*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sawcrish
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 166

    #91
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere,

    Full ringi mängid ikka jah?

    VPIP ja PFR% vahe liiga suur ehk limbid kuskil liiga palju või callid positsioonis liiga palju, selle asemel, et isoleerida limpereid või 3bettida.

    3bet on väga madal, pead positsioonis olles panema vastaseid rohkem mõtlema ja 3beti ei ole neil väga kerge enam callida.

    Fold to flop cbet on ka suht suur, et foldid kohe, kui sul ei ole kätt või suurt drawd, katsu positsioonis olles, mitte nii kergelt kohe foldida, kasuta positsiooni eelist.

    Katsu olla natuke tightim ja agressiivsem

    Jepp Full Ringi.
    ohh sain palju targemaks, kohati jah nagu foldin liiga kergelt, peab hakkama positsiooni eeliseid kasutama :)
    Tighti proovikski saada, tähendab VPIP 15 %.

    Tänud

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #92
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Algselt postitas sawcrish

      Jepp Full Ringi.
      ohh sain palju targemaks, kohati jah nagu foldin liiga kergelt, peab hakkama positsiooni eeliseid kasutama :)
      Tighti proovikski saada, tähendab VPIP 15 %.

      Tänud
      Alguses on oluline mängida tight mängu, et oleks endal kergem postflopis mängida. Hästi palju panna rõhku preflop mängule ehk isoleerida kohutavalt limpereid, eriti middle positsioonis + limpijaid, callida positsioonis igasugu suited kaartidega jne. 3bettida ja squeezida mängijaid pidevalt, et panna naad preflopis raskesse olukorda ja tänu sellele on ka postflopis mäng tohutult kergem ja omad üldjuhul ise kontrolli.

      Ehk 12/10, 14/11, 16/13 stiilid on sellised, kus iga vastane peaks kartma, kui agressiivsust näitad. Callimine jäta teistele

      Comment

      • muhkLionu
        Grinder
        • Jan 2009
        • 522

        #93
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Minu veebruari kuu statid:

        NL10 full ring - 18K hands.

        VPIP: 13,7
        PFR: 10,1
        AF: 2,3
        3Bet: 3
        WTSD: 29,8
        W$SD: 55,3
        CBET flop: 73
        CBET turn: 54
        CBET river: 76
        Steal: 26
        Fold SB to steal: 90
        Fold BB to steal: 80

        BB/100: +7,5

        ei oska ise muud kritiseerida, kui et sõjas blindide eest olen ehk liiga passiivne.

        Kuu alguses sattusin ranka artikli peale Preflop mängu kohta. Võtsin kasutusele tema pakutud handrange'i. Kuigi ta nimetab ise seda tightiks, siis minu jaoks oli see loosem, kui mu enda senine range (foldisin näiteks väikesed paarid EP-lt jms.).

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #94
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Algselt postitas muhkLionu
          Minu veebruari kuu statid:

          NL10 full ring - 18K hands.

          VPIP: 13,7
          PFR: 10,1
          AF: 2,3
          3Bet: 3
          WTSD: 29,8
          W$SD: 55,3
          CBET flop: 73
          CBET turn: 54
          CBET river: 76
          Steal: 26
          Fold SB to steal: 90
          Fold BB to steal: 80

          BB/100: +7,5

          ei oska ise muud kritiseerida, kui et sõjas blindide eest olen ehk liiga passiivne.

          Kuu alguses sattusin ranka artikli peale Preflop mängu kohta. Võtsin kasutusele tema pakutud handrange'i. Kuigi ta nimetab ise seda tightiks, siis minu jaoks oli see loosem, kui mu enda senine range (foldisin näiteks väikesed paarid EP-lt jms.).
          Ei ole tõesti midagi lisada, mängi samat mängu ja ajaga lähed ainult paremaks.

          Comment

          • leho57
            Grinder
            • Nov 2008
            • 664

            #95
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Nii,
            äkki saate ka pilgu peale visata, ma kõiki neid statte ei oska ise analüüsida kuid osad asjad tunduvad veidi imelikud. samas käsi pole ka väga mängitud. tegemist siis NL10 ja FR'ga





            SB käte range on liiga suur kuidagi. nagu näha need ka ainukesed positsioonid kust raha välja imbub.
            ahjaa, kas see non-showdown winnings on ok, et miinusesse kisub? Kusagilt siit just lugesin, et NL10's on praktiliselt võimatu seda vältida

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #96
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Limbi vähem sisse, raise ise rohkem. SBlt callid liiga palju jep. Nsd winnings on okei.

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #97
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas leho57
                Nii,
                äkki saate ka pilgu peale visata
                IMO Sa nonshowdownil ebatavaliselt vähe kaotad. Huvitav oleks näha, mis Sul on flop, turn ja river Cbet ja fold to flop cbet?

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #98
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  leho, ma sellise graafikuga ei postitakski mingeid "abisaamis" poste, vaid lihtsalt grindiks edasi.
                  K6ik on super ju...ja NL10s ei suudaks isegi patrick NSD(yes, i know, "ebaoluline") joont nii stabiilselt hoida.

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #99
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    einoh, tulemus on hea aga et muutuda veel paremaks oleks tarvis teada miks praegu nii läheb. kuna ma väga enda statistikat veel analüüsida ei oska siis palungi siin pisut teie abi 8)
                    tegelikult pigem oleks vaja rohkem käsi mängida, panen uued statid kui 50k kätt on täis. siis saab ehk kindlama vastuse kas asi on tõesti mängustiilis, hetkelises "õnnes" või milleski muus.
                    Huvitav oleks näha, mis Sul on flop, turn ja river Cbet ja fold to flop cbet?

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #100
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      viskan ülesse statsid positsioonide kaupa. Olge palun head ja avaldage arvamust. sb-lt vist completen palju. co-lt ja buttonilt peaks rohkem loosem olema ja agressiivsem. vähe stealin. ise näen selliseid neid obv. leake. aga Teie?

                      Comment

                      • leho57
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 664

                        #101
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        ma nüüd 6maxi kohta ei oskagi öelda aga ei tundi see SB range ka väga hull olevat. suht normis. hilisemad positsioonid on vähe agressiivsed küll

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #102
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Ma arvan, et see ehk ikkagi FullRing ja HEM'i algne positsiooniline jaotus. Võin ka eksida.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #103
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Nii. Mu päeviku viimane post. http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,150.30.html

                            Mis arengust arvate?

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #104
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Algselt postitas -andres-
                              Ma arvan, et see ehk ikkagi FullRing ja HEM'i algne positsiooniline jaotus. Võin ka eksida.
                              ei andres tegemist 6-maxiga. olen way too tight?krt kust ma loosim peaks olema. co ja button? ma jah jooksen 13k käsi 15/12, viimased 5k kuskil 18/15. krt 10NL-s 22/20 tundub enesetapp :)

                              Comment

                              • leho57
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 664

                                #105
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                18/15 tundub juba ok... 22/20 on tõesti halvavõitu juba...
                                aga ma ei tea, 6maxis peaks vist veel loosem olema.. ja ma olen FR's mingi 16-17 kanti...

                                Comment

                                Working...