Rulett

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Wolferk
    Jube Noob
    • Jun 2012
    • 176

    #301
    Re: Rulett

    Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Wolfrek kahju aga su jutust tuleb endiselt otsene pilt nagu su oskused on samal või halvemalgi tasemel, kui mu noorel õekesel ... Sa mine proovi ksvõi ühe pro vastu mängida, siis näed kuidas lihtsalt nad teavad, mis kaardid sul on, sest sina juu tõstad ainult "häid kaarte", callid kekmisi, kunagi ei bluffi...mängid koguaeg ühtemoodi..ootad häid kaarte.. ja ma ei tea mis veel, isegi mina, kelle kokkupuude pokkeriga on minimaalne saan sellest aru. B. ütles, et siin foorum kubiseb vägagi arvestava tasemega mängijatest ja ka Eesti parimad siin, mine mängi kellegi vastu äkki hakkab reaalsus koitma.

    Bentley sai oma sõnul su esimesest postitusest aru, kellega sinu puhul tegemist ja ka mina sain esimest korda su postitusi lugedes kohe aru, et sa pole mingi troll vaid midagi muud. Tahad pokkeris heaks saada, loe, mida teised siin foorumis kirjutavad, osale tõsisemas konkurentsis, Olympicus mängi näiteks tolle Codecciga.
    Ma ei tea, kes siin kõige paremad mängijad on aga ära kohe algul loegi nende postitusi, võib liiga keerukas olla, alusta altpoolt.

    Aga sellegipoolest võid siia kirjutada oma turniiri strateegiatest, lihtsalt väljenditest jääb väheks, selgitused, põhjendused jne ... Võibolla keegi juhatab su õigele teele ... Bentley seda ilmselt ei tee, kuna tal foorumikeeld peal ja tema sõnul, siin on seltskonnad, kes arvavad, et ta ei biidi pokkerit vms ...ja mingid postitustest meelega mööda lugemised. Aga ta ütles, et ta harjunud juba, teadmine, et pool fooorumit kägaras on ta jutu peale ja ta ise kommentaaride peale annab lihtsalt värvi juurde arvutis viibitavale ajale.

    Mina võin nii palju õelda, et B. biidib pokkerit ja mitte vähe ... netis biidib rulli ... ei salli Eritit ... on ise ka juba pea 10 aastat põhimode ühes Eesti ... isa ema matemaatikud ... on sportlik ... ainult muusikamaitse mulle väga ei meeldi.








    Tegelt kaa Wolfrek lõpeta see jama ära, et proovid seada nende LIVE suurturniiridel osalevate mängijate, kelle teenistused pokkeris on mitmetessadadeskordades suuremad, kui sa eales elujooksul raha oled omanud, mänguoskuse ja mõtlemisvõime kahtluse alla . Peale sinu seda fishfish juttu ei hakkagi keegi kunagi uskuma.
    Fish oled sa ise.

    Nagu ma sinu profiilipildi järgi aru saan,siis sa oled naisterahvas.Ja Bentley`st räägid sa igas oma postituses,sest ta on su mees.Paranda mind,kui ma eksin.

    Pokkeri koha pealt on sinuga vaidlemine mõttetu.Eks igaüks mängib nii,nagu ta heaks arvab.Ma olen sulle piisavalt selgitanud ja põhjendanud.Erinevalt sinust ei pea ma mingit keerulist ja pokkerterminitest kubisevat teksti ajama.Räägin lihtsas eesti keeles ja ilmselt see on kõigile arusaadavam.Ootan,et mõni foorumi moderaator või pikaajaline tegija avaldaks oma arvamust,et kellel meist siis õigus on,kas sinul või minul.Sinu ühest postitusest võis küll välja lugeda,et sa foldidiksid enne floppi AA ja teised "monster" kaardid.
    enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi
    Täiesti mõistusevastane.Ei saanudki aru mispärast sa nii teeksid.Võib-olla sulle sulle lihtsalt meeldib eputada.Aga võib-olla sa oskad ette näha,mis floppi tuleb,nagu see tüüp:

    Sellisel juhul on AA preflop foldimine mõnikord täiesti õigustatud,kui nii hästi vastaseid "lugeda" oskad.

