Rulett
Collapse
X
-
Re: Rulett
Kui sa nii halvasti jooksed, siis imo ainuke probleem on selles, et oled vale värvi valinud.Algselt postitas tapjaorav Vaata postitustise näinud 22 korda sama värvi. 15-16x on mitte igapäevane vaid igatunnine. (triobet)
Comment
-
Re: Rulett
Õige, värvi valik on tunnetuse juures väga oluline!Algselt postitas hakkameimema Vaata postitustKui sa nii halvasti jooksed, siis imo ainuke probleem on selles, et oled vale värvi valinud.
Comment
-
-
Re: Rulett
irwww!!!!!!!!!! Aga wolf meie aitasime sind niipalju ruletis erinevate õpetussõnadega, jaga siis meiega oma pokkeriteadmisi. Milliseid käsi me mängida võime ja seleta lahti kohad kus bluffida jne , Aitähh ette!
E: krt OT vaatsin just et teemaks on "Rulett ja selle üldine strateegia"Last edited by estkriz; 30.12.12, 17:50.
Comment
-
Re: Rulett
V4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!
Comment
-
Re: Rulett
Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???Algselt postitas estkriz Vaata postitustirwww!!!!!!!!!! Aga wolf meie aitasime sind niipalju ruletis erinevate õpetussõnadega, jaga siis meiega oma pokkeriteadmisi. Milliseid käsi me mängida võime ja seleta lahti kohad kus bluffida jne , Aitähh ette!
E: krt OT vaatsin just et teemaks on "Rulett ja selle üldine strateegia"
Comment
-
Re: Rulett
Sest turniiridel käib mäng blindide peale ja kui nad ootaks nagu sina triobeti microcashis oma ässasi, et pre kohe shoveda ja duublisse lükata lootes, et terve laud callib ja ässapaar on nuts 100 prossa igatpidi, siis oleks nad samabustod nagu sina ilmselt triobeti rullis kui sul 9x must ära tuli.Algselt postitas Wolferk Vaata postitustV4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.
Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!
Comment
-
Re: Rulett
Turniiridel ega ka rahalaudades ei ole nii palju aega,et oodata ainult AA.Selle postitusega näitasid sa ainult seda,kui rumal on SINU mõttekäik.Minu mõttekäik selline ei ole.Algselt postitas estkriz Vaata postitustSest turniiridel käib mäng blindide peale ja kui nad ootaks nagu sina triobeti microcashis oma ässasi, et pre kohe shoveda ja duublisse lükata lootes, et terve laud callib ja ässapaar on nuts 100 prossa igatpidi, siis oleks nad samabustod nagu sina ilmselt triobeti rullis kui sul 9x must ära tuli.
Comment
-
Re: Rulett
miks mitte 99 ei lähe pre flop all in, durr ja ivy lähevad alates 22-33, sa peaks oma coinflip ranget suurendama! ja QJ lisaksin ka rangesse! Ja jälgi seda ka, et ikka mõlemad kaardid oleks punastest mastidest, mustad mastid jäägu kaardipakki!Algselt postitas Wolferk Vaata postitustLmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???Last edited by estkriz; 30.12.12, 21:31.
Comment
-
Re: Rulett
10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.
E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.
GL
Comment
-
Re: Rulett
Ülejäänud kaartidega läheks alles turnil all-in! Sest kui 10 protsenti 10st mängijast on prod ja ülejäänud fishid kes bluffivad aind, siis tõenäoliselt sa võidad ju 100 prossa any flop, turn , river kuna tuleb välja et 10st mängijast oled sina ainuke pro ju. Hea et välja tuli nüüd, pokker ongi sinujaoks võitvam mäng kui rull, sest rullis ju on punane-must kõigest 50-50.Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.
E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.
GL
Comment
TC
Comment