HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #4396
    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    turni 2 ei muuda midagi, arvad, et ta oleks AK-st märku andnud?
    2 ei muuda küll miskit, samas enamus tegelasi tahavad turnil käiku vahetada TPTK käega, muidugi antud Aussi tegelasest oleks sedagi vist palju oodata.

    Alaska jutuga olen nõus, et peale teist turni chk-i oleme tavaliselt ees, sellepärast ka turni bet.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #4397
      Re: HUSNG üldine arutlusteema

      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
      Ma miksin oma mängu min 3bet liigutust küll üsna tavaliselt sisse 56, 67, 78 tüüpi kätega. Kui tundub vähegi debiilist nutikam vastane olevat, siis imo töötab see hästi. Poole korrad saab kohe panga maha ja üleäänuid mängib 80% vastastest fit-or-fold. Mis tähendab, et meil piisab suht väikesest cbetist flopil, et saada aru, kus oleme. Kui flop jookseb kõrge, siis meid kardetakse. Kui madal, siis mõni eeldab, et ei tabanud kindlasti ja võib meid AK tüüpi käele pannes ka bottom paariga floatida.
      Seepärast eelistan seda ise ka pigem 56..9T kätega teha.

      Oluline on sama asja ühe vastase vastu mitte korduvalt teha ja pidada hoolega meeles kui SD-i peame minema ja oma käe ette näitama. Selle kohta tehakse kohe note. Aga kuni seda tehtud pole, on minu arust küll väga kasumlik move.
      Väga bad advice imo. Mis limiidil mängid ja ROI?

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4398
        Re: HUSNG üldine arutlusteema

        Algselt postitas BentleyMulsanne
        Deepstack HU . kuidas mängime semiNiti vastu, kes suurt potti mängib ainult nutsuga või naked bluffina
        Small ball varastame tühjaks.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #4399
          Re: HUSNG üldine arutlusteema

          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
          Väga bad advice imo. Mis limiidil mängid ja ROI?
          Kõigile ei pruugi tõesti sobida, üsna flow-driven asi minu arvates. Muidu mängin $15 praegu ja sample on üsna väike. Mõne tuhande mängu peale on life-time ROI hetkel 8.4%. Paar % olen üle EV jooksnud, aga peaks vist siiski veits biitima microlimiiti.

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #4400
            Re: HUSNG üldine arutlusteema

            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
            Kõigile ei pruugi tõesti sobida, üsna flow-driven asi minu arvates. Muidu mängin $15 praegu ja sample on üsna väike. Mõne tuhande mängu peale on life-time ROI hetkel 8.4%. Paar % olen üle EV jooksnud, aga peaks vist siiski veits biitima microlimiiti.
            Fair enough, mina min3bettimises ühtegi positiivset külge ei näe igatahes..

            Comment

            • Cashmer
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2011
              • 438

              #4401
              Re: HUSNG üldine arutlusteema

              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
              Mõne tuhande mängu peale on life-time ROI hetkel 8.4%. Paar % olen üle EV jooksnud, aga peaks vist siiski veits biitima microlimiiti.
              heater

              viska oma lifetime graph siia

              pokerstarsi screenname on tolmuahv?
              Last edited by Cashmer; 25.07.12, 16:06.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #4402
                Re: HUSNG üldine arutlusteema

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Pole väga teemat jälginud hiljuti. Kas Fast Track foorumi mingid osad on läinud HUSNG.com'i alla juba? Selles mõttes, et kas on ligipääsetav tava või premium kontoga või on see foorum ikka eraldatud? Kunagi nagu oli juttu, et läheb tavakasutajale ligipääsetavaks mingi osa. Leidsin selle teema üles 2+2'st, seal viimane post veebruarist :(

                Edit: kui on ligipääsetav, siis mis hinna eest?
                $150 6 nädala eest.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #4403
                  Re: HUSNG üldine arutlusteema

                  Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                  heater
                  No shit, Sherlock? Ma ise arvasin, et räme downer on.

