Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Esimese pildiga on mingi kamm, ei avane.
Buttonit ja CO võiksid IMO oluliselt julgemini ja laiemalt avada.
Samas lähed neilt praegu veids liiga palju marginaalsete kätega SD-ni.
Ehk siis rohkem paindlikkust ja loomingut :)
Edit
Looming peab muidugi tuginema saadaolevale infole.
Algselt postitas kollane
Buttonit ja CO võiksid IMO oluliselt julgemini ja laiemalt avada.
Samas lähed neilt praegu veids liiga palju marginaalsete kätega SD-ni.
Ehk siis rohkem paindlikkust ja loomingut :)
Edit
Looming peab muidugi tuginema saadaolevale infole.


Comment