HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #361
    Re: HU korner

    Algselt postitas Pahvak
    Aidake fullringi niti. M=5. Q8s on küll standard push?
    kõik oleneb vastasest, kuid push on üldjuhul õige

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #362
      Re: HU korner

      Eeldasingi et pahvak m5 on 5bb. Alaska ja pokerdevil mõlemad oleks poti võitnud, sest vastane shoves seal Q7 lol.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #363
        Re: HU korner

        SAGE

        R Jam(SB) Call(BB)
        1 17 (any)
        2 21 17
        3 22 24
        4 23 26
        5 24 28
        6 25 29
        7 26 30


        ise kasutan seda tabelit.

        R on väiksema stacki suhe BB, ehk mitu bb stacki järgi on veel.

        Igal kaardil on väärtus, 2 on 2 ja 6 on 6 jne kuni K on 13. Äss on eriti väärtuslik, see on 15. Kui meil on käes 67, võtame suurema kaardi väärtuse, korrutame kahega ja liidame väiksema kaardi väärtuse. 7x2+6=20. Tabel näitab, et nii halbede kaartidega võib shoveda ainult siis, kui 1bb järel. Aga kui meil on A4, siis meil on 15x2+4=34 ja seda võib 7+ bb puhul vabalt suruda.

        Pocketpair puhul tuleks lisada veel 22, aga any pocket on niikuinii push või call 7-bb juures. Kui kaardid on suited, tuleb veel 2 juurde liita. Callida selle tabeli järgi ei maksa, vastste pushing range on vähemalt microdes liiga tight.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #364
          Re: HU korner

          Ca 5bb oligi järel. Tänud. :)

          Printisin selle SAGE tabeli välja:
          http://www.cardplayer.com/magazine/article/15250

          Selles tabelis on kirjas, mis on kehvem käsi, millega pushida. Üldiselt ma tean, mis on parem käsi ja ei hakkanud seda punktisüsteemi õppima. :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #365
            Re: HU korner

            See tuleb võib-olla ajaga aga ise ei kasuta ühtegi tabelit.

            Pushin ja callin pigem sisetunde järgi ja vaadates mängu kulgu. Obv. et mis oleks ka +EV. :)

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #366
              Re: HU korner

              Ca 30 mängu on küll üli short term, aga 6$ SNGdes olen ainult ühte normaalset mängijat kohanud. Ega seal 11$stes asi vist jubedam pole? Rolli mul on - move up?
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #367
                Re: HU korner

                Minuarust ponud mingit vahet, aga ma mängisin 11$ väga vähe kah.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #368
                  Re: HU korner

                  Algselt postitas Pahvak
                  Ca 30 mängu on küll üli short term, aga 6$ SNGdes olen ainult ühte normaalset mängijat kohanud. Ega seal 11$stes asi vist jubedam pole? Rolli mul on - move up?
                  ma kohtan sama sagedusega normaalseid mängijaid $110`stes

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #369
                    Re: HU korner

                    Mul on pidevalt 10+% ROI-dega mehed vastas 23$-stes ja nad mängivad täiesti kohutavalt. Aga samas on nad leiutanud mingisuguse kummalise stiili, kuidas neid madalama taseme statione abuseda. Näiteks heade kaartidega open on 5-6x. 25/50 blindidega kõikide pocketitega 4-5x. Flopi suur donkbet TP-ga. Minraised ja min3betid ei tasu mainimistki. Point neil tõenäoliselt selles, et kuna vastaseid kohatakse ainult korra, siis keegi niikuinii adjustida ei jõua ja ei oska. Suuremates limiitides söödaks nad elusalt ära, kuna nad ei muuda oma strateegiat, nii nad siis istuvadki oma microdes, 3000+ mängu mängitud.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #370
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas andu_andu
                      ma kohtan sama sagedusega normaalseid mängijaid $110`stes
                      Nii kõrgele ma annetama veel ei tule ;D
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #371
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas andu_andu
                        ma kohtan sama sagedusega normaalseid mängijaid $110`stes
                        No sellise suhtega neid ka nüüd ei kohta. :D 1/30'st.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #372
                          Re: HU korner

                          Algselt postitas PokerDevil
                          No sellise suhtega neid ka nüüd ei kohta. :D 1/30'st.
                          ok liialdan, aga palju on küll neid imo

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #373
                            Re: HU korner

                            3 käsi selle vastasega. Kas on siin mõtet callida või tasub foldida, sest vastased on üldiselt kehvad sellel tasemel ning leiab paremaid kohti?

                            Vastane esimses käes foldis minu cbeti peale ning teises käes limpis ja võttis poti hiljem maha. Rohkem infi pole.

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            Hero (SB) (t1540)
                            BB (t1460)

                            Hero's M: 51.33

                            Preflop: Hero is SB with 6, A
                            Hero bets t60, BB raises to t1460 (All-In)




                            Vastane on sama, kes eelmises käeski. Peale selle eelmise korra rohkem 3bettinud ei ole ning kogu aeg on limpinud ning kui ühe korra tõstsin paar kätt tagasi, siis foldis. Kas siin tasub juba callida?

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (BB) (t1740)
                            SB (t1260)

                            Hero's M: 58.00

                            Preflop: Hero is BB with J, A
                            SB calls t10, Hero bets t80, SB raises to t1260 (All-In), Hero calls t1180

                            Comment

                            • PokerDevil
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1177

                              #374
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas Vapsik
                              3 käsi selle vastasega. Kas on siin mõtet callida või tasub foldida, sest vastased on üldiselt kehvad sellel tasemel ning leiab paremaid kohti?

                              Vastane esimses käes foldis minu cbeti peale ning teises käes limpis ja võttis poti hiljem maha. Rohkem infi pole.

                              PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              saw flop | saw showdown

                              Hero (SB) (t1540)
                              BB (t1460)

                              Hero's M: 51.33

                              Preflop: Hero is SB with 6, A
                              Hero bets t60, BB raises to t1460 (All-In)




                              Vastane on sama, kes eelmises käeski. Peale selle eelmise korra rohkem 3bettinud ei ole ning kogu aeg on limpinud ning kui ühe korra tõstsin paar kätt tagasi, siis foldis. Kas siin tasub juba callida?

                              PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Hero (BB) (t1740)
                              SB (t1260)

                              Hero's M: 58.00

                              Preflop: Hero is BB with J, A
                              SB calls t10, Hero bets t80, SB raises to t1260 (All-In), Hero calls t1180


                              Esimese käe puhul on fold - HEAL juhul on sul 3 outsi, kas siis ässaga ülekaardi näol tema pocketi vastu, või siis kuue näol tema Ax vastu. Nii vara ei riskiks. Üldjuhul tähendavad sellised käed AJ+ või mingi pocket.

                              Teisel käel ma võtaks selle riski ja calliks. Siin ta võib lihtsalt sulle tagasi mängida.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #375
                                Re: HU korner

                                Esimene käsi insta fold.
                                Teine käsi, kui ei ole agro kes AI läheb rohkem kui võiks ja on ainult ühe korra varem 3bet AI läinud, siis foldiks ka selle sest Postflopis leiad kindlamaid kohti kus stack kätte saada.

                                Comment

                                Working...