*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Intzsz
    Jube Noob
    • Feb 2009
    • 105

    #496
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    6max või FR?
    Aga omg. W$WSF ülimadal. Agg% olematu.
    FR

    Comment

    • Rokkar19
      Räme Fish
      • Jan 2010
      • 21

      #497
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Tere. Mängin juba mõnda aega nl25 starsis. Oleks tore, kui aitaksite välja tuua mul mõned leakid, et muuta oma mängu paremaks. Viimased ~5k kätt on tabanud downswing + shit card run (need käed olid just motivatsiooniks, miks ma selle teema tegin). Kindlasti olen ma tight ja teen vähe 3-bete, kuigi ma arvan, et need pole ainukesed leakid ja BB/SB kaotused ka väga õige ei paista olevat.Laeksin siia üles heameelega oma statsid ja graafiku ning Teie võiksite anda tagasisidet, mida ma oma mängus muuta võiksin


      Statsid ja graafikud siis:




      Tänud ette ära !!
      Last edited by Rokkar19; 23.11.10, 12:14.

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #498
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Mis esialgu silma jääb on see, et VP/IP ja PFR vahe on liiga suur, liiga palju completed näiteks SB pealt.
        Teiseks suuremaks veaks näen, et stealile foldid liiga tihti ja ise stealid ülivähe. Steal võiks olla tublisti üle 20ne.
        Need paar muudatust peaks su mängu kindlasti parandama.
        Kuna FR nl25 on suht nit regulare täis võiksid tsips loosem ka olla aga eks see tuleb mängukogemuse käigus. Ideaalis 15/13 või 14/12 statsid ma pakun võiksid olla.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #499
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Tee endale positsiooni mäng selgeks. Hämmastav, et nii nitise hilise positsiooniga üldse võimalik kasumit on näidata. BTN, CO rangele pane 10% kindlasti otsa. Rangena kirjeldades siis, kõik paarid, kõik kaardikombinatsioonid milles on kaardid suuremad kui T, suited connectorid 56s+, Suited ässad ning isegi suited kunnid. NING kui nitid on blindidel siis ära kaarti vaata varastama minnes.

          Comment

          • Rokkar19
            Räme Fish
            • Jan 2010
            • 21

            #500
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            1. Preflopis rohkem tõsteid teha
            2. Rohkem blinde stealima ja rohkem ka callima, kui D,CO, MP3 betivad. Varastan nitidelt olenemata mis mul käes on.
            3. Pisut loosim olla, eriti positsioonis olles.

            Ehk siis uued sessid üritan rohkem nende järgi mängida.
            Tänud !
            Last edited by Rokkar19; 23.11.10, 12:23.

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #501
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Algselt postitas Rokkar19 Vaata postitust
              1. Preflopis rohkem tõsteid teha
              2. Rohkem blinde stealima ja rohkem ka callima, kui D,CO, MP3 betivad. Varastan nitidelt olenemata mis mul käes on.
              3. Pisut loosim olla, eriti positsioonis olles.

              Ehk siis uued sessid üritan rohkem nende järgi mängida.
              Tänud !
              Selle callimisega ole ettevaatlik esialgu see on sul suht ok, aga rohkem tõstetega mängu sisse jah. Steali stats pane HUD`i, siis näed kes varastab palju ning kes lasevad endalt varastada.

              Comment

              • Tervist
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 49

                #502
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Tervist kõigile!

                Panen siia oma statsid ja graafiku. Ootan eelkõige sisukaid kommentaare, mis on leakid ja mida võiks veel paremini teha. Antud hetkel tundub, et asi toimib (või on see lihtsalt heater?), kuid ei tea kas toimib nii ka NL25. Sest kui sama hästi NL10 edasi läheb siis tahaks mingi nädala pärast NL25-e mängima hakata, mul oli kuskil 15K kätt veel HEM-is aga need kustusid minu enda vea tõttu ära kui arvutile format c tegin.
                Tegemist on FullRingiga. Tean, et sample on väike...kõigest 6K kätt aga asi seegi. Suured tänud ette ära kes viitsivad asja uurida( eriti need kellel Nl10/25 lävepakk on juba ületatud).




