HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Arcticman
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 208

    #616
    Re: HU korner

    HU statide nõu küsin ka stattide ja graafikute teemas ?

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #617
      Re: HU korner

      Algselt postitas Arcticman
      HU statide nõu küsin ka stattide ja graafikute teemas ?
      HU on äärmiselt vastasepõhine mäng ja iga vastasega on erinevad statsid optimaalsed - seega neid on raske analüüsida.

      Comment

      • Arcticman
        FPP Pro
        • Apr 2009
        • 208

        #618
        Re: HU korner

        väga õige lause, tänud.

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #619
          Re: HU korner

          Alaska, miks sa nii palju erinevaid stakes'e mängid pidevalt?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #620
            Re: HU korner

            Need HH reviewd sealt 2+2 soovitan küll kõigil minumoodi algajatel läbi lugeda ja kohe mitu korda, vähemalt huvitavamd käed. See on tõesti puhas KULD nagu Andu juba ütles! thx a million.

            Ja Alaska vist vahepeal leevendab halba jooksu madalmal limiidil, aga nii "madalal" on jah vähe huvitav.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #621
              Re: HU korner

              Algselt postitas PokerDevil
              Alaska, miks sa nii palju erinevaid stakes'e mängid pidevalt?
              Mul on psühholoogiline tõrge limiidis üle liikuda, scared money, motivatsioon kaob peale paari võitu jne. Kui sa mu sharkscope vaatad, siis kõikumised on päris suured, eilegi oli vist 7 kaotust järjest ja 7 võitu järjest. 23$ turbod on ülikerged mu jaoks, 33$ turbodes saan järjest kotti, 30$ regular speed on ülikerge minu jaoks. Table selectioniga ei tegele.

              6 ja 11$ teen siis kui joonud olen midagi.

              Täna lähen sünnipäevale, aga homsest plaanin 50$ regular speedi shoti ette võtta.

              Ühesõnaga mindseti probleemid, mitte skill(ma loodan).

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #622
                Re: HU korner

                Noo jah.. Soovin edu.

                Aga kui mindseti probleemid, siis skill kannatab ka ikka kõvasti. :)

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #623
                  Re: HU korner


                  33$ turbode graafik:




                  30$ regular speed graafik:



                  Sample on muidugi väike ja suuri järeldusi teha ei saa, ega mindsetile mõjub ikka halvasti selline sitt run, eile tegin ühe 33$ turbo üle pika aja lahti ja selline tunne oli, nagu mängiks 1K$ mängu.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #624
                    Re: HU korner

                    33 turbod kõik

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #625
                      Re: HU korner

                      Mäletad sa mingit vahet 22-33-55 turbodes? Minu langev graafik on 50% minu enda halba mängu ja halb lõpumäng, kõik mängitud enne HUSNG.COM liitumist ja alates 25/50 blindides ma sakkisin ikka rämedalt.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #626
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas alaska
                        Mäletad sa mingit vahet 22-33-55 turbodes? Minu langev graafik on 50% minu enda halba mängu ja halb lõpumäng, kõik mängitud enne HUSNG.COM liitumist ja alates 25/50 blindides ma sakkisin ikka rämedalt.
                        Ma arenesin nii kiiresti, et mulle ausalt tundus, et mängijad jäävad järjest kehvemaks ja see kajastus ROI%-s ka.

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #627
                          Re: HU korner

                          Minu 34'sed.. :)




                          Viimati mängisin neid paar kuud tagasi. Mida ma öelda võin on see, et ainuke vahe 55'ste ja 34'ste vahel oli see, et nüüd kohtas head mängijat 1 out of 15... 34'ste 1 out of 20 asemel. :) Vb päris nii suur see vahe ei ole heade mängijatega aga ...

                          ... noh.. Ise pead ka muidugi mängumees olema.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #628
                            Re: HU korner

                            Kadestama panevad graafikud. Omast arust teen kah normaalset mängu aga si###a runni lihtsalt nii palju, et ei kaalu ülesse seda.
                            PT trial sai ka läbi, nüüd mõtlen kas on vaja või mitte. käsi ei saa postitada, aga mängida saan, üritan ikka edasi rühkida 5$ omasi.

                            Comment

                            • $$$
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1072

                              #629
                              Re: HU korner

                              Elustaks seda teemat ka siis ^^.

                              Et, kas 35sed on ikka suht fishine field?

                              Hakkasin HU sngsid grindima, sest 18manid viskasid koppa ette praeguseks ja beatisin 22seid väga kenasti, sain BR vastavaks ja liikusin ülesse.

                              Olen teinud 5 mängu, 4 erineva vastasega , kellest 2 on Supernovad, 1 on goldstar ja on Alaska.(kõigil siis väga väga kena HU kasum) Seisuks 2-3 , aga väga meeldiv nagu ei olnud, et kuhu need fishid jäävad.

                              Või oli probleem lihtsalt selles, et ma mängisin kolmapäeva päeva, õhtu paiku.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #630
                                Re: HU korner

                                Väga kerge field on päevasel ajal 30 regular speedil, kui esimesena istud ja sharcscope graafik on ok. Õhtusel ajal on jah väga palju regulare, kellega tuleks proovida mängida mitu mängu järjest, sest nad mängivad üsna rutiinselt ja pole eriti loomingulised. Leiad edge kindlasti. btw, mina olen Silvestar! 8)

                                Ja muidugi nädalavahetused ja eriti pühapäev, siis on uskumatu kaader koos, kõik üritavad oma viimaseid sente duubeldada.

                                Comment

                                Working...