*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fikuuu
    Grinder
    • Aug 2009
    • 663

    #406
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Nii minu statsid ..







    Tildis on sample suht väike ja käed on uuemad kui starsis



    Lisaks siis,et need käed on kõik turniiridel mängitud..Keegi mingi suure vea leiab võiks ära märkida
    Last edited by fikuuu; 08.04.10, 13:19.

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #407
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Leidsin siit teemast kellegi statsid ning küsimus tekkis, et kui tal on early pos 3bet 7, kas ta siis limpraiseb palju või mis värk on?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #408
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
        Leidsin siit teemast kellegi statsid ning küsimus tekkis, et kui tal on early pos 3bet 7, kas ta siis limpraiseb palju või mis värk on?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        jep..
        pointless limp/r

        Comment

        • Pudgehook
          Jube Noob
          • Apr 2010
          • 190

          #409
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          trackerit ei ole kasutanud kogu aeg ja pool on nl2st pooled handid on nl5st
          nl2s olen võitev mängija 5bb/100 ja nl5s tekivad väiksed raskused juba ,mida võiks parandada?

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #410
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Tere! postitan ka oma statsid ja asjad siia, et saaks vähegi aimu milles on viga minu mängus. 70 000 käe kohta ei tohiks sellist break evenit olla. On olnud küll mitmeid päevi kus teenin 100$ päevas ja lõpetan ilusti sessi ära , aga siis tuleb teine päev jälle -100$ kus AA,KK,AK,QQ vastu ei pea. Vähemalt tundub et ma ei ole pikemas perspektiivis kaotav mängija? kui juba 70k kätt olen elus olnud. Tähtis ei oleks mul suur võit, vaid väiksem varitatsioon. Kade kohe vaadata kuidas kõigil graafikud ilusti tõusu teel on. seega sooviksin võimalikult head informatsiooni mida peaksin tegema teisiti. tavaliselt mängin pokerstarsis ja vähemalt 12 lauda korraga. ootan näpunäiteid,Tänud!

            Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


            ei saanud millegi pärast neid pilte siia spoilerina panna..
            E:limiit NL25 ja PL25

            Comment

            • krayzie
              Grinder
              • Oct 2008
              • 706

              #411
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              ära openlimbi. mängi vähem laudu. 3bettidele võib ka rohkem foldida....

              Comment

              • scriptus
                Räme Fish
                • Dec 2009
                • 2

                #412
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***



                No 15 korralikku kätt olen haledalt üle saanud . Koguaeg mingi kõrgem set tõmbab üle , runner runner flushivad mu AA preflop allinnid ära oma 6Q'ga .. vahva !

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #413
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Algselt postitas scriptus Vaata postitust
                  http://img17.imageshack.us/img17/1023/vitunevrk.png

                  No 15 korralikku kätt olen haledalt üle saanud . Koguaeg mingi kõrgem set tõmbab üle , runner runner flushivad mu AA preflop allinnid ära oma 6Q'ga .. vahva !
                  Juhtub. Stattidel pole väga viga, aga vastase 3bette tasuks rohkem ausatada ehk call vs 3bet liiga kõrge.

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #414
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    + minu arvates võiksid vähe tightimaks tõmmata... NL2 pole vaja niipalju käsi mängida et 17/13 mängida... proovi ranka tabeli järgi 12/9 stiilis mängida

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #415
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      + minu arvates võiksid vähe tightimaks tõmmata... NL2 pole vaja niipalju käsi mängida et 17/13 mängida... proovi ranka tabeli järgi 12/9 stiilis mängida
                      kas see rohkem ei ole kui 12/9?

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #416
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        ma ei tea kui ma rnka tabeli j2rgi m2ngisin siis kui ma õigesti mäletan tuli kyll mingi 11/9-12/10 stattidega..

                        pole kahjuks enam käsi alles et vaadata mis mu statid NL2 ja 5 olid
                        Last edited by Sass; 16.05.10, 21:08.

                        Comment

                        • Tupsik
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 497

                          #417
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Tundub, et 6max. Pigem just nitine ja fold nuppu ei tunne.

                          Comment

                          • scriptus
                            Räme Fish
                            • Dec 2009
                            • 2

                            #418
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            http://img80.imageshack.us/img80/3299/vitunev2rk2.png veel kerge uuendus siis , absoluutselt iga vend saab flushi, samas kui ma isegi harva nut flushi püüdma lähen saan kindlalt vastu näppe. Vahva!

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #419
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              kle. teeme nii, et siin teemas sa ei ulu oma flushidega. meil eraldi teema selle jaoks. see on statide analüüsimiseks mõeldud alateema

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #420
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                scriptus - liiga agro oled.
                                sinine ja punane joon peaksid olema tagurpidi. mängi vähem spekulatiivseid käsi ning tugevamatega pane julgemalt.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...