*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #286
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mitte väiskemaks, vaid callid vähemate kättega ja raised rohkem. Usun, läbi tõsise praktika, et kõige optimaalsem on micros mingisugune 12/11 stiil. Ehk siis calli vähem ja raise rohkem.

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #287
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      My bad...oli jah...mul alguses ei näidanud

      Aga jah - vähem limpi ja rohkem raise!

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #288
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Algselt postitas masterpuppet
        Mitte väiskemaks, vaid callid vähemate kättega ja raised rohkem. Usun, läbi tõsise praktika, et kõige optimaalsem on micros mingisugune 12/11 stiil. Ehk siis calli vähem ja raise rohkem.
        Jep - saad võtta rohkem laudu ja postflop lollused on enamasti välistatud.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #289
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Algselt postitas daljoh
          My bad...oli jah...mul alguses ei näidanud

          Aga jah - vähem limpi ja rohkem raise!
          Naljakas, ma üldiselt ei limbi üldse, va mõni madalam paar. Aga nagu ma aru saan, siis teiste raise peaksin vähem callima? Äkki keegi oskab veel asjakohast nõu anda...

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #290
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            See ka et oota ära kui blinded sinuni jõuavad....alles siis hakka mängima....muidu paned tühja raha sisse pm

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #291
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Ma arvan, et NL2 peal on kõige optimaalsem mingi 14/3 stiil, kus ei aja poti suureks marginaalsete kätega ja ei ürita jõuga vastaseid potist välja suruda, sest enamus neist mängib oma käsi üle ja vastaseid nad ei loe.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #292
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas daljoh
                See ka et oota ära kui blinded sinuni jõuavad....alles siis hakka mängima....muidu paned tühja raha sisse pm
                Üldiselt saabki nii tehtud, aga sisi kui pokertracker võetud sai, siis sai katsetad küll jh nii, et suvalisest kohast blind sisse, et mitte aega raisata, see on ilmselt sellest siis..

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #293
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Algselt postitas levis
                  Ma arvan, et NL2 peal on kõige optimaalsem mingi 14/3 stiil, kus ei aja poti suureks marginaalsete kätega ja ei ürita jõuga vastaseid potist välja suruda, sest enamus neist mängib oma käsi üle ja vastaseid nad ei loe.
                  Krt 14/3 on vist ikka liiga radikaalne...üli nit oled nende statidega

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #294
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Algselt postitas daljoh
                    Krt 14/3 on vist ikka liiga radikaalne...üli nit oled nende statidega
                    Ma juba praeguse mänguga omameelest suht nit, aga annab tunda küll jh, et peaks range veel kitsamaks tõmbama, liiga palju tuleb beate mingitelt J7s, 52s kätelt, isegi 102o on neile täiesti piisav,et 4xBB raise callida

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #295
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Nii nüüd natuke käsi mängitud, probleem selles et Nonshowdown winnings langeb jubedalt põhja, mida teha?
                      6max





                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #296
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        mul on 10NLis 100k sämpli peale ka langev. liiga palju b/f mängu teed, äkki.

                        edit: 5k sämpel ei kõlba kuhugile eriti

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #297
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Algselt postitas Lutzky
                          mul on 10NLis 100k sämpli peale ka langev. liiga palju b/f mängu teed, äkki.

                          edit: 5k sämpel ei kõlba kuhugile eriti
                          tean jh et väike sampel aga veidi abi vaja

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #298
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Ma küll eriti ei vaataks seda punast joont. Ma võin sulle panna graafiku kus punane joon jookseb üles ja sinine veel suurema vungiga alla.
                            Tähtis on, et võidad. Kui ei, siis tuleb viga otsida mujalt.
                            Ahjaa, see on limiidis ka kinni ilmselt!
                            Võib-olla peaksid katsetama fit or foldi isegi. Ehk siis tõmbad cbeti veel alla poole. Cbetid ainult HU potis, positsioonilt või käega.

                            Tegelt ära seda nonsd joont väga taga aja, kui riveris valuet oskad võtta.

                            Comment

                            • blizkaa
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 389

                              #299
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              1. Vaata üle oma cbeti kohad. Value on ikka põhiline. Fold to cbetti jälgi.
                              2. Raisi IP regide cbette(enamik panevad seal 70), balanseerides seal oma range loogiliseks.õhk-draw-value.
                              3. 18/12 mis hetkel selle olematu sämpliga jooksed ei tundu kõige optimaalsem, midagi foldi ja midagi 3-betti imo.


                              Comment

                              • savioja
                                Julm Donk
                                • Aug 2009
                                • 53

                                #300
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Nii, sai mängitud 20k kätt NL25-s, sample küll väike aga äkki jääb kellelegi mingi suur viga silma. Ise vaatan, et olen stealimise unarusse jätnud ja bb pealt on kaotatud summa kuidagi väga suur (palju see üldse normaalne on?).

                                Stats:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Positsioonid:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...