HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #856
    Re: HU korner

    Mis on average bb/100 hu-cashis heal mängijal ?
    Ntx NL50/100.

    Comment

    • jarlop
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 241

      #857
      Re: HU korner

      mingi 20-30 on Ok

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #858
        Re: HU korner

        palju umbes hu mängija kasumist moodustab rakeback? Ja mis limiidil see nagu samaks jääb, selles suhtes, et koguaeg on maksad max rake, mis starsis on 3$ nt ?

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #859
          Re: HU korner

          Fulltildis on HUs 0.5 max, kusjuures mu arust pacificus ja cakes ka.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #860
            Re: HU korner

            Algselt postitas Fortune
            palju umbes hu mängija kasumist moodustab rakeback? Ja mis limiidil see nagu samaks jääb, selles suhtes, et koguaeg on maksad max rake, mis starsis on 3$ nt ?
            FullTildis ja Starsis $0.5, igalpool mujal vast $1 (Cake ei tea, Pacificus on $1). Rakeback moodustab tunduvalt väiksema osa kui fullringi või 6-maxi mängijatel. Näiteks minu lifetime (226K kätt) profit on 4.2x suurem kui makstud rake (HEM-i järgi), kõik käed NL100+. Madalamas muidugi rakebacki osakaal suurem.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #861
              Re: HU korner

              Vastane callis varem A7 pre, callis cbeti A83 ja checkis turni ja riveri. Niiet suhteliselt passiivne. Samas võib natukene närvis olla minu peale, sest paugutasin edaspidi tihedalt barreleid. Mida siin riveris teha? Mees timebankis aja lõpuni, viimasel sekundil shoves. Või peaks riveris ise kohe shovema?



              PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              BB (t1395)
              Hero (SB) (t1605)

              Hero's M: 35.67

              Preflop: Hero is SB with A, 8
              Hero bets t75, BB calls t45

              Flop: (t150) 10, 8, 8 (2 players)
              BB checks, Hero bets t90, BB calls t90

              Turn: (t330) 2 (2 players)
              BB checks, Hero bets t220, BB calls t220

              River: (t770) 9 (2 players)
              BB checks, Hero bets t400, BB raises to t1010 (All-In)

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #862
                Re: HU korner

                ei tea, kas kohe shove, aga suuremalt paneks küll.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #863
                  Re: HU korner

                  Algselt postitas jarlop
                  mingi 20-30 on Ok
                  rly?
                  Tegelt tahtsin küsida, kas hu-s on mingeid idaalstatte ka? 75-35 peaks olema ideaalne suhe, aga edasi? 3bet, fold to cbet? jne.
                  Loogiline, et kõik on vastasekeskne, aga mingi keskmine?

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #864
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas camu

                    Tegelt tahtsin küsida, kas hu-s on mingeid idaalstatte ka?
                    ei !

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #865
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas camu
                      75-35 peaks olema ideaalne suhe
                      keegi sulle aprillinalja teinud vä

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #866
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas Codecci
                        keegi sulle aprillinalja teinud vä
                        Rääkisin seda natuke kõrgemal tasemel, ning lootsin , et vähemalt sina aru saad. Tegemist siis sb-bb rangega! (dog is heads up)

                        Edit: VPIP ja PFR pidid antud videoseeria järgi olema suhteliselt mõttetud statid HU-s. Lükake ümber!

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #867
                          Re: HU korner

                          Algselt postitas camu
                          Rääkisin seda natuke kõrgemal tasemel, ning lootsin , et vähemalt sina aru saad. Tegemist siis sb-bb rangega! (dog is heads up)

                          Edit: VPIP ja PFR pidid antud videoseeria järgi olema suhteliselt mõttetud statid HU-s. Lükake ümber!
                          kui 100% maailma inimestest räägivad vpip pfr ja 0.1% on dogisheadsup seeriat vaadanud siis sellist asja oodata et keegi mingi sb bb läbi hammustab on ridic

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #868
                            Re: HU korner

                            Minu viga!
                            Vabandan!

                            Ma olen Mingi nädalakese (10k kätt) seda toksinud ning siiani äärmiselt meeldib! Mõtlesin, et arendan ennast veidi selle foorumi kaudu!

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #869
                              Re: HU korner

                              sry kui douchebag olen hetkel aga 2 väga sitta päeva olnud fucking tilt värdjad hit n runnerid värdjas elioni nett värdjas cooleripeg2wjgi23wjgivvinvde

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #870
                                Re: HU korner

                                aga siiski isegi sügavaimas life tildis saan ma öelda et hu on 100x parem kui ükskõik mis teine mäng

                                Comment

                                Working...