Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Tere,
Küsiks kah siis targematelt nõu, et kuidas sellised näitajad tunduvad ning mis võiks paremini olla. Sample on küll vaid 2500 kätt, kuid ehk annab mingi aimduse. Mängin NL25 6max-i FT-s.
Tere,
Küsiks kah siis targematelt nõu, et kuidas sellised näitajad tunduvad ning mis võiks paremini olla. Sample on küll vaid 2500 kätt, kuid ehk annab mingi aimduse. Mängin NL25 6max-i FT-s.
Hetkel polegi minuteada kedagi väga aktiivselt siit foorumist NL30 grindimas. Vaatasin Su statte pisut lähemalt. Neid oleks muidugi rohkem vaja, aga selle põhjal mis on pakuks välja paar asja: 

Comment