*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #31
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Algselt postitas ranka
    Mina ei oska muud öelda peale selle, et oled väga tight ja tundub, et positsioonist jagad ka. Nüüd soovitan liikuda samm edasi ja hakata rangesid avama, eriti LP.
    Kui suur peaks olema VPIP LPlt NL10s?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Algselt postitas BuildUp
      Kui suur peaks olema VPIP LPlt NL10s?
      Ei oska täpselt öeda aga arvaks, et 20%+.

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #33
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Mul sellised statid siis.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #34
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Algselt postitas Svenza
          Mul sellised statid siis.
          Svenza jube vähe käsi aga paistab, et statid jooksevad õiges suunas.

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #35
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Algselt postitas Svenza
            Mul sellised statid siis.
            SB Complete on liiga suur minu meelest. või mis arvate?

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #36
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Copy-paste NL10 nurgakesest:
              Mina näiteks ei ole üldse rahul selle nädalaga... Nädala algusest kolisin NL5 ---> NL10 ja graafik on nagu ameerika mäed jälle.... vaatan et tänaseks olen NL10 -6$... ei tea mida valesti saab tehtud.. muidugi olen saand korralikke biite ka.. flush vs maja.. set vs. straight riveril jne..

              aga jah.. osad päevad +20$.. teised -15 $

              ja ma juba tean ka mis mu nõrkuseks on.. seesama FOLD nupp ei meeldi mulle... kõige suuremas miinuses ongi mul AA, KK.. ei suuda maha panna näiteks AA flopis 789 või.. ja KK preflop kui saan re-reraise..

              Lisan nüüd ka graafiku: (millegipärast otse foorumisse ei saand ja panen lingina)




              Kuskil seal ~3000 käe juures hakkasin kasutama Ranka preflop tabelit.. kõik läks ülesmäge ning siis tuli jube langus ning tegin väiksed omale sobivad korrektuurid preflop ranges ja järgnes tubli tõus NL5.. ja edasi seal NL10 karusell.. graafik käib üles-alla..

              Statid NOVEMBER:

              HANDS: 16521
              VP$IP: 13.1
              PFR: 8.8
              FLOP CBET%: 84.4
              WTSD%: 19.5
              W$SD%: 52.8
              AGG: 4.67

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #37
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                pane statid ka siis saab ranka või keegi saab ilusti vaadata, graafikust üksi vähe tolku :)

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #38
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Nii, NL100, mängin väga nitilt (kuna alles alustasin sellel limiidil) ja soov oleks vaikselt loosemaks minna. Varem ma 22-77 UTG ei raise, nüüd mõtlesin, et võiks seda teha hakata, aga kas kellegil on veel mõtteid. Tunnen, et jään paljust valuest ilma. Statsid on 4k käe kohta, aga esialgseks analüüsiks peaks piisama.

                  [img width=800 height=32]http://www.timmu.planet.ee/pokker/stats1.png[/img]
                  [img width=800 height=159]http://www.timmu.planet.ee/pokker/stats2.png[/img]

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Liiga vähe käsi, et midagi öelda. Samuti liiga vähe statte, et midagi öelda.

                    Mis silma hakkas - oled liialt nit, kindlalt toidab 100NL aga suurtemates limiitides hakkad pasunasse saama.

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #40
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Naisuke on mul toginud ca kuu aega 6-max laudu ja hetkeseisuga on erinevalt minust võitev mängija. Nii, et mul pole kobisemist... Kuigi ise arvan, et raisib preflop liialt vähe, ei kasuta positsiooni kurjasti ära (ei steali, blufib vähe) - sellepärast ka nonshowdown profit kolossaalselt miinuses. Samas kokkuvõtvalt ikkagi plussis... Ise ütleb ta, et võiks muidugi lajatada tihemini preflop ja cont betti ja mitte alla anda tüübedele, kes on võimelised rea-või masti ostmisel all-ini viskuma - aga selleks peab käsi olema. Raise + cont bet missed flopis ei sobi talle kuivõrd tunneb end lihtsalt ebamugavalt taolises situatsioonis.

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #41
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Selline küsimus, et mis on passaive att. to steal, mis agresssive ja mis normaalne limit NL100.

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #42
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          äkki oskab keegi asjapulk ka kommenteerida midagi, ma küll pokertrackeriga alles vähe käsi mänginud aga mingine pilt on olemas.

                          statid siis 1000 käe kohta NL10's:
                          VP$IP: 21.76
                          PFR: 12.12
                          W$WSF: 40.68
                          WTSD: 24.15
                          W$SD: 52.68
                          AF: 4.88
                          AFq: 56.50
                          Att to steal: 17.86

                          kui 10k kätt koos on eks siis paistab mis vahe sisse on tulnud :) aga lihtsalt edaspidiseks, et kas jätkan samas vaimus või peaks juba midagi muutma hakkama?

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #43
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Tõmba natuke tightimaks, NL10s calli veidi vähem.
                            Viska flop agg, turn agg, river agg ka. Enamjaolt on see alustajatel põhiline viga, ka mul, et flopis üliagressiivne, kuid järgnevatel tänavatel loobume liiga kiiresti korralikust käest.

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #44
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Algselt postitas -andres-
                              Tõmba natuke tightimaks, NL10s calli veidi vähem.
                              Viska flop agg, turn agg, river agg ka. Enamjaolt on see alustajatel põhiline viga, ka mul, et flopis üliagressiivne, kuid järgnevatel tänavatel loobume liiga kiiresti korralikust käest.
                              Flop AF:4.46
                              Turn AF:9.42
                              River AF:2.38

                              riveril kuidagi väike, või on see norm?

                              eks see ole tingitud ka äkki sellest, et cbeti callitakse kaks tänavat ära ja riveriks on juba midagi neil olemas ning mind surutakse potist välja.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #45
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Ideaalne oleks, kui näitajad oleksid kõik ~4 kanti. Võib ka natuke langeda vast, eks targemad oskavad paremini rääkida.
                                Ma kartsin, et pigem on mingi 8/3/2 vms, nagu mul alguses oli. Aga samas pole neid state nii hullult jälgida vaja. Kui suur sample ja mingi hirmus viga silma paistab, siis tuleb mängu korrigeerima hakata, eriti kui winrate väga väike või lausa negatiivne.

                                Comment

                                Working...