*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunooo
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 422

    #136
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Nii, mida selle kohta öelda? Nagu isegi näen, et SB mäng on kuidagi väga käest ära..

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #137
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Button ja cutoff kindlasti natuke loosemaks. VPIP buttonilt võiks kusagil 30% ringis olla.
      Buttonilt stealimine kui nitid vastased blindidel ka kindlasti sisse harjutada. 26% steal buttonilt on vähe minu arust. 10% kõrgem peaks see vähemalt olema.
      SB pealt võiksid natuke vähem mängida. Kõige sitem positsioon siiski.

      Comment

      • raunooo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 422

        #138
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Aitäh nõuannete eest, üritan neid edaspidi järgida. Täna olen teinud kuskil 1400 kätt ja olen üritanud rohkem positsioonist 3bettida mille % täna 7,9 isegi, varem ei pööranud 3bettimisele üldse tähelepanu, pigem callisin maha beti. Steal from button on ka 47,2 peal ning VPIP buttonil on tänasega 27,4 ja CO 23,2. SB VPIP 16.9. Tunnen, et liigun õiges suunas, suur tänu!

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #139
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Standard swing või midagi viga?





          Comment

          • krayzie
            Grinder
            • Oct 2008
            • 706

            #140
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            mängi positsiooni.
            w$wsf on tiba kehvake

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #141
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              antnx imo täiesti standard swong... endalgi üks käimas:

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #142
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas krayzie
                mängi positsiooni.
                w$wsf on tiba kehvake
                Kui sul on downswing ja saad igast asendist suhkamisse, siis W$WSF peabki olema kehvake. Upswingis vastupidi.

                EDIT: Te pole ainsad :P

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #143
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Algselt postitas Bikewarrior




                  Tere! Vajaks hädasti abi oma mänguga. Mängin starsis ja olen mänginud siinse foorumi preflop tabeli abil enamasti. Kuid mäng ei suju. Äkki keegi oskaks aidata või mida ma poker trackerist peaks otsima, et oma mängus vigu leida. Praegu olen broke aga jonni ei jäta ja mängimist lõpetada sellepärast küll ei kavatse. Mängisin korra ka limiidis nl25 oma bankrolli vastu küll aga kaotasin AA käega suure summa preflopis all-in minnes.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #144
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    kle bikewarrior, kui sa hakkad 70$ga nl10 nussima, siis oledki varsti busto, enne 250 või 300 ära üldse hakkagi. Nu häda pärast 200 on solid , aga shorte nii plaju igal pool nl10s, et ära riku oma närve. 70$ on sul nl5 jaoks miinimum!


                    tra päris tõsiselt, aja roll nl5s suuremaks, siis vaat edasi. Kui jääb harjumus sisse, et üle oma võimete rolli ehitad lucki peal, siis tuleb väga ebastabiilne ajunuss sull. Ilma üle oma varju hüppamatagi on liiga palju nussi pokkeris. Believe me!

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #145
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Tere bikewarrior,

                      Esimene reegel, millest peab iga pokkerimängija lugu pidama on bankroll. Roll oli tõesti väga väike isegi nl10 mängimise jaoks, kuigi kavalalt tehes saaks hakkama. Nl25 minna on aga täielik bankrolli surm.

                      Statid on kindlasti paigast ära ja vaevalt, et sa oled 1:1-le mänginud ranka preflop tabeli järgi. vpip 18,5/ pfr ainult 6,5 ehk full ringi mängides sellises limiidis oled liiga loose ja liiga passiivne ehk liiga palju callid või limbid. Kindlasti ei isoleeri limpareid ja ei mängi positsiooni ehk väga vähe omad üldse initsiatiivi.

                      Limiidis nagu nl10 ja eriti alguses, kui on oskusi vähem, siis tuleb mängida stadart abc pokkerit, mille statid sõltuvalt laudades jne jookseksid alguses sinna 12/10 kanti. Sest enamus nl10 laudu on väga loosid ja mängijad täielikud callingstationid, siis ei ole mõislik mängida nende vastu ka ise loosilt, sest bluffimisel ei ole seal limiids väga suurt mõtet.

                      Tõmba tightimaks ja katsu edaspidi kinni pidada rolli majandamise reeglitest.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #146
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        70$ mängisin ma NL2te. BRnit siinpool, tere.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Bikewarrior
                          Bännitud
                          • Apr 2009
                          • 283

                          #147
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Eks edaspidi siis pean bankrollist kinni ja limiidis liiga ruttu edasi ei lähe. Küsimus selline, et kui suure summaga peaks lauda istuma NL2 kus maksimum 5$ , ise istusin tavaliseltNL2 2$ buy-inniga lauda ja NL5 istusin 5$ buy-inniga.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #148
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Algselt postitas Bikewarrior
                            Eks edaspidi siis pean bankrollist kinni ja limiidis liiga ruttu edasi ei lähe. Küsimus selline, et kui suure summaga peaks lauda istuma NL2 kus maksimum 5$ , ise istusin tavaliseltNL2 2$ suuruse summaga lauda ja NL5 istusin 5$ summaga lauda.
                            Alati tuleks istuda lauda 100 Big blindiga ja hoida stack koguaeg täis, et mitte kaotada valuet. Deep stack mängudes võib erinevaid taktikaid kasutada, aga üldjuhul peaks alati sisse ostma maksimumiga.

                            Comment

                            • bounce
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 865

                              #149
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              starsis tuleks imo nl2-hes viie ja nl5-es 10 taalaga lauda istuda.

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #150
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Algselt postitas bounce
                                starsis tuleks imo nl2-hes viie ja nl5-es 10 taalaga lauda istuda.
                                ei soovitaks diip stack no limit holdem on ikka väga keeruline mäng ja vead mis teed on palju suuremad kui 100 bb mängus

                                Comment

                                Working...