Rulett

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Wolferk
    Jube Noob
    • Jun 2012
    • 176

    #151
    Re: Rulett

    Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
    Ma olen kõik postid läbi lugenud ja mul on sinust Wolferk natuke kahju. Pead ikka allikakriitline olema ja vahet tegema "TUNNETUSE" alusel, kas sulle räägitakse jama või mitte, vastasel juhul saab elu oi oi oi kui raske olema.
    Lõpetaks ära selle ullikese kiusamise?

    Kõik see jutt on eeldusel, et tegemist ei ole 48 postituse pikkuse Trollimisega.(Ja kui see on troll, siis 5+)
    Loomulikult ei olnud troll.Saan nüüd aru küll,et siplesin vaid illusioonide küüsis.Aga nüüdseks,kui ise olen süsteemi läbi proovinud ja palju abistavaid postitusi läbi lugenud,saan aru,et rulett ei ole mingi tuluallikas.Soovitan kõigil martingale süsteemist ja ruletist üleüldse eemale hoida.Maja vastu ei tasu mängida!!!

    Comment

    • SuusaKunn
      Jube Noob
      • Jun 2011
      • 142

      #152
      Re: Rulett

      No siis on sellest naljatamisest siin kasu olnud, kui üks mees on päästetud kasiino küüsist:)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #153
        Re: Rulett

        kõige lollim asi mida ma kuulnud olen, et majal on seepärast max piirang, et martingale "prod" edge ei saaks. Majal on max piirang ikka tulenevalt variatsioonist

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #154
          Re: Rulett

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          kõige lollim asi mida ma kuulnud olen, et majal on seepärast max piirang, et martingale "prod" edge ei saaks. Majal on max piirang ikka tulenevalt variatsioonist
          Jep, privadoril on õigus. Martingale ei tooda, tunnetus peab ikka olema. Muidu võidki kaotama jääda, nagu wolf.

          Comment

          • Wolferk
            Jube Noob
            • Jun 2012
            • 176

            #155
            Re: Rulett

            Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
            Jep, privadoril on õigus. Martingale ei tooda, tunnetus peab ikka olema. Muidu võidki kaotama jääda, nagu wolf.
            Mis tunnetusest sa jahud?? Seda ei saa ju ette tunnetada,millal tuleb 9 korda vastasvärv??!! See võib tulla esimese spinniseeriaga,aga võib tulla ka alles 1000. spinniseeriaga.Selleks peaks selgeltnägija olema,et ette "tunnetada",millal see tuleb.

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #156
              Re: Rulett

              Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
              Mis tunnetusest sa jahud?? Seda ei saa ju ette tunnetada,millal tuleb 9 korda vastasvärv??!! See võib tulla esimese spinniseeriaga,aga võib tulla ka alles 1000. spinniseeriaga.Selleks peaks selgeltnägija olema,et ette "tunnetada",millal see tuleb.
              Sa ei saa aru, kui tuleb 6-8 korda ära juba punane vms, siis sa ei saa uuesti punasele bettida. Ilmselgelt tuleb ju 9 korda ära. See ongi tunnetuse värk, sa ei taju seda.

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #157
                Re: Rulett

                Cmon jätke einimene rahule selle teema võiks lukku panna!?

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #158
                  Re: Rulett

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  kõige lollim asi mida ma kuulnud olen, et majal on seepärast max piirang, et martingale "prod" edge ei saaks. Majal on max piirang ikka tulenevalt variatsioonist
                  ma tulistan puusalt aga imo majal on piirang ikka sellepärast, et mingeid scamme ei aretata (mingid tüübid olid kunagi kaameraga filminud aga seal sai ka spinnimise alguses bette panna + lisaks on veel diilereid, kes suudavad teatud range visata)

                  Comment

                  • Wolferk
                    Jube Noob
                    • Jun 2012
                    • 176