                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #503
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  pole küll sisutihe post, aga no pea 26bi 6000käega.. see on unreal hiiter mees.
                  Mõtle nüüd palju sa üldse coolereid oled selle ajaga saanud või suckoute..too EV joon ka välja..tahaks seda hirmsasti näha.

                  Ja no leakid kus oled liiga loose SB pealt ja samas cutoff väga tight..no sellise mänguga ei saa kuidagi nii head winrate ilma hiiterita.
                  Ja 42bb/100.....see pidu ei kesta kaua Tavaline on mingi 8-10bb/100 ja seda HEA mänguga pikas perspektiivis.

                  Comment

                  • Tervist
                    Julm Donk
                    • Feb 2010
                    • 49

                    #504
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Lisan ka All-in EV. SB VPIP on sellepärast nii kõrge, et stealin ja restealin(kui on ees villane kel steal%30+) suhteliselt palju selle pealt, eriti siis kui tagant mingit beti ei ole ja BB-l on vastane kelle fold to steal on 90+. Ja veel karistan limpareid sellega, Kui on 1-2 limparit siis vaatan mängijate järgi(loomulikult vaatan ka kaarte) kas tasub tõsta või mitte ja kui tõstan siis panen 4BB+1BB+1BBOOP limpari kohta. Ühesõnaga olen väga agressiivne.
                    EV joon siis (allpool winningsi joont aga noh, need käed mis mul ära kustusid, oli EV joon ikka tunduvalt üleval pool jällegi=)

                    Comment

                    • lypsja
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 270

                      #505
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      olen ikka unreal donk :) 2,5 korda vähem sama käte arvu peale :)

                      sa videot ei taha oma mängust teha :) tahaks ka näha mismoodi niimodi biiditakse seda asja :)

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #506
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Terv,


                        viimasel ajal rohkem mänginud kui õppinud ja mäng on väga ära vajunud. panen siia viimased 35k kätt.


                        1. full ring(2-10)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        2. SH (filter: 2-3 mängijat)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        väga hea oleks kui ütleksite, millised võiksid hetkel puudulikud väärtused olla ideaalis.

                        mis võiks olla 2-3 mängijaga mu statid umbes(vpip, pfr).
                        Last edited by con; 27.11.10, 13:03.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #507
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          sa ju 2-3 mängijaga mängid ainult nuts käsi. ava oma range buttonilt ja co-lt julgesti 2* rohkem kui praegu.

                          Comment

                          • suitsutihane
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 286

                            #508
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            tunnen et suudan biitida, tahax mingeid boonuseis hoorata ja üles grindida, agaaaa eile oli nii sitt päev et tahaks advice kust leake leida, SAMPLE ON VÄIKE MA TEAN aga no suurt leake ikka näeb ju
                            fold blinds liiga suur? või nl10 võib olla selline? steal%? river af? vpip blindidest jamisveel halphalphalp

                            nl5




                            nl10

                            loodan et ei lähe busto lähipäevil :S


                            POSITIOONID nl5-nl10 muidu sample liiga väike
                            Last edited by suitsutihane; 06.12.10, 14:38.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #509
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Tunduvad alguse jaoks viisakad statid, muidugi käte arv väike. Anna minna ja vaatame mis tulemused on 50k käe peal.

                              Comment

                              • Rokkar19
                                Räme Fish
                                • Jan 2010
                                • 21

                                #510
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Algselt postitas Konso Vaata postitust
                                Selle callimisega ole ettevaatlik esialgu see on sul suht ok, aga rohkem tõstetega mängu sisse jah. Steali stats pane HUD`i, siis näed kes varastab palju ning kes lasevad endalt varastada.
                                Lisasin BB fold to steal, aga mis ´see number olema peaks, kui on mõtet tõsta? mingi 80-90-nega?

                                Comment

                                Working...