Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Olen mõnda aega nl10-t mänginud ja tundub, et beatin ilusti. Mõtlesin proovida nl25-te ja vaikselt sinna üle kolida, kuna juttude järgi ei erine nl25 oluliselt nl10-st. Proovisingi siis 4k kätte ja jäin 1 buyiniga miinusesse. Võrreldes nl10-ga on mäng kõvasti kiirem ja väga tight, lauas on 10-st 9 või 8 regularid ja samal ajal suur osa mängijatest shortstackerid. Sarnanes rohkem sellele, mida räägitakse nl50-e kohta. Mängin BossMedias eurolaudu. 4k kätt on ilmselgelt vähe, et midagi öelda, a mäng on selgelt teistsugune, kui nl10 ja tunne ütleb, et sama strateegiaga seda limiiti ei beadi. Ideid mida võiks muuta?
Olen mõnda aega nl10-t mänginud ja tundub, et beatin ilusti. Mõtlesin proovida nl25-te ja vaikselt sinna üle kolida, kuna juttude järgi ei erine nl25 oluliselt nl10-st. Proovisingi siis 4k kätte ja jäin 1 buyiniga miinusesse. Võrreldes nl10-ga on mäng kõvasti kiirem ja väga tight, lauas on 10-st 9 või 8 regularid ja samal ajal suur osa mängijatest shortstackerid. Sarnanes rohkem sellele, mida räägitakse nl50-e kohta. Mängin BossMedias eurolaudu. 4k kätt on ilmselgelt vähe, et midagi öelda, a mäng on selgelt teistsugune, kui nl10 ja tunne ütleb, et sama strateegiaga seda limiiti ei beadi. Ideid mida võiks muuta?
Comment