*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Collapse
X
-
-
Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
ma ise tunnen, et postflopis jään nõrgaks. Kui tugevat kätt käes pole, annan tihti alla ja see punane joon langeb kuristikku ... päris suur kaotus. Jah, suht palju limpimist ja callimist ja slowplayd on nl4-s.
Comment
-
Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Ahhjaa, ma võin positsioonide statistikat ka näidata :P

Uploaded with ImageShack.us
Comment
-
Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Nojah,
See jutt kõik on tuttav, on saanud foorumis päris palju ringi kolada. Aga ikkagi midagi jääb puudu ja ei võida lihtsalt...
täna jälle -4BI
nagu kõik räägivad, siis NL4 on nii lihtne, et seda peaks une pealt biitima.. isegi keskmiset kehvema kaardijookusga
Comment
-
Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
kirjutasin pika jutu, aga hakkasin statte uurima kogemata eelmiselt lehelt ja sinna see jutt läks.
Ühesõnaga, CO ja BTN loosemaks. Isoleeri limpereid. Ja varasta. Tundub, et mingisugune teadmine sul positsioonist olemas, aga sa ei oska seda kasutada. BTN raise u 25% peale, CO 20% peale. Algselt võib ka natuke madalamalt lasta.
Ilmselt on miskised suured leakid ka postflop mängus sees, aga neid stattide järgi raske öelda.
Üks asi veel. Cbettimine. See on tänapäeval justnagu nii käe sees, et peab panema ja kõik. Ei pea. Kui flop on täiesti mööda või oleme rohkem kui ühe vastase vastu, ei pea me cbettima. Nad callivad niikuinii. Tihti peame laskma ka turni beti ning siis juba raskem riverit mängida. Cbetime lightimalt vastaseid, kes neile palju foldivad. (üle 65% näiteks)
Ma ei tea, kaua ja kuipalju käsi sa oma elus mänginud oled, aga mingi hetk hakkavad mängu sisse tulema niikuinii ka light 3bettimised, checkraisemised jne. Seni kui neid ei ole, ei ole mõtet elu raskeks teha. Ka tightilt saab 6maxis kasumist näidata.
Ehk siis viimane soovitus. Jäta ära kõikvõimalikud järgi callimised ja püüa ise preflop agressor olla.
Comment
-
Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
OT: misclickimise korral jääb (vähemalt minul) tekst mällu ja brauseril "back" nuppu vajutades võid higimulli otsa eest pühkida.Algselt postitas camu Vaata postitustkirjutasin pika jutu, aga hakkasin statte uurima kogemata eelmiselt lehelt ja sinna see jutt läks.
Comment
-
Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Calling me a liar?Algselt postitas lenC Vaata postitustOT: misclickimise korral jääb (vähemalt minul) tekst mällu ja brauseril "back" nuppu vajutades võid higimulli otsa eest pühkida.
Comment
-
Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Suured tänud kommentaaride eest. Jah, ma leian ka, et cbetimist võiks tõesti vähem olla, vastavalt flopile ning vastasele. Viimased sessioonid olengi püüdnud rohkem valida neid kohti, kus cbetida. Kõige raskem on OOP-l mängida.. tihti SB-l ja BB-l olles saan hea lehe, kuid siis pole positsiooni.Algselt postitas camu Vaata postitustkirjutasin pika jutu, aga hakkasin statte uurima kogemata eelmiselt lehelt ja sinna see jutt läks.
Ühesõnaga, CO ja BTN loosemaks. Isoleeri limpereid. Ja varasta. Tundub, et mingisugune teadmine sul positsioonist olemas, aga sa ei oska seda kasutada. BTN raise u 25% peale, CO 20% peale. Algselt võib ka natuke madalamalt lasta.
Ilmselt on miskised suured leakid ka postflop mängus sees, aga neid stattide järgi raske öelda.
Üks asi veel. Cbettimine. See on tänapäeval justnagu nii käe sees, et peab panema ja kõik. Ei pea. Kui flop on täiesti mööda või oleme rohkem kui ühe vastase vastu, ei pea me cbettima. Nad callivad niikuinii. Tihti peame laskma ka turni beti ning siis juba raskem riverit mängida. Cbetime lightimalt vastaseid, kes neile palju foldivad. (üle 65% näiteks)
Ma ei tea, kaua ja kuipalju käsi sa oma elus mänginud oled, aga mingi hetk hakkavad mängu sisse tulema niikuinii ka light 3bettimised, checkraisemised jne. Seni kui neid ei ole, ei ole mõtet elu raskeks teha. Ka tightilt saab 6maxis kasumist näidata.
Ehk siis viimane soovitus. Jäta ära kõikvõimalikud järgi callimised ja püüa ise preflop agressor olla.
Postflop mäng jääb ka nõrgaks, kaotan palju potte, mis ei lähe showdownile. Ja punane joon langeb drastiliselt.
Comment
-
Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Nõks üle 45 Buy-ini alla EV, tahtsin teada, et kas sellised swingid ongi normaalsed sng-de puhul?
skillimäng:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
E: kui on sellised swingid, siis milline BR-management oleks normaalne, kui teha 100BI-ga, siis selline swing ju nussib megalt ajud läbi, kui kaotad pool BRi lihtsalt mingi fkn variance kaela.Last edited by HU grinder; 14.07.10, 13:26.
Comment




Comment