    Mina võin nii palju õelda, et B. biidib pokkerit ja mitte vähe ... netis biidib rulli ... ei salli Eritit ... on ise ka juba pea 10 aastat põhimode ühes Eesti ... isa ema matemaatikud ... on sportlik ... ainult muusikamaitse mulle väga ei meeldi.
    Jutt käib BentleyMulsanne`st,nagu ma aru saan.Ei tea temast eriti midagi,ainult niipalju,kui sa rääkinud oled.Ütled,et ta BIIDIB NETIS RULLI??? KUIDAS??!! Ruletti ei ole ju võimalik biitida,sest see on puhas õnnemäng.Moderaatorid ütlesid ka,et ruletti ei ole võimalik biitida.Ja sa arvad,et sind(uus liige foorumis) usutakse rohkem,kui siin aastaid tegutsenud moderaatoreid.Kui rull oleks biiditav,siis Live-ega Online kasiinosid enam ei eksisteeriks ju.Ja teie Bentley`ga olete ilmselt juba miljonärid või miljardärid? Äkki sina või Bentley jagaks meile ka siis õpetussõnu,kuidas RULETTI BIITIDA saab? Läheks teeks ka mõne kasiino tühjaks

    ei salli Eritit
    Mis asi on Erit??

    on ise ka juba pea 10 aastat põhimode ühes Eesti ...
    Mis põhimode?? Eesti milles??

    Fish oled sa ise.
    Sarkasm? Fish ma ilmselgelt ei ole.Fish oled sa ise oma jutu järgi.

    Ja miks sa ütled mulle "Wolfrek",kuigi ma olen "Wolferk"?? Jälle sarkasm?

    Comment

    • Wolferk
      Jube Noob
      • Jun 2012
      • 176

      #302
      Re: Rulett

      aju saab koguaeg erinevaid raadiolaineid, ime kah, et sellist teksti toodetakse.
      Kelle kohta see lause käib? Chloe?

      Comment

      • massacre84
        Räme Fish
        • Jun 2012
        • 22

        #303
        Re: Rulett

        Ma biidin ka rulli,pole mingi probleem!!Pokkeris pidevalt busto!!

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #304
          Re: Rulett

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Chloe
            Bännitud
            • Dec 2012
            • 82

            #305
            Re: Rulett

            Wolfrek, miks sa endiselt siis sendimänge mängid, kui sa nii-nii hea pokkerimängija oled ja miks sinu sõnutsi fishid ehk tegelikult head mängijad EPT turniiride võitjateks tulevad ja lõpu laudades alatasa figureerivad?. Kui sa veel mu postitustest aru pole saanud, siis minu otsene kokkupuude pokkeriga on küll üpris väike ja ma ise olengi fish aga ma võin kindel olla su postituste tõttu, et sa ei suudaks mindki ega mu õde pokkeris võita ... rääkimata ülejäänud foorumi liikmetest ... ja EPT lõpulaudadesse saamine jääb sul küll vähemalt praegu teostumatuks unistuseks aga kõik võib muutuda, kui hakkad ülejäänud foorumiliikmeid kuulama ... kuula edaspidi oma modesi siis, nad ütlesid sulle juu kohe, et Rulettiga sa kaotad ainult raha, kuna olenemata, mis panused või panuste kombinatsioonid sa teed on su panused matemaatiliselt alati ..mm negatiivse ootusega vms ... aga sa ajasid mingi oma joru edasi nagu praegu mulle ...
            Aga kui sind see ei nuuma on alati võimalus mängida ruletti kolka kasiinodes, kus lauad on tasakaalust väljas ... või väikse puhuriga palli õigesse kohta puhuda ... või kutsuda selgeltnägija, kes ütleb sulle kus kuulike peatub ... Või mine tööle mõneks ajaks näiteks Gibraltarile, saad vb kunagi teada, kuidas Online mänguserververid töötavad ...on hea soe.. või leia vastus ise. Nagu näed on rulettiga raha tegemiseks võimalusi palju... aga looda sa ainult, et keegi sulle oma saladust müüb või tasuta avaldab. Seega unusta see teema, mine tööle parem, ela vastavalt oma võimetele.


