Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Nii, mida selle kohta öelda? Nagu isegi näen, et SB mäng on kuidagi väga käest ära..
Nii, mida selle kohta öelda? Nagu isegi näen, et SB mäng on kuidagi väga käest ära..


Comment