Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Mitte väiskemaks, vaid callid vähemate kättega ja raised rohkem. Usun, läbi tõsise praktika, et kõige optimaalsem on micros mingisugune 12/11 stiil. Ehk siis calli vähem ja raise rohkem.
Mitte väiskemaks, vaid callid vähemate kättega ja raised rohkem. Usun, läbi tõsise praktika, et kõige optimaalsem on micros mingisugune 12/11 stiil. Ehk siis calli vähem ja raise rohkem.








Comment