Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Tere,
Full ringi mängid ikka jah?
VPIP ja PFR% vahe liiga suur ehk limbid kuskil liiga palju või callid positsioonis liiga palju, selle asemel, et isoleerida limpereid või 3bettida.
3bet on väga madal, pead positsioonis olles panema vastaseid rohkem mõtlema ja 3beti ei ole neil väga kerge enam callida.
Fold to flop cbet on ka suht suur, et foldid kohe, kui sul ei ole kätt või suurt drawd, katsu positsioonis olles, mitte nii kergelt kohe foldida, kasuta positsiooni eelist.
Katsu olla natuke tightim ja agressiivsem
Jepp Full Ringi.
ohh sain palju targemaks, kohati jah nagu foldin liiga kergelt, peab hakkama positsiooni eeliseid kasutama :)
Tighti proovikski saada, tähendab VPIP 15 %.
Tänud
Tere,
Full ringi mängid ikka jah?
VPIP ja PFR% vahe liiga suur ehk limbid kuskil liiga palju või callid positsioonis liiga palju, selle asemel, et isoleerida limpereid või 3bettida.
3bet on väga madal, pead positsioonis olles panema vastaseid rohkem mõtlema ja 3beti ei ole neil väga kerge enam callida.
Fold to flop cbet on ka suht suur, et foldid kohe, kui sul ei ole kätt või suurt drawd, katsu positsioonis olles, mitte nii kergelt kohe foldida, kasuta positsiooni eelist.
Katsu olla natuke tightim ja agressiivsem
Jepp Full Ringi.
ohh sain palju targemaks, kohati jah nagu foldin liiga kergelt, peab hakkama positsiooni eeliseid kasutama :)
Tighti proovikski saada, tähendab VPIP 15 %.
Tänud
Comment