HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #3046
    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    12. käsi.. tundmatu vastane. esimene 3bet


    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1640)
    Hero (BB) (t1360)

    Hero's M: 45.33

    Preflop: Hero is BB with A, 9
    SB bets t50, Hero raises t160, SB calls t120

    Flop: (t360) Q, J, 4 (2 players)
    Hero bets t220, SB raises t1460 (All-In), Hero ???

    kuidas liin ja üldse?

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3047
      Re: HUSNG üldine arutlusteema

      Suurus pre hea, flopil paneks poole potist (ka nutsiga teen sama). b/f obv.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #3048
        Re: HUSNG üldine arutlusteema

        Algselt postitas Char Vaata postitust
        12. käsi.. tundmatu vastane. esimene 3bet
        Üks halvemaid käsi tundmatu vastu 3bettimiseks imo. Ütleme, et sa 3betid ja flop tuleb sama mustriga A high, betid sama summa ja villain läheb AI, foldida ei saa aga callides pole ka väga õnnelik. Sa ei tea hetkel kas vastane callib 3beti A2-A8 tüüpi kätega. Ck/f flop imo või bet 140 ja vaataks turni kaardi järgi.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #3049
          Re: HUSNG üldine arutlusteema

          Väga hull käsi tegelikult ei ole aga mulle tundub kah et see mängiks paremini callides. Kui sa ütled, et reade ei ole, siis tegelikult on sinu stack vähenenud 140 chippi ja isegi see, kui ühtegi floppi pole nähtud ja sa oled oma chipid preflop ära foldinud, siis võib sellest mingeid järeldusi teha. Antud juhul siis seda, et su 3bet tundub väga tugev, aga kui sa calliks siis oleks sind raske nii tugeva A peale panna.
          Aga kui sa jällegi eelmise käe kaotasid ja nüüd otsa 3betid, muudab see su käe jälle nõrgaks jne. Aga vahet pole, võibolla polegi vaja enda mängu nii metat täis mõelda vaid vaadata kätt ja floppi ja sellel flopil pole su betsizingul väga tähtsust ja see hitib tüüpilise fishi 3bet callingranget ülihästi. Niiet pool potti/fold.
          Aga vaata kui hea oleks siin käes praegu olla QTs tüüpi käega, tuleb A või K high flopp, saame edukalt bluffida, tuleb Q või T high, saame valuebettida.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #3050
            Re: HUSNG üldine arutlusteema

            Vastane kaotav, aga küllaltki ok. Oli 3bettinud omajagu, nii et ülepaarid võib tõenäoliselt välistada. Tõenäoliselt on vastase range siin TP+. Turn raise või fold? Kuidas otsus erineks, kui vastane leadiks 240-300?

            PokerStars No-Limit Hold'em, 30 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            BB (t1310)
            Hero (SB) (t1690)

            Hero's M: 28.17

            Preflop: Hero is SB with 6, 3
            Hero bets t80, BB calls t40

            Flop: (t160) 4, 6, 9 (2 players)
            BB checks, Hero bets t80, BB raises to t240, Hero calls t160

            Turn: (t640) 7 (2 players)
            BB bets t440, Hero ?

            Total pot: t2620

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #3051
              Re: HUSNG üldine arutlusteema

              Mis callil viga on? Herol on ju 14 outi, ehk siis ~32% ajast võidab SD-l. Eeldades, et villain on riveril committed, siis hero peab callima 440, et kokku võita 2070 suurune pot, misjärel peab ta vaid ca 21% ajast võitma.

              call > raise >>> fold imo.
              Last edited by fyte; 09.06.11, 13:00.

              Comment

              • petteri
                Jube Noob
                • Feb 2011
                • 162

                #3052
                Re: HUSNG üldine arutlusteema

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Ise vaatasin just fydor_8 leakfinder videosid ja olid VÄGA asjalikud. Just 20-30$ levelile, kus ABC enam alati ei toimi ja väga hea kätelugeja ei pea veel olema.
                Vaatasin 2 ära ja olid tõesti väga head. Oskab oma teadmisi hästi edasi anda. Soovitan ka teistele.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #3053
                  Re: HUSNG üldine arutlusteema

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Vastane kaotav, aga küllaltki ok. Oli 3bettinud omajagu, nii et ülepaarid võib tõenäoliselt välistada. Tõenäoliselt on vastase range siin TP+. Turn raise või fold? Kuidas otsus erineks, kui vastane leadiks 240-300?

                  PokerStars No-Limit Hold'em, 30 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  BB (t1310)
                  Hero (SB) (t1690)

                  Hero's M: 28.17

                  Preflop: Hero is SB with 6, 3
                  Hero bets t80, BB calls t40

                  Flop: (t160) 4, 6, 9 (2 players)
                  BB checks, Hero bets t80, BB raises to t240, Hero calls t160

                  Turn: (t640) 7 (2 players)
                  BB bets t440, Hero ?

                  Total pot: t2620
                  Kui ta foldib TP, siis võid ju shoveda, aga ma ei usu, et foldib. Aga fold flop või isegi pre? Cbet tundub ok.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #3054
                    Re: HUSNG üldine arutlusteema

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Kui ta foldib TP, siis võid ju shoveda, aga ma ei usu, et foldib. Aga fold flop või isegi pre? Cbet tundub ok.
                    Pre foldida 63s? see on monster ju! Fold flop oleks olnud parem jep. Ise callisingi turni, kuigi ma ei tea, blank river vist jättis kripeldama kui tüübil oli 550 järel 1520 potti.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #3055
                      Re: HUSNG üldine arutlusteema

                      Pre jah ei saa nõu anda, aga kas sa foldid 63o samas olukorras?

                      Comment

                      • tafka31
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 853

                        #3056
                        Re: HUSNG üldine arutlusteema

                        Kas check behind flopis on välistatud?

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #3057
                          Re: HUSNG üldine arutlusteema

                          Liiga keeruline mängida niimoodi.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #3058
                            Re: HUSNG üldine arutlusteema

                            Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                            Kas check behind flopis on välistatud?
                            suht, sest meil on raske callida turnis tema leadBeti - kui ta teeb seda drawga, on tal ikka väga palju oute, ning võib ka barreldada riverit, isegi kui me turnis callime teda ( me ie saa enamasti callida sellisel boardil 2x ). Aga kui vastane on flopis mega-agro ja check-raiseb palju ja floatib jne, siis nagu oleks meil selline paras käsi järele checkimiseks, et hiljem saada paremat valuet ja et mitte tekitada suurt poti juba flopil jne, aga sellise vastu on parem sellised madalad käed preflop foldida imo

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #3059
                              Re: HUSNG üldine arutlusteema

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Pre jah ei saa nõu anda, aga kas sa foldid 63o samas olukorras?
                              Pre sõltub vastasest, aga flopil pigem küll jah. Nt kui samas käes poleks olnud flopil ühtegi potit oleks ka flopil palju tõenäolisemalt foldinud, backdoor tõmbed annavad ikka juurde veidi.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3060
                                Re: HUSNG üldine arutlusteema

                                Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                                Kas check behind flopis on välistatud?
                                Ma checkiks ainult siis järgi kui vastasele meeldib palju check-raiseda. Ülejäänud juhtumite puhul betin.

                                Comment

                                Working...