                    #159
                    Re: Rulett

                    Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                    Sa ei saa aru, kui tuleb 6-8 korda ära juba punane vms, siis sa ei saa uuesti punasele bettida. Ilmselgelt tuleb ju 9 korda ära. See ongi tunnetuse värk, sa ei taju seda.
                    LOL!!! Kuidas sa saad tunnetada,et peale 6-8 korda tuleb must??!! Tõenäosus iga spinnigaet tuleb kindel värv(punane või must) on peaaegu 50%. Kui aga võtta arvesse tervet spinniseeriat,siis vale värvi korral iga uue spinniga suureneb tõenäosus,et tuleb see õige värv.Kui 6-8 korda on juba üks värv tulnud,siis on VÄGA TÕENÄOLINE,et tuleb teine värv.Sel hetkel värvi vahetamisel ei ole kasulik ega loogiline.Ja sellist asja ei saa tunnetada!!! Vastasel korral oleks kasiinosid ei oleks,kuna selgeltnägjad,kes tunnetavad,on need tühjaks teinud.Ei tasu lolli mängida siin foorumis,see on igale arukale inimesele läbinähtav.

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #160
                      Re: Rulett

                      Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                      LOL!!! Kuidas sa saad tunnetada,et peale 6-8 korda tuleb must??!! Tõenäosus iga spinnigaet tuleb kindel värv(punane või must) on peaaegu 50%. Kui aga võtta arvesse tervet spinniseeriat,siis vale värvi korral iga uue spinniga suureneb tõenäosus,et tuleb see õige värv.Kui 6-8 korda on juba üks värv tulnud,siis on VÄGA TÕENÄOLINE,et tuleb teine värv.Sel hetkel värvi vahetamisel ei ole kasulik ega loogiline.Ja sellist asja ei saa tunnetada!!! Vastasel korral oleks kasiinosid ei oleks,kuna selgeltnägjad,kes tunnetavad,on need tühjaks teinud.Ei tasu lolli mängida siin foorumis,see on igale arukale inimesele läbinähtav.
                      Ei tasu lolli mängida siin foorumis

                      Comment

                      • Wolferk
                        Jube Noob
                        • Jun 2012
                        • 176

                        #161
                        Re: Rulett

                        Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                        Ei tasu lolli mängida siin foorumis
                        ???

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #162
                          Re: Rulett

                          Tegelikult, kui nüüd ausalt rääkida, siis short-term on ruletis võimalik väga palju võita. Maja edge on ainult 2,5% ja variatsioon on ruletis ikka väga suur. Long term mängides saab niikuinii anaali.
                          Kahju nati sinust Wolferk, aga kogu see teema siin on ainult üks nali olnud. Martingale ja sellised skeemid on juba 40 aastat tagasi läbi võetud. Natuke valel sajandil sündisid, 1912 oleks võinud isegi midagi võita.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #163
                            Re: Rulett

                            Mull ülikoolis statistika õps käis küll kasiinos raha tegemas. Väga vihjamisi rääkis kah, kahjuks enam pole meeles. Niiet kaevake edasi.

                            Comment

                            • Loksutaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jun 2010
                              • 448

                              #164
                              Re: Rulett

                              Wolferk vana oled millega tegeled?

                              Comment

                              • mupsik
                                Julm Donk
                                • Sep 2009
                                • 96

                                #165
                                Re: Rulett

                                Algselt postitas punapea Vaata postitust
                                kas keegi oskab linkida või genereerida graafiku kus oleks näha väga suure mängude hulga juures (miljon keerutust?) kui hullud swingid võivad tekkida ja mitu bb/100 on long time "profit" martingale kasutades?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Ole lahke, esimene simulaator mis google andis: http://roulette-simulator.info/simulator/


                                Valisin Martingale süsteemi, panuste vahe 1-1000, algbet 1, kokku 10K spinni, lõpptulemus-2600 (sorry teoreetikud) 5x tuli maxbeti lagi vastu.

                                Comment

                                Working...