*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #436
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***



    Uploaded with ImageShack.us

    Comment

    • rainer
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 383

      #437
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***



      Uploaded with ImageShack.us

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #438
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        sa oled liiga passiivne 6maxi kohta. Tõenäoliselt käib NL4 hull limpimine alati, kui sa buttonil oled, tõsta julmalt üle hea käega ja calli rohkem kaasa tõmbekäega.

        Comment

        • rainer
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 383

          #439
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          ma ise tunnen, et postflopis jään nõrgaks. Kui tugevat kätt käes pole, annan tihti alla ja see punane joon langeb kuristikku ... päris suur kaotus. Jah, suht palju limpimist ja callimist ja slowplayd on nl4-s.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #440
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Passiivsust ma kusagilt välja ei lugenud. Positsiooni statte ka pole, aga märksõnad on standard, varasta rohkem ja mine rohkem showdownile.

            Comment

            • rainer
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 383

              #441
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Ahhjaa, ma võin positsioonide statistikat ka näidata :P



              Uploaded with ImageShack.us

              Comment

              • rainer
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 383

                #442
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                oskab keegi veel midagi tarka öelda mu stattide kohta?

                Tahaks siiski vähemalt nl4 ja nl10 tasemel võitev mängija olla

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #443
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  nupul olles tõsta rohkem mitte ära limbi järgi. kui callitakse saad poti tihti cbetiga endale.

                  Comment

                  • rainer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 383

                    #444
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Nojah,

                    See jutt kõik on tuttav, on saanud foorumis päris palju ringi kolada. Aga ikkagi midagi jääb puudu ja ei võida lihtsalt...

                    täna jälle -4BI

                    nagu kõik räägivad, siis NL4 on nii lihtne, et seda peaks une pealt biitima.. isegi keskmiset kehvema kaardijookusga

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #445
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      kirjutasin pika jutu, aga hakkasin statte uurima kogemata eelmiselt lehelt ja sinna see jutt läks.
                      Ühesõnaga, CO ja BTN loosemaks. Isoleeri limpereid. Ja varasta. Tundub, et mingisugune teadmine sul positsioonist olemas, aga sa ei oska seda kasutada. BTN raise u 25% peale, CO 20% peale. Algselt võib ka natuke madalamalt lasta.
                      Ilmselt on miskised suured leakid ka postflop mängus sees, aga neid stattide järgi raske öelda.
                      Üks asi veel. Cbettimine. See on tänapäeval justnagu nii käe sees, et peab panema ja kõik. Ei pea. Kui flop on täiesti mööda või oleme rohkem kui ühe vastase vastu, ei pea me cbettima. Nad callivad niikuinii. Tihti peame laskma ka turni beti ning siis juba raskem riverit mängida. Cbetime lightimalt vastaseid, kes neile palju foldivad. (üle 65% näiteks)
                      Ma ei tea, kaua ja kuipalju käsi sa oma elus mänginud oled, aga mingi hetk hakkavad mängu sisse tulema niikuinii ka light 3bettimised, checkraisemised jne. Seni kui neid ei ole, ei ole mõtet elu raskeks teha. Ka tightilt saab 6maxis kasumist näidata.
                      Ehk siis viimane soovitus. Jäta ära kõikvõimalikud järgi callimised ja püüa ise preflop agressor olla.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #446
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        kirjutasin pika jutu, aga hakkasin statte uurima kogemata eelmiselt lehelt ja sinna see jutt läks.
                        OT: misclickimise korral jääb (vähemalt minul) tekst mällu ja brauseril "back" nuppu vajutades võid higimulli otsa eest pühkida.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #447
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          OT: misclickimise korral jääb (vähemalt minul) tekst mällu ja brauseril "back" nuppu vajutades võid higimulli otsa eest pühkida.
                          Calling me a liar?

                          Comment

                          • rainer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 383

                            #448
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            kirjutasin pika jutu, aga hakkasin statte uurima kogemata eelmiselt lehelt ja sinna see jutt läks.
                            Ühesõnaga, CO ja BTN loosemaks. Isoleeri limpereid. Ja varasta. Tundub, et mingisugune teadmine sul positsioonist olemas, aga sa ei oska seda kasutada. BTN raise u 25% peale, CO 20% peale. Algselt võib ka natuke madalamalt lasta.
                            Ilmselt on miskised suured leakid ka postflop mängus sees, aga neid stattide järgi raske öelda.
                            Üks asi veel. Cbettimine. See on tänapäeval justnagu nii käe sees, et peab panema ja kõik. Ei pea. Kui flop on täiesti mööda või oleme rohkem kui ühe vastase vastu, ei pea me cbettima. Nad callivad niikuinii. Tihti peame laskma ka turni beti ning siis juba raskem riverit mängida. Cbetime lightimalt vastaseid, kes neile palju foldivad. (üle 65% näiteks)
                            Ma ei tea, kaua ja kuipalju käsi sa oma elus mänginud oled, aga mingi hetk hakkavad mängu sisse tulema niikuinii ka light 3bettimised, checkraisemised jne. Seni kui neid ei ole, ei ole mõtet elu raskeks teha. Ka tightilt saab 6maxis kasumist näidata.
                            Ehk siis viimane soovitus. Jäta ära kõikvõimalikud järgi callimised ja püüa ise preflop agressor olla.
                            Suured tänud kommentaaride eest. Jah, ma leian ka, et cbetimist võiks tõesti vähem olla, vastavalt flopile ning vastasele. Viimased sessioonid olengi püüdnud rohkem valida neid kohti, kus cbetida. Kõige raskem on OOP-l mängida.. tihti SB-l ja BB-l olles saan hea lehe, kuid siis pole positsiooni.
                            Postflop mäng jääb ka nõrgaks, kaotan palju potte, mis ei lähe showdownile. Ja punane joon langeb drastiliselt.

                            Comment

                            • 0ttt
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 444

                              #449
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              5max; enamik NL10 natuke ka NL20
                              Statid
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Positsioon
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Tulistage!

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #450
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Nõks üle 45 Buy-ini alla EV, tahtsin teada, et kas sellised swingid ongi normaalsed sng-de puhul?

                                skillimäng:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                E: kui on sellised swingid, siis milline BR-management oleks normaalne, kui teha 100BI-ga, siis selline swing ju nussib megalt ajud läbi, kui kaotad pool BRi lihtsalt mingi fkn variance kaela.
                                Last edited by HU grinder; 14.07.10, 13:26.

                                Comment

                                Working...