Re: HU korner
Kui KQs-ga callida pre, siis vaid selleks, et limp/raiseda - kui seda teha ei taha, siis tõsta ise kohe ; v.a. muidugi rämedad tool`id, kes postflopis stackivad kõigega ära või teevad huge overbet bluffe jne, sest nende vastu pole mõtet suureks poti ajada preflop KQ-ga ;
Flop on readide-põhine ( tihti donkbetib oma OOPilt raisetud potides, palju paneb 2nd ja 3rd barreleid jne ), kuid tundub, et fit-or-fold vastase vastu on float igati normaalne ja turni bet on ka ok
Kui KQs-ga callida pre, siis vaid selleks, et limp/raiseda - kui seda teha ei taha, siis tõsta ise kohe ; v.a. muidugi rämedad tool`id, kes postflopis stackivad kõigega ära või teevad huge overbet bluffe jne, sest nende vastu pole mõtet suureks poti ajada preflop KQ-ga ;
Flop on readide-põhine ( tihti donkbetib oma OOPilt raisetud potides, palju paneb 2nd ja 3rd barreleid jne ), kuid tundub, et fit-or-fold vastase vastu on float igati normaalne ja turni bet on ka ok
, A
, K
, A
Comment