Vajan abi, nimelt on donkide 'finishimisega' probleeme. leian mingi idioodi, 50mne pealt kukub 15 peale, siis hakkab allinne laksima. ei suuda ära otsustada millega callida, ja siis kui ära callin siis vahel flipatakse ära ja kiire tuubel uuesti otsa mingi lamp käega , vend tagasi 60 peal ja hitandrunib
Mängisin selle "Fuchsie" vastu mingi üle 2 kuu pikima sessi. Ühel laual 545 kätt $105'stes regular speediga. Kokku 3h järjest 8 mängu peale ja seis jäi 6-2. Mõistus aurab siiani.
Alaska readidest pidas paika vaid see, et palju limp/foldib. PFR oli 545 käe peale 40%, mingi 5-6x limp/raise'is. Korra tegi seda ka T4o'ga. 3bet oli suht kivisse raiutud küll. Korra 4bet bluffis all in ka 79s'iga 15/30.
Seega suht tricky'lt lasi tegelikult ja juttu oli temaga ka tore ajada. Pikad dialoogid panime maha. Niiet kinnitan, et mingi bot ta ei ole.
no võiks mingi tax paigas olla mis rangega callin.. äkki ei peaks enne 10$ peale kukkumist üldse AJ'ga calli peale mõtlema kui tead et KT vastas siis 20 pealt lendavad hopsti 40 kui laksivad. Et kui on 20$nene vend vastas ja laksib suht tihti allinn siis calliks TT+ maha. Kui 10mnene siis AJ+, KQs Kui iga käega allinn laksib siis callib iga ässaga ära obv
või mis pakute`?
Aga proovi nii et kui fish langeb 15 peale et lase tal reload või ära mängi taga
Mängisin selle "Fuchsie" vastu mingi üle 2 kuu pikima sessi. Ühel laual 545 kätt $105'stes regular speediga. Kokku 3h järjest 8 mängu peale ja seis jäi 6-2. Mõistus aurab siiani.
Alaska readidest pidas paika vaid see, et palju limp/foldib. PFR oli 545 käe peale 40%, mingi 5-6x limp/raise'is. Korra tegi seda ka T4o'ga. 3bet oli suht kivisse raiutud küll. Korra 4bet bluffis all in ka 79s'iga 15/30.
Seega suht tricky'lt lasi tegelikult ja juttu oli temaga ka tore ajada. Pikad dialoogid panime maha. Niiet kinnitan, et mingi bot ta ei ole.
Huh, nüüd sööma ja puhkan veits. :)
Kui ma teda 300$ mängus jälgisin, siis mängis tõesti ühel laual ühtemoodi ja teisel teistmoodi, aga seda sa ikka tunnistad, et 100$+ limiidis pole tal midagi teha, eriti oma rematchilembuse pärast? Et ta ei adjusti absoluutselt mängu ajal ja võitvale regularile väga kerge saak?
Kui ma teda 300$ mängus jälgisin, siis mängis tõesti ühel laual ühtemoodi ja teisel teistmoodi, aga seda sa ikka tunnistad, et 100$+ limiidis pole tal midagi teha, eriti oma rematchilembuse pärast? Et ta ei adjusti absoluutselt mängu ajal ja võitvale regularile väga kerge saak?
Ta tõesti ei adjusti nii palju, kui peaks aga mingi muutus agro tõusu näol oli märgata esimese ja nt. kuuenda mängu vahel. Ta ei ole kõige raskem vastane aga on ka temast pussymaid mängijaid. Õige jooksuga ja mänguga suht easy jah.
arvatavasti vastas mulle, ma m2ngin ainult fishide vastu
jah, aga kui mängiksid regularidega, mis vahet antud situatsioonis oleks? regularide vastu on vähem inetum sit out panna ja lasta neil reloadida, sest ... ?
enivei on see rumalus, oma winrate vabatahtlik vähendamine
Comment