HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dzuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 445

    #1846
    Re: HU korner

    Nii, selline käsi siis, flopil raisen kindlalt, sest tunnen mu TPGK on üsna hea, calli eeldan siin igalt ärtult põhimõtteliselt, eks? ja kui oli tühi cbet, siis võtan lihtsalt maha. Eeldades, et tal on ärtu, siis on turni kaart ideaalne ja tasuta kaarti ma andma ei hakka ning betin välja.

    // Mis arvate üldse sellisest mõttekäigust ja kuidas peaks selle shove puhul turnis toimima?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($50.50)
    SB ($50.25)

    Preflop: Hero is BB with J, K
    SB bets $1.50, Hero calls $1

    Flop: ($3) 7, 6, J (2 players)
    Hero checks, SB bets $2, Hero raises to $6.50, SB calls $4.50

    Turn: ($16) 2 (2 players)
    Hero bets $15.50, SB raises to $42.25 (All-In), Hero ?
    Last edited by Dzuu; 02.08.10, 15:34.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1847
      Re: HU korner

      Turnil ma niipalju ei betiks, aga peale selle kuidagi teistmoodi seda kätt mängida ei oska kui just mingeid reade pole, et vastane nit... Foldi ei leia. Samas ma kindel pole.

      Comment

      • Dzuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 445

        #1848
        Re: HU korner

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Turnil ma niipalju ei betiks, aga peale selle kuidagi teistmoodi seda kätt mängida ei oska kui just mingeid reade pole, et vastane nit... Foldi ei leia. Samas ma kindel pole.
        Jeh, vastane oligi üsna loose ja tegin calli

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #1849
          Re: HU korner

          Codecci miks flopi raise hea on? Kui villan otsustab shoveda siis me ju ei calli seda?
          Minu liin üldiselt: Call flop reev turn, vs raise ilmselt call aga ei eelda, et olen pikalt ees kuid vastas võib olla siiski tõmbekäsi ja nüüd oleme juba paremas seisus. Selline käsi oleneb minu arvates tohutult sellest mis dünaamika sul vastasega käib.
          Last edited by timz0333; 02.08.10, 17:39.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1850
            Re: HU korner

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Codecci miks flopi raise hea on? Kui villan otsustab shoveda siis me ju ei calli seda?
            Minu liin üldiselt: Call flop reev turn, vs raise ilmselt call aga ei eelda, et olen pikalt ees kuid vastas võib olla siiski tõmbekäsi ja nüüd oleme juba paremas seisus. Selline käsi oleneb minu arvates tohutult sellest mis dünaamika sul vastasega käib.
            Sest ta callib sitemaga. Kui 3betshoveb siis loomulikult ei calli.

            Comment

            • Dzuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 445

              #1851
              Re: HU korner

              Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              Hero (BB) ($49.65)
              SB ($48)

              Preflop: Hero is BB with K, Q
              SB calls $0.25, Hero bets $2, SB calls $1.50

              Flop: ($4) J, 10, 7 (2 players)
              Hero bets $3.25, SB calls $3.25

              Turn: ($10.50) K (2 players)
              Hero bets $7.25, SB calls $7.25

              River: ($25) Q (2 players)
              Hero checks, SB bets $25, Hero ?

              Tegemist on tüüpilise kaotava mängijaga, kuna tegemist oli mingi kolmanda käega vist, siis seda, kui loose ta on, ma väga täpselt öelda ei oska. Mina isiklikult siin foldi ei näe, sest bluffi range jääb ju missed flush draw, A J eriti ei usu, see oleks pre flop vast raisenud, kui on mingi J 9, siis lähme broke, samuti võib ka vabalt olla Q J? Või mis arvate?
              Kui väga valesti mängitud, siis tehke aga isuga maha, sest heast ja asjakohasest kriitikast võib palju õppida :D

              Comment

              • Divide03
                Julm Donk
                • Dec 2009
                • 77

                #1852
                Re: HU korner

                Mitu mängu kellelgi järjest kaotusi on olnud ja mis põhjusel? Ise suht algaja ja mängin 6,25 HU sngd ja graafik selline, nüüd natu mures, kas alguses algaja õnn voi siis bad beadid ja muud jamad minu mängus? Ei soovi vinguda aga väikest nõu, et kas tegemist variatsiooniga ja peaks lihtsalt ära kannatama selle?

