsiks kah siis targematelt nõu, et kuidas sellised näitajad tunduvad ning mis võiks paremini olla. Sample on küll vaid 2500 kätt, kuid ehk annab mingi aimduse. Mängin NL25 6max-i FT-s.

      ilusad statid ju. palju bb/100-le sul on?

      Comment

      • toores
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 65

        #123
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        ilusad statid ju. palju bb/100-le sul on?
        3.76BB/100 hetkel. Ise arvan et agressiivsuse näitajad on nats mööda, kuid nende kohta vist nii väikse sämpli pealt ei saa veel öelda miskit tarka.

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #124
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Algselt postitas TIGRANO
          3bet võiks olla ka suurem, sest 3bet on lihtsalt nii võimas relv ja 3betti kardetakse ikka kõvasti rohkem.
          See on siis 3bet PREFLOPIS ??

          Postflop 3bet on micros küll ainult peaaegu Nutsiga muarust... aga eks seal preflop callitakse ka neid 3bette päris toredalt maha.. ja kui rõvedalt veel hititakse...

          Aga suured tänud, et viitsisid kirjutada.. üritan näpunäiteid jälgida.

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #125
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Algselt postitas zyxxx
            Panen siia oma NL30 statid, äkki saan mõne asjaliku vihje miks mu graafik kukub kiiremini kui tuvi**** :D
            Kahju, et NL30 maha jätsid, loodan oled varsti tagasi Hetkel polegi minuteada kedagi väga aktiivselt siit foorumist NL30 grindimas. Vaatasin Su statte pisut lähemalt. Neid oleks muidugi rohkem vaja, aga selle põhjal mis on pakuks välja paar asja:
            - CO võiksid rohkem mängida, sealt toimib stealimine peaaegu sama hästi kui BTN ja praktiliselt alati oled ka postflop positsioonis. Sul võiks see vähemalt 18% olla.
            - Vaata oma SB mäng kindlasti üle, minu arust mängid seal liiga palju, Sul VPIP seal 27,6/14, mul näiteks 12,6/7,3 ja vaatasin käte arvu ja kaotuse suhet seal, arvan et kuni 100 taala oleks Sa juba kokku hoidnud selle käte arvu juures.

            Need on väiksed asjad, aga tervik nendest koosnebki.

            Comment

            • zyxxx
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 453

              #126
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Algselt postitas virx747
              Kahju, et NL30 maha jätsid, loodan oled varsti tagasi Hetkel polegi minuteada kedagi väga aktiivselt siit foorumist NL30 grindimas. Vaatasin Su statte pisut lähemalt. Neid oleks muidugi rohkem vaja, aga selle põhjal mis on pakuks välja paar asja:
              - CO võiksid rohkem mängida, sealt toimib stealimine peaaegu sama hästi kui BTN ja praktiliselt alati oled ka postflop positsioonis. Sul võiks see vähemalt 18% olla.
              - Vaata oma SB mäng kindlasti üle, minu arust mängid seal liiga palju, Sul VPIP seal 27,6/14, mul näiteks 12,6/7,3 ja vaatasin käte arvu ja kaotuse suhet seal, arvan et kuni 100 taala oleks Sa juba kokku hoidnud selle käte arvu juures.

              Need on väiksed asjad, aga tervik nendest koosnebki.
              Ise olen samu asju viimasel ajal täheldanud. SB peal tõesti lähen suht igasuguse prahiga kaasa, sest "nii odav on ju callida". Tuleb ümber harjutada, olen isegi vahel endalt küsinud et miks ma näiteks callin K5-ga sealt. CO pealt olen ikka püüdnud pushida suht palju, isegi ei saa aru kuidas statid seal nii tagasihoidlikud on... ju siis peaks veel rohkem. Tänud hää nõu eest :)

              Comment

              • raunooo
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 422

                #127
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Kuna ma ei ole enda mänguga kohati kohe ÜLDSE rahul, siis postitan siia enda graafikud ja statid, mänguks Nl25 6max, tavaliselt 9 lauda. Sooviksin vähegi tarka nõu kuulda, mida parandada, mida muuta or anything. Loodan tarkade abile. :P Suured tänud ette!


                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #128
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  positsioonide kaupa sooviks ka statistikat.
                  Praeguse kohta võib öelda, et liiga nit oled. 3bet võiks vähemalt 2 korda suurem olla, kui vastastel sinu kohta statte siis on sinu 3beti peale käsi väga lihtne maha panna.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #129
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    6 MAXi mängides oled kindlasti liiga NITi nagu juba öeldi, kindlasti katsu hakata ranget avama, muidu blind sööb Sind ära, esialgu kindlasti katsu avada range positsioonis ;D

                    Ja ülioluline on olla agressiivne ja mitte callida niipalju. Positsioonis olles 3beti rohkem, sest see 3bet stat on tõesti madal.

                    Las teised mõtlevad, kus nad asuvad ja Sina võta juhtohjad enda kätte.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #130
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      W$WSF on kuidagi väga paigast ära. peaks ikka olema 50+ see stat.
                      liiga palju lähed halvade kätega showdowni.

                      Comment

                      • Purz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 328

                        #131
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas pikk28
                        W$WSF on kuidagi väga paigast ära. peaks ikka olema 50+ see stat.
                        liiga palju lähed halvade kätega showdowni.
                        W$WSF ei näita showdowni võite, 37,8% on väga hea.
                        W$SD 51,3% näitab SD võite

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #132
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Algselt postitas Purz
                          W$WSF ei näita showdowni võite, 37,8% on väga hea.
                          W$SD 51,3% näitab SD võite
                          pikk lolliks! :)
                          tnx man!

                          Comment

                          • raunooo
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 422

                            #133
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Algselt postitas camu
                            positsioonide kaupa sooviks ka statistikat.
                            Praeguse kohta võib öelda, et liiga nit oled. 3bet võiks vähemalt 2 korda suurem olla, kui vastastel sinu kohta statte siis on sinu 3beti peale käsi väga lihtne maha panna.
                            Tnx, aga kuidas ma HEMis näha toon statistikat erinevate positsioonide mängu kohta?
                            Algselt postitas TIGRANO
                            6 MAXi mängides oled kindlasti liiga NITi nagu juba öeldi, kindlasti katsu hakata ranget avama, muidu blind sööb Sind ära, esialgu kindlasti katsu avada range positsioonis ;D

                            Ja ülioluline on olla agressiivne ja mitte callida niipalju. Positsioonis olles 3beti rohkem, sest see 3bet stat on tõesti madal.

                            Las teised mõtlevad, kus nad asuvad ja Sina võta juhtohjad enda kätte.
                            NIT tähendab pm seda, et mu käte range on liiga kitsas ja et peaksin natuke vähem valiv olema PF käte koha pealt? Küsin üle, et ei tekiks segadust. :) Hmm, üritan siis rohkem 3bettida. Tänud sõna võtmast. Kui kellelgi veel midagi tarka öelda on siis julgelt.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #134
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Jah, kui mängiksid full ringi nende stattidega, siis oleks suht okei, aga 6 maxis blind käib tihti ja see juba sunnib range avama, muidu läheb value saamine suht raskeks ja kindlasit tähelepanelikud regularid ei maksa kinni käsi millega tahad showdownile minna.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #135
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Algselt postitas raunooo
                                Tnx, aga kuidas ma HEMis näha toon statistikat erinevate positsioonide mängu kohta?
                                Valid cashgame lehel rippmenüüst position.

                                Comment

                                Working...