*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #76
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Algselt postitas kollane
    Panen siia eelmise kuu graafiku ja stattid.
    Esimese pildiga on mingi kamm, ei avane.
    Buttonit ja CO võiksid IMO oluliselt julgemini ja laiemalt avada.
    Samas lähed neilt praegu veids liiga palju marginaalsete kätega SD-ni.
    Ehk siis rohkem paindlikkust ja loomingut :)

    Edit
    Looming peab muidugi tuginema saadaolevale infole.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #77
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      No nii, viimaste päevade suured miinussessioonid (maraton näiteks) on viinud mu arusaamisele, et ise pusides ma kaugele ei jõua. Miskit on mu mängus mäda ja mina tahan teada mis see on. Nii et andke tuld mu statistika pihta. Ja kui miskit numbrit lisaks vaja, siis saab. A ja seda, et ma olen tihe kui nunna **** seda ma tean isegi ;D

      [img width=150 height=8]http://img222.imageshack.us/img222/4055/statsus8.th.jpg[/img]

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #78
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Algselt postitas Tarmonator
        No nii, viimaste päevade suured miinussessioonid (maraton näiteks) on viinud mu arusaamisele, et ise pusides ma kaugele ei jõua. Miskit on mu mängus mäda ja mina tahan teada mis see on. Nii et andke tuld mu statistika pihta. Ja kui miskit numbrit lisaks vaja, siis saab. A ja seda, et ma olen tihe kui nunna **** seda ma tean isegi ;D

        [img width=150 height=8]http://img222.imageshack.us/img222/4055/statsus8.th.jpg[/img]
        Jube häguselt on statid näha. Üks asi on kindel oled liiga tight, pead hakkama ranget juba avama rohkem. Alusta seda positsioonis igasuguste suited kaartidega näiteks, isoleeri limpereid rohkem, steali blinde rohkem, 3beti rohkem.

        Samuti on agressiivsus madal. Soovitan olla agrom, kuna mängid juba niigi tight rangega ja enamus ajast on su käsi väga tugev vs vastase range ja table image samuti, mis paneb paljud foldima, kui agressiivsust näitad.

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #79
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Panen ka siia eelmise kuu statid/graafiku.. ootaksin kommentaare, sest jaanuari lõpu TILT tundub veebruari alguses kohe jätkuvat...

          [img width=750 height=461]http://www.hot.ee/farik666//graafik_jaanuar_09.jpg[/img]

          [img width=750 height=198]http://www.hot.ee/farik666//jaanuar_statid.jpg[/img]


          sama teema pandud ka jaanuari graafikud/veebr eesmärgid teemasse, et kopeerin sealt ka teksti:

          Põhimõttliselt on mul kõik eesmärgid FAIL.. ei hakkagi neid siin välja tooma eraldi..aga kõigest jäi natuke puudu..

          Käsi tuli ka kokku jube vähe.. ajaliselt miski 40h.. aga pettumus on suur siiski.. kuna ei pidanud kinni bankrolli reeglist ja läksin suurte lootustega NL25.. graafik räägib enda eest: kuni languseni kõik NL10 ja siis hunnik NL25 coolereid otsa... lõpus tagasi NL10 kaks päeva..
          täielik fail minujaoks. Veebruaris pole midagi muub kui hambad ristis lasta NL10 kuni lõpuks bankroll lubaks NL25 tagasi minna.. sest NL10 ei ole motivatsiooni enam mängida... võimalikud toa vahetuse plaanid...

          Comment

          • krstjan88
            Julm Donk
            • Jan 2009
            • 27

            #80
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Tere olen alles noor ja rumal, ja hakkan kohe rumalate küsimustega paugutama, tahtsin teada kas turniiri tabeleid ka kuidagi vaadata saab .. Siis oskaks enda esimest 500 kätt äkki keegi kommenteerida..

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #81
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Algselt postitas Muusik
              [img width=219 height=501]http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/veestatse.jpg[/img]
              kle endalegi vaja sellist popupi... kuidas saab?? saad miski õpetuse panna.. endal ikka see standard popup ja su oma tundub kõvasti parem olevat..

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #82
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Sa oled ju juba seda küsimust küsinud korra ja ma olen ka vastanud:

                http://foorum.pokkeriprod.com/index....0.html#msg3450

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #83
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  ma tean jah.. ee..sellega oli nii et kui sinu conf failid üle tegin siis mul popup aken ei muutunud, sestap siin uuesti küsisingi..

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #84
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Peab muutuma. Käitu järgnevalt:

                    * sulge HEM
                    * tõsta HEM'i kataloogis olev Config kataloog desktopile (kasutade CUT funktsiooni)
                    * tõmba alla mu fail ja paki lahti
                    * pane lahti pakitud fail HEM'i katallog
                    * stardi HEM

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #85
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      ei jõudnud varem postitada aga siiski töötas... konks oli et mina mõtsin "main popup window" on nii kui lihtsalt hõljud hiirega VPIP stati peal.. et siis peaks see sinu popup tulema... aga see tuleb siis kui klikata ükskõik millise stati peal ja kaob ka klikates... sry..

                      Comment

                      • Kajeera
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 130

                        #86
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        NL-10
                        Käte arv on küll väike, aga midagi peaks välja lugema?
                        C&C please:)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #87
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Nii väheste käte kohta vettpidavat analüüsi anda ei saa aga hetkel paistab olevat norm. Maybe nats vähem limpimist või rohkem raisemist aga selles ei saa olla kindel, kuna ainult 2000 kätt.

                          Jätka samas vaimus ning postita uus screen-shot kui 20k+ käsi.

                          Comment

                          • Kajeera
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 130

                            #88
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Ok tänud ranka...btw kuidas Ovel läheb?

                            Comment

                            • sawcrish
                              Jube Noob
                              • Nov 2008
                              • 166

                              #89
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Tere
                              Postitan kah siis siia foorumisse oma esimese posti.
                              :)
                              Tahaksin infot oma stattide kohta, mis nendes väga mööda on ja mis enamvähem?
                              Käsi - 16511
                              VP$IP: 16.2
                              PFR: 7.5
                              3bet%: 1.6
                              WTSD%: 24.4
                              W$SD%: 50.8
                              Postflop Agg%: 32.8
                              Flop CBet%: 63.9
                              Turn CBet%: 57.3
                              River CBet%: 48.3
                              Fold to Flop CBet%: 73.8/ Turn: 52.4/ River 66.7

                              Probleemiks väga kõikuv graafik :P
                              Tänud ette

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #90
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Tere,

                                Full ringi mängid ikka jah?

                                VPIP ja PFR% vahe liiga suur ehk limbid kuskil liiga palju või callid positsioonis liiga palju, selle asemel, et isoleerida limpereid või 3bettida.

                                3bet on väga madal, pead positsioonis olles panema vastaseid rohkem mõtlema ja 3beti ei ole neil väga kerge enam callida.

                                Fold to flop cbet on ka suht suur, et foldid kohe, kui sul ei ole kätt või suurt drawd, katsu positsioonis olles, mitte nii kergelt kohe foldida, kasuta positsiooni eelist.

                                Katsu olla natuke tightim ja agressiivsem

                                Comment

                                Working...