HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarq666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 814

    #1516
    Re: HU korner

    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    fk off. Kogemata vajutasin unregister nupu peale "tõe hetke" vaadates ja waiting listis 178. unreal närvi ajab juu.
    väga kahju, oleks tahtnud passiivselt railida

    Comment

    • Tarq666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 814

      #1517
      Re: HU korner

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $50(BB) Full Tilt
      ($1,252)
      Hero ($4,748)

      Dealt to Hero Q K

      Hero raises to $100, calls $50

      FLOP ($200) 9 3 6

      checks, Hero bets $150, raises to $1,152 (AI), Hero calls $1,002

      TURN ($2,504) 9 3 6 5

      RIVER ($2,504) 9 3 6 5 Q

      shows 9 7
      (Pre 33%, Flop 46.3%, Turn 65.9%)

      Hero shows Q K
      (Pre 67%, Flop 53.7%, Turn 34.1%)

      Hero wins $2,504


      27DJ07 (Observer): fck you
      27DJ07 (Observer): fcking motherfcker
      27DJ07 (Observer): ashole
      Normaalne! (y)

      Siit ka küsimus foorumirahvale. Kui tihti teid chatis sõimatakse? Mulle on päris tihti öeldud. Moron, retarded, idiot, you´re awful jne.

      Mängijad on ikka väga vaenulikud.

      Comment

      • SpreeXXL
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 136

        #1518
        Re: HU korner

        Kontrollin oma mõtlemist antud käel.

        Tegemist 23-nda käega ning vastane on siiani 90% buttonitest limpinud. A high'd maha ei pane, callib auku oste. Buttonil olles ei bettinud bottom pairiga, kui checkisin temani. Ühesõnaga väga passiivne mängija. Ühtegi reraise siiani näinud pole.

        Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Hero (BB) (t1665)
        SB (t1335)

        Hero's M: 37.00

        Preflop: Hero is BB with 4, J
        SB calls t15, Hero checks

        Flop: (t60) 4, 2, J (2 players)
        Hero bets t60, SB raises to t240, Hero ???.

        MIda teeksite teie, kui omate samasuguseid reade? Easy shove? või leiab siin ka keegi fold nupu üles?

        Ärge pange pahaks, kui liiga kerge koht, aga mul mindset tõsiselt paigast ära ja hakkan oma liigutustes juba kahtlema.

        E: camu, mis si kasutaja FTPs on? Vaataks hea meelega su mängu.
        Last edited by SpreeXXL; 14.03.10, 19:49.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #1519
          Re: HU korner

          Sõimatakse, aga mitte väga tihti. Kui ma cashis olen mõne bad beadi teinud ja sõimama kukutakse, siis mõnikord mängin edasi ega tee välja, mõnikord mölisen vastu ja mõnikord ütlen gg ning lahkun.

          Comment

          • Tarq666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 814

            #1520
            Re: HU korner

            Algselt postitas SpreeXXL Vaata postitust
            Kontrollin oma mõtlemist antud käel.

            Tegemist 23-nda käega ning vastane on siiani 90% buttonitest limpinud. A high'd maha ei pane, callib auke oste. Buttonil olles ei bettinud bottom pairiga, kui checkisin temani. Ühesõnaga väga passiivne mängija. Ühtegi reraise siiani näinud pole.

            Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            Hero (BB) (t1665)
            SB (t1335)

            Hero's M: 37.00

            Preflop: Hero is BB with 4, J
            SB calls t15, Hero checks

            Flop: (t60) 4, 2, J (2 players)
            Hero bets t60, SB raises to t240, Hero ???.

            MIda teeksite teie, kui omate samasuguseid reade? Easy shove? või leiab siin ka keegi fold nupu üles?

            Ärge pange pahaks, kui liiga kerge koht, aga mul mindset tõsiselt paigast ära ja hakkan oma liigutustes juba kahtlema.
            Ära muretse. See on easy shove. Kuna ta pasiivselt mängis ja nüüd näitas tugevust, siis on shove väga hea, kuna saad kindlamalt ees olles nupud sisse ta TPTK, overpairi, flush drawi puhul. Sette ei maksa karta, nende tõenäosus siin üliväike.

            Comment

            • SpreeXXL
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 136

              #1521
              Re: HU korner

              camu, mis su FTP kasutaja on? Railiks hea meelega, kui sa vastu pole.

              Tänud vastuse eest Tarq666!

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1522
                Re: HU korner

                potu55

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #1523
                  Re: HU korner

                  Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                  Ära muretse. See on easy shove. Kuna ta pasiivselt mängis ja nüüd näitas tugevust, siis on shove väga hea, kuna saad kindlamalt ees olles nupud sisse ta TPTK, overpairi, flush drawi puhul. Sette ei maksa karta, nende tõenäosus siin üliväike.
                  Täpselt nii. kui 42 käes oleks, siis võibolla leiaks foldi üles. Aga vaevalt.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1524
                    Re: HU korner

                    4debiilikut lihtsalt foldivad üksteise võidu.
                    haige.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #1525
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      4debiilikut lihtsalt foldivad üksteise võidu.
                      haige.
                      See nii rigged... ühes paaris tuli vend online ika lõpuks ja sai läbi see seal, aga no selle paari järgi ootame veel 20min, kuigi juba 35min oleme tühja oodanud niigi:) Sooo Sickk..

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #1526
                        Re: HU korner

                        donkasin kiirelt maha:D

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #1527
                          Re: HU korner

                          Kogemuste põhjal näidis käsi küsimuse esitamiseks:
                          Villiani standard line on donkbetida half pot ja flopi calli puhul second barrel lasta.

                          Hero: 1500
                          Villian: 1500

                          blinds,
                          15/30

                          Button hero 87

                          Preflop: hero min raises, villan calls

                          pot 120
                          flop Q92

                          villan bets 60, hero calls 60

                          pot 240
                          turn A

                          villian bets 120, hero re-raises ?

                          Mis oleks kõige EV+ move selles olukorras? Mis võiks olla 3-bet suurus sellises semibluffi olukorras(et juhul kui vastane shoveb, et jätta foldimis ruumi?).

                          Comment

                          • krayzie
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 706

                            #1528
                            Re: HU korner

                            Miks sa flopi callid kui sul on read et ta 2barreldab?

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #1529
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                              Miks sa flopi callid kui sul on read et ta 2barreldab?
                              Et turni puhul uuesti callida ja anda võimalus talle riveril bluffida või stackida. Kui ei tule, siis semibluff 3-betida, et turnis pot maha võtta?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1530
                                Re: HU korner

                                standard line oleks limiidist üles liikuda, kus standardina ei donkbetita :-).
                                Antud juhul ma raiseks flopis, kui callib, siis turnis saab tõenäoliselt tasuta kaardi. Kui sul on read, et turnis paneb uuesti, siis sama raha mis sa turnis callimiseks maksaks, saaksid flopist fold equityt osta.
                                Kui ta teeb seda pidevalt, siis on ta range väga lai, masti callides taga ajada pole nagu mõtet, ta ei maksa su suurt betti /raiset riveril kinni. Kui arvad, et maksab, siis calli turn.

                                Antud olukorras see turni A ja second barrel on väga imelik tema poolt, tegemist vastasega, kes ei mõtle ja automaatselt nuppe vajutab, seega oota ära olukord, kui sul on käsi olemas ja calli maha ta 3 barrelit.

                                Comment

                                Working...