                  Üldiselt oli jutuks, kas min3bet on 'väga halb idee' või mitte. Kui sa tahad mind ebakompetentseks tunnistada, siis võin seda ise ka teha: Mu lifetime $30 mängude ROI on negatiivne, sample veits üle 1k mängu. Aga räägiks parem min3betist edasi.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #4404
                    Re: HUSNG üldine arutlusteema

                    Min3bettides me laseme vastase potti kogu rangega. Kui me teeme seda nõrga käega, siis olemegi postflop nõrga käega oop ja see ei saa olla kasumlik. Kasumlikuks muutuvad marginaalsed olukorrad heade notede olemasolul või oskuslikul gameflow lugemisel, mis madala leveli hyperite puhul ei toimi, kuna vastased üldjuhul tundmatud ja mittemõtlevad.
                    Kui võtta nüüd konkreetsed käed 56 67 78 ja tõesti saab pooled korrad panga maha, siis on min3bet ju geniaalne, minu kogemused ütlevad, et panga saab maha preflop 5%, seda siis minu vastu min3bettides.

                    Comment

                    • Cashmer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2011
                      • 438

                      #4405
                      Re: HUSNG üldine arutlusteema

                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      No shit, Sherlock? Ma ise arvasin, et räme downer on.
                      Üldiselt oli jutuks, kas min3bet on 'väga halb idee' või mitte. Kui sa tahad mind ebakompetentseks tunnistada, siis võin seda ise ka teha: Mu lifetime $30 mängude ROI on negatiivne, sample veits üle 1k mängu. Aga räägiks parem min3betist edasi.
                      jah oli min 3b teemaks - true. Sinu vastus sellele, et min 3b on kahjumlik, vastasid sa, et sul roi 8.4%, et nagu´veits biidid mängu´ ehk tead, millest räägid.

                      Teiseks, kust need numbrid pärinevad: `Poole korrad saab kohe panga maha ja üleäänuid mängib 80% vastastest fit-or-fold. `?

                      lifetime graph palun.
                      Last edited by Cashmer; 26.07.12, 10:32.

                      Comment

                      • bauss
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #4406
                        Re: HUSNG üldine arutlusteema

                        Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                        jah oli min 3b teemaks - true. Sinu vastus sellele, et min 3b on kahjumlik, vastasid sa, et sul roi 8.4%, et nagu´veits biidid mängu´ ehk tead, millest räägid.

                        Teiseks, kust need numbrid pärinevad: `Poole korrad saab kohe panga maha ja üleäänuid mängib 80% vastastest fit-or-fold. `?

                        lifetime graph palun.
                        mida see lifetime graph sulle annab?
                        saad min3b ja numbrite küsimusele vastuse?

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #4407
                          Re: HUSNG üldine arutlusteema

                          Kui palju suvekuudel roi% halvemaks on läinud? ise märkan suht korralikku langust, vähemalt 1,5% vb on asi kaardijooksus v minu mängus ka, aga kergemaid vastaseid vähem kui varem, loodan, et sügis toob gämblerid sisse.....

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #4408
                            Re: HUSNG üldine arutlusteema

                            arvan, et su samplesize ei ole piisav et teha selliseid järeldusi. Üldse õpihimulisel mängijal peaks ROI% tõusma mitte langema olenemata aasta-ajast

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #4409
                              Re: HUSNG üldine arutlusteema

                              Algselt postitas bauss Vaata postitust
                              mida see lifetime graph sulle annab?
                              saad min3b ja numbrite küsimusele vastuse?
                              tahan 8.4% roid näha, sest see on kas jama või on tolmuahv skaiwalkurrripoeg

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #4410
                                Re: HUSNG üldine arutlusteema

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                arvan, et su samplesize ei ole piisav et teha selliseid järeldusi. Üldse õpihimulisel mängijal peaks ROI% tõusma mitte langema olenemata aasta-ajast
                                samplesize kohapealt olen nõus, et 6K mängu ei pruugi näidata midagi, sellepärast soovingi teada, kas keegi veel sama on märganud või pean hakkama leak-e oma mängust otsima ja neid lappima.

                                Minu arust on loogiline, et suvel tase kõrgem ja roi% tõstmine ei ole kerge, samamoodi peaks mõjutama ka roi-d erinevatel kellaaegadel ja nädalapäevadel mängimine, ehk siis nädalavahetustel ja teatud ajavahemikul päevas võib olla suur mõju kasumlikkusele.

                                