Rulett

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #256
    Re: Rulett

    Algselt postitas vennike Vaata postitust
    kindel ? kui hr. Väravad ükspäev täiesti ära keerab ja miljardi eest bingo pileteid ostab, siis sealt peaks ju ca 50% võidufondi minema?
    Oops, my bad.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #257
      Re: Rulett

      Peab olema level.

      Comment

      • tapjaorav
        Räme Fish
        • Mar 2012
        • 6

        #258
        Re: Rulett

        ise näinud 22 korda sama värvi. 15-16x on mitte igapäevane vaid igatunnine. (triobet)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #259
          Re: Rulett

          Kui igatunnine, siis ootad ära, kui selles tunnis on tulnud ja alles siis hakkad panustama.

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #260
            Re: Rulett

            Algselt postitas tapjaorav Vaata postitust
            ise näinud 22 korda sama värvi. 15-16x on mitte igapäevane vaid igatunnine. (triobet)
            Kui sa nii halvasti jooksed, siis imo ainuke probleem on selles, et oled vale värvi valinud.

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #261
              Re: Rulett

              Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
              Kui sa nii halvasti jooksed, siis imo ainuke probleem on selles, et oled vale värvi valinud.
              Õige, värvi valik on tunnetuse juures väga oluline!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #262
                Re: Rulett

                Comment

                • estkriz
                  Jube Noob
                  • Dec 2012
                  • 123

                  #263
                  Re: Rulett

                  irwww!!!!!!!!!! Aga wolf meie aitasime sind niipalju ruletis erinevate õpetussõnadega, jaga siis meiega oma pokkeriteadmisi. Milliseid käsi me mängida võime ja seleta lahti kohad kus bluffida jne , Aitähh ette!

                  E: krt OT vaatsin just et teemaks on "Rulett ja selle üldine strateegia"
                  Last edited by estkriz; 30.12.12, 17:50.

                  Comment

                  • Wolferk
                    Jube Noob
                    • Jun 2012
                    • 176

                    #264
                    Re: Rulett

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    V4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.

                    Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
                    5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!

                    Comment

                    • Wolferk
                      Jube Noob
                      • Jun 2012
                      • 176

                      #265
                      Re: Rulett

                      Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                      irwww!!!!!!!!!! Aga wolf meie aitasime sind niipalju ruletis erinevate õpetussõnadega, jaga siis meiega oma pokkeriteadmisi. Milliseid käsi me mängida võime ja seleta lahti kohad kus bluffida jne , Aitähh ette!

                      E: krt OT vaatsin just et teemaks on "Rulett ja selle üldine strateegia"
                      Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???

                      Comment

                      • estkriz
                        Jube Noob
                        • Dec 2012
                        • 123

                        #266
                        Re: Rulett

                        Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                        V4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.

                        Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
                        5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!
                        Sest turniiridel käib mäng blindide peale ja kui nad ootaks nagu sina triobeti microcashis oma ässasi, et pre kohe shoveda ja duublisse lükata lootes, et terve laud callib ja ässapaar on nuts 100 prossa igatpidi, siis oleks nad samabustod nagu sina ilmselt triobeti rullis kui sul 9x must ära tuli.

                        Comment

                        • Wolferk
                          Jube Noob
                          • Jun 2012
                          • 176

                          #267
                          Re: Rulett

                          Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                          Sest turniiridel käib mäng blindide peale ja kui nad ootaks nagu sina triobeti microcashis oma ässasi, et pre kohe shoveda ja duublisse lükata lootes, et terve laud callib ja ässapaar on nuts 100 prossa igatpidi, siis oleks nad samabustod nagu sina ilmselt triobeti rullis kui sul 9x must ära tuli.
                          Turniiridel ega ka rahalaudades ei ole nii palju aega,et oodata ainult AA.Selle postitusega näitasid sa ainult seda,kui rumal on SINU mõttekäik.Minu mõttekäik selline ei ole.

                          Comment

                          • estkriz
                            Jube Noob
                            • Dec 2012
                            • 123

                            #268
                            Re: Rulett

                            Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                            Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???
                            miks mitte 99 ei lähe pre flop all in, durr ja ivy lähevad alates 22-33, sa peaks oma coinflip ranget suurendama! ja QJ lisaksin ka rangesse! Ja jälgi seda ka, et ikka mõlemad kaardid oleks punastest mastidest, mustad mastid jäägu kaardipakki!
                            Last edited by estkriz; 30.12.12, 21:31.

                            Comment

                            • hakkameimema
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2011
                              • 349

                              #269
                              Re: Rulett

                              10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.

                              E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.

                              GL

                              Comment

                              • estkriz
                                Jube Noob
                                • Dec 2012
                                • 123

                                #270
                                Re: Rulett

                                Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                                10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.

                                E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.

                                GL
                                Ülejäänud kaartidega läheks alles turnil all-in! Sest kui 10 protsenti 10st mängijast on prod ja ülejäänud fishid kes bluffivad aind, siis tõenäoliselt sa võidad ju 100 prossa any flop, turn , river kuna tuleb välja et 10st mängijast oled sina ainuke pro ju. Hea et välja tuli nüüd, pokker ongi sinujaoks võitvam mäng kui rull, sest rullis ju on punane-must kõigest 50-50.

                                Comment

                                Working...