Re: HUSNG üldine arutlusteema
Ega ma mingi hu -sng spets polegi, aeg ajalt mängin starsis 6.25 sisseostuga ja seal ikka ullikesi leidub...lihtslat hakkas silma sinu mängus liigne passiivsus ja tihti andsid liiga kergelt alla, Jäid silma m6ningad olukorrad ,kus ise oleks barreldanud jne.
Algselt postitas erplander
Vaata postitust
Q
5
4
7
Comment