                Comment

                • EdgarP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2009
                  • 368

                  #1853
                  Re: HU korner

                  Tere,

                  kui liituda husng.com standart paketiga, kus saab 25$ miski üle 100 video, siis kas neid saab sealt vabalt alla ka laadida?

                  tänud ette.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #1854
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
                    Mitu mängu kellelgi järjest kaotusi on olnud ja mis põhjusel? Ise suht algaja ja mängin 6,25 HU sngd ja graafik selline, nüüd natu mures, kas alguses algaja õnn voi siis bad beadid ja muud jamad minu mängus? Ei soovi vinguda aga väikest nõu, et kas tegemist variatsiooniga ja peaks lihtsalt ära kannatama selle?

                    http://www.pokerprolabs.com/Personal...=1&w=240&h=180
                    Tavaline hiiter/ikaldus vaata ja anlüüsi käsi, tee 2+2 kasutaja ja postita probleemseid suuremaid käsi sinna.

                    Ets, muidugi saab HUSNG.com downloadida kui liitud.

                    Comment

                    • sineep
                      Jube Noob
                      • Dec 2008
                      • 130

                      #1855
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
                      Mitu mängu kellelgi järjest kaotusi on olnud ja mis põhjusel? Ise suht algaja ja mängin 6,25 HU sngd ja graafik selline, nüüd natu mures, kas alguses algaja õnn voi siis bad beadid ja muud jamad minu mängus? Ei soovi vinguda aga väikest nõu, et kas tegemist variatsiooniga ja peaks lihtsalt ära kannatama selle?

                      http://www.pokerprolabs.com/Personal...=1&w=240&h=180


                      Ca 2000 husng peale...Samas umbes pooled on 4mani omad, kus esineb ilmselt pikemaid loosing streake

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #1856
                        Re: HU korner

                        Line check. Vastane reg, 3bet 23%. Näitasin talle paar kätt enne suurt bluffi ning oli tunda et ta hakkas lihtimalt 3bettima. Imo üsna huvitav käsi
                        E: 3bet pottides mängis suht straightforward

                        Grabbed by Holdem Manager
                        NL Holdem $1(BB)
                        ($137)
                        Hero ($222)

                        Dealt to Hero T 8

                        Hero raises to $3, raises to $10, Hero calls $7

                        FLOP ($20) 2 2 8

                        bets $13, Hero raises to $41, raises to $127 (AI), Hero calls $86.40

                        TURN ($274) 2 2 8 9

                        RIVER ($274) 2 2 8 9 6

                        Hero shows T 8

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1857
                          Re: HU korner

                          Ära raise floppi. Fold to shove.

                          Comment

                          • mcbethk
                            Bännitud
                            • Oct 2008
                            • 687

                            #1858
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Ära raise floppi. Fold to shove.
                            Raisemine selles kohas induceb neid rebluffima siin. Või noh vähemalt neid kes samal levelil mõtleb heroga

                            Toughts on this?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1859
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
                              Raisemine selles kohas induceb neid rebluffima siin. Või noh vähemalt neid kes samal levelil mõtleb heroga

                              Toughts on this?
                              Kui sa KristjanLaasi ego vastu mängid siis küll, standard vastase vastu on halb.

                              Ja miks preflop 3beti callid?

                              Comment

                              • mcbethk
                                Bännitud
                                • Oct 2008
                                • 687

                                #1860
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Kui sa KristjanLaasi ego vastu mängid siis küll, standard vastase vastu on halb.

                                Ja miks preflop 3beti callid?
                                villian mängis 3bet pottides väga straightforwardilt, suht ez oli üle mängida teda -.-

                                Comment

                                Working...