            Ja mina ei foldi mingeid ässasi kuskil... loe uuesti, ma tsiteerisin Bentleyt, kes selle "(Väga) Madal VPIP on ok aga ainult juhul, kui range on pidevas muutumises(undetectable) ehk teisisõnu vahepeal muckid pre kasvõi premiume (Wollile närimiseks lahti kirjutatult - enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi)ja mängid tight image varjus hoopis näiteks cäppereid. Ise pead jälgima seda lives, et VPIP madal püsiks ja mõtlema sellele, kelle vastu saaks selle abil deep stäkid sisse. Point on selles, et senikaua, kuni showdownile läinud käed ei ole reetnud, mis toimub, saab niimoodi exploitida. ... kas ja millal range muuta on vaba valik. Võib ka muutumatuna range hoida, siis lihtsalt teatud arv kombosi on ainult playable." lõigu sulgudes osa kirjutas ekstra sinujaoks ...
            Nagu ma sellest aru sain, siis see tähendas mm.. midagi sellist, et neil kordadel, kui mängija otsustab valida sellise mängustiili ... turniiril, mille puhul mängib ekstreemselt vähe kaarte mingil perioodil aga on hästi palju zetoone, siis peaksid need kaardid osaliselt olema sellised...eemm, et nagu oleksid vastastele välistatud võimalused... sellised, mida sellise mängustiili juures ei oodata, et mingi teine paljude zetoonidega vastane mingil hetkel Allinni saada, kuna ta eeldab olevat hoopis teistel kaardi kombinatsioonidel vms ... Et saab nagu esindada samu kaarte, mida arvatakse olevat aga tegelikult omab midagi muud... showdowni pidi vältima rohkem kui tavaliselt nende kaartidega, mis vastaste arust mängitavate käte hulgas pole ...
            Ja selle võimalikuks tegemiseks, tulebki mitte mängida osasi häid kaarte... näiteks Aq .. mõnel korral kasvõi ilma kellegi tõsteta maha visata enne floppi ... see ässad mitte mängida oli nagu ma aru saan nali Wolfrekile.
            Võinoh nii nagu ma aru sain asi pidi suuresti olenema ka positsioonist vms. Mingi kombode asendamise jutt ... Loodan, et said nüüd paremini aru Wolfrek, või kui tahad äkki seletab sulle ise. Ja muide Bentley ikka ja jälle ootab põhjalikku õpetust, kuidas EPTl mängida tuleks:D:D

            Wolfrek aga sulle teadmiseks, on olemas netikasiinod, kus 0 ei olegi, näiliselt
            pole matemaatilist eelist aga reaalsuses jääd niikuinii rahast ilma, sest see on vastavalt programmeeritud, seega ära proovi.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #306
              Re: Rulett

              Täitsa lõpp mis loomaaed.

              Comment

              • Chloe
                Bännitud
                • Dec 2012
                • 82

                #307
                Re: Rulett



                Ja bemmid sõidavad Wolfrek.
                Last edited by Chloe; 03.01.13, 03:41.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #308
                  Re: Rulett

                  Wolferk on ta nimi. Keegi võiks kunagi mingid cliffid teha, ma poel viitsind seda värki läbi lugeda veel.

                  Comment

                  • Chloe
                    Bännitud
                    • Dec 2012
                    • 82

                    #309
                    Re: Rulett

                    Ok, ma proovin nüüd midagi, mis viib üldjuhul Martingalest kordades kiiremini rotid panka aga samas pakub võimaluse väga kiirelt teenida. Kuna ma tean, et mustri : X₁; Y₁; X₂; Y₂; X₃; Y₃ ;X₄; Y₄ ; X₅ ilmumine ruletis on ainult aja küsimus ja võib kohe tulla ... X siis must või roheline ja Y punane või roheline ... teen ma nii, et alustus bankrolliks küsisin 2476, mida kasutan järgnevalt panustan mustris must/punane/must...algul tühje spinne senikaua kuni on ebasobivad mustrid ära olnud ja siis 9 progreseeruvat panust vajaduse korral. Panused 1;3;7;19;46;108;292;594+6;1367-7 ehk 9 astet ... Martingalega oleks 9 panus alles 256 aga tooks ainult ühe hädise euro ja 11-nes panus oleks kõige lähemal 1024ga ehk pealiskaudselt õeldes 3 astet olen juba taga ... KUID If ya know what I mean....
                    Kaotan oma bankrolli nagu kord ja kohus, kui sattun ebasobivasse mustrisse aga ma püüan seda vältida, loodame, et õnnestub, kuigi mul on endiselt hirm tühjade spinnide ees aga ma Bentlylele ei õelnud, mida ma täpselt tegema hakkan ... toaks muidugi triobet... ja ärge järgi proovige...Wolfrekid jääte veel kõigest ilma. Nii, ma kohe alustan, kuigi ma veidi kardan, et sattun ikkagi mustrisse....


                    Jaa on küll Wolferk aga minujaoks on ta terav naq nuga Wolf...


                    Bankrolll nüüd 3273 , kuigi näha on, et süsteem on ohtlik, ma teen pausi praegu.
                    Last edited by Chloe; 03.01.13, 10:22.

