HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #646
    Re: HU korner

    Mis ta username on?

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #647
      Re: HU korner

      fuchsie

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #648
        Re: HU korner

        Algselt postitas alaska
        fuchsie
        DAMN! Alles figureeris $100'stes. Nüüd 5/10 USD cashis :D

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #649
          Re: HU korner

          Algselt postitas Kris
          Vajan abi, nimelt on donkide 'finishimisega' probleeme. leian mingi idioodi, 50mne pealt kukub 15 peale, siis hakkab allinne laksima. ei suuda ära otsustada millega callida, ja siis kui ära callin siis vahel flipatakse ära ja kiire tuubel uuesti otsa mingi lamp käega , vend tagasi 60 peal ja hitandrunib

          nagu koguaeg sama valem käib.

          tra see ajab nii tilti ***** et sure ära ****
          õpi flippama ja runi paremini obv

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #650
            Re: HU korner

            Mängisin selle "Fuchsie" vastu mingi üle 2 kuu pikima sessi. Ühel laual 545 kätt $105'stes regular speediga. Kokku 3h järjest 8 mängu peale ja seis jäi 6-2. Mõistus aurab siiani.

            Alaska readidest pidas paika vaid see, et palju limp/foldib. PFR oli 545 käe peale 40%, mingi 5-6x limp/raise'is. Korra tegi seda ka T4o'ga. 3bet oli suht kivisse raiutud küll. Korra 4bet bluffis all in ka 79s'iga 15/30.

            Seega suht tricky'lt lasi tegelikult ja juttu oli temaga ka tore ajada. Pikad dialoogid panime maha. Niiet kinnitan, et mingi bot ta ei ole.

            Huh, nüüd sööma ja puhkan veits. :)

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #651
              Re: HU korner

              Algselt postitas Kris
              no võiks mingi tax paigas olla mis rangega callin.. äkki ei peaks enne 10$ peale kukkumist üldse AJ'ga calli peale mõtlema kui tead et KT vastas siis 20 pealt lendavad hopsti 40 kui laksivad. Et kui on 20$nene vend vastas ja laksib suht tihti allinn siis calliks TT+ maha. Kui 10mnene siis AJ+, KQs Kui iga käega allinn laksib siis callib iga ässaga ära obv

              või mis pakute`?
              Aga proovi nii et kui fish langeb 15 peale et lase tal reload või ära mängi taga

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #652
                Re: HU korner

                Algselt postitas Cash87
                Aga proovi nii et kui fish langeb 15 peale et lase tal reload või ära mängi taga
                see oleks inetu

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #653
                  Re: HU korner

                  Algselt postitas PokerDevil
                  Mängisin selle "Fuchsie" vastu mingi üle 2 kuu pikima sessi. Ühel laual 545 kätt $105'stes regular speediga. Kokku 3h järjest 8 mängu peale ja seis jäi 6-2. Mõistus aurab siiani.

                  Alaska readidest pidas paika vaid see, et palju limp/foldib. PFR oli 545 käe peale 40%, mingi 5-6x limp/raise'is. Korra tegi seda ka T4o'ga. 3bet oli suht kivisse raiutud küll. Korra 4bet bluffis all in ka 79s'iga 15/30.

                  Seega suht tricky'lt lasi tegelikult ja juttu oli temaga ka tore ajada. Pikad dialoogid panime maha. Niiet kinnitan, et mingi bot ta ei ole.

                  Huh, nüüd sööma ja puhkan veits. :)
                  Kui ma teda 300$ mängus jälgisin, siis mängis tõesti ühel laual ühtemoodi ja teisel teistmoodi, aga seda sa ikka tunnistad, et 100$+ limiidis pole tal midagi teha, eriti oma rematchilembuse pärast? Et ta ei adjusti absoluutselt mängu ajal ja võitvale regularile väga kerge saak?

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #654
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas alaska
                    Kui ma teda 300$ mängus jälgisin, siis mängis tõesti ühel laual ühtemoodi ja teisel teistmoodi, aga seda sa ikka tunnistad, et 100$+ limiidis pole tal midagi teha, eriti oma rematchilembuse pärast? Et ta ei adjusti absoluutselt mängu ajal ja võitvale regularile väga kerge saak?
                    Ta tõesti ei adjusti nii palju, kui peaks aga mingi muutus agro tõusu näol oli märgata esimese ja nt. kuuenda mängu vahel. Ta ei ole kõige raskem vastane aga on ka temast pussymaid mängijaid. Õige jooksuga ja mänguga suht easy jah.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #655
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas andu_andu
                      see oleks inetu
                      wat

                      super super standard, ma üliharva mängin edasi kui vastasel alla 30bb

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #656
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas Codecci
                        wat

                        super super standard, ma üliharva mängin edasi kui vastasel alla 30bb
                        super inetu on see ikka, eriti kui mängid totaalsete fishidega - siis veel hakkad dikteerima talle tingimusi. how the f on see standard?

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #657
                          Re: HU korner

                          + see, et niimoodi jätab raha lauale päris kindlasti (ma ei mõtle ainult seda 20bb, mis tal stäkis on)

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #658
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas ok2aa
                            super inetu on see ikka, eriti kui mängid totaalsete fishidega - siis veel hakkad dikteerima talle tingimusi. how the f on see standard?
                            mis vahet on antud olukorras kas tegemist fishi või regulariga?

                            ja shortstackidega mängides kahaneb winrate tublisti

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #659
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas Kris
                              arvatavasti vastas mulle, ma m2ngin ainult fishide vastu
                              jah, aga kui mängiksid regularidega, mis vahet antud situatsioonis oleks? regularide vastu on vähem inetum sit out panna ja lasta neil reloadida, sest ... ?

                              enivei on see rumalus, oma winrate vabatahtlik vähendamine

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #660
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas Kris
                                Kes mind koatsib see kuu, et järgmine kuu vastu astuda NL50mne regularidele?
                                osta deucescracked, vaata pr1nnyraidingut nt... jube hea

                                Comment

                                Working...