                    Comment

                    • estkriz
                      Jube Noob
                      • Dec 2012
                      • 123

                      #310
                      Re: Rulett

                      naljapärast googeldasin mis see wolferk või misiganes tähendab. Wolferk on siis ilmselt rex mängija mängus LOLKING, ei kujuta ette mis see mäng endast kujutab, aga 87 kedagi või midagi on ta ära killind ja kulda on tal ka kõvasti, kui see seal kilodes või tonnides on siis high stakes fishid hoidke alt Wolf lendab suure Br-iga teile peale varsti.

                      E: Wolf sul starsi kasutajanimi sama mis siin?
                      Last edited by estkriz; 03.01.13, 15:38.

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #311
                        Re: Rulett

                        Mis laua limiidist te jahute.Trios on ju ka vingemad lauad nüüd näitab, et seal on max 5000 euri lauad ja min 0,1 eur. Keegi ei keela peale hävimist kõrgema limiidiga lauda ronida ja seal oma punast või musta oodata ning tabamisel madalamasse lauda tagasi.

                        Kuid risk ja võimalik võidusumma suhe on küll ebareaalne. Panusta 1000 et võita tagasi 0,10 jne.... ajuvaba

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #312
                          Re: Rulett

                          Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                          naljapärast googeldasin mis see wolferk või misiganes tähendab. Wolferk on siis ilmselt rex mängija mängus LOLKING, ei kujuta ette mis see mäng endast kujutab, aga 87 kedagi või midagi on ta ära killind ja kulda on tal ka kõvasti, kui see seal kilodes või tonnides on siis high stakes fishid hoidke alt Wolf lendab suure Br-iga teile peale varsti.

                          E: Wolf sul starsi kasutajanimi sama mis siin?
                          Ega ei pea sherlock olema, et ka tema facebooki leht üles leida.

                          Comment

                          • Chloe
                            Bännitud
                            • Dec 2012
                            • 82

                            #313
                            Re: Rulett

                            See 2000 eurine üksiku outside beti limiit trios on jaa, kuid unibetis on vingem max limiit ja outside ongi 5k ... see 14-20 ja rohkema korra ühe värvi tulek või mistahes nii pika mustri tulek on ainult aja küsimus ... Tavaline Martingale on täielik ila ruletti jaoks, sul läheb terve igavik, et mingi väike % oma bankrollist juurde võita ... ja bankrolli kahekordseks saamine on never will happen... palju paremaid viise on . See ühe ühiku suuruse kaotuse tagaajamine on katastroof..
                            Last edited by Chloe; 04.01.13, 03:15.

                            Comment

                            • Wolferk
                              Jube Noob
                              • Jun 2012
                              • 176

                              #314
                              Re: Rulett

                              Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                              naljapärast googeldasin mis see wolferk või misiganes tähendab. Wolferk on siis ilmselt rex mängija mängus LOLKING, ei kujuta ette mis see mäng endast kujutab, aga 87 kedagi või midagi on ta ära killind ja kulda on tal ka kõvasti, kui see seal kilodes või tonnides on siis high stakes fishid hoidke alt Wolf lendab suure Br-iga teile peale varsti.

                              E: Wolf sul starsi kasutajanimi sama mis siin?
                              Lol,Googlist ma endale kasutajanime küll ei otsinud.Ikka ise mõtlesin välja.Kuna mu nimi on Erki,siis lisasin Wolf järele erk ja saingi nimeks Wolferk.Ei olnud eriti keeruline sellist kasutajanime välja mõelda.Jah,minu PS kasutajanimi on samuti Wolferk.Mis siis? Ma ei ole juba pikemat aega PS-is mänginud.

                              Comment

                              • estkriz
                                Jube Noob
                                • Dec 2012
                                • 123

                                #315
                                Re: Rulett

                                Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                                Lol,Googlist ma endale kasutajanime küll ei otsinud.Ikka ise mõtlesin välja.Kuna mu nimi on Erki,siis lisasin Wolf järele erk ja saingi nimeks Wolferk.Ei olnud eriti keeruline sellist kasutajanime välja mõelda.Jah,minu PS kasutajanimi on samuti Wolferk.Mis siis? Ma ei ole juba pikemat aega PS-is mänginud.
                                Ei ma vaatsin, et su heade kaartide ootamise taktika on sul isegi mõned korrad toimind. Üsna headele kohtadele tulnud turniiridel seal. Aga siis on ilmselt trio rulett BR-i ära hävitanud.

                                Comment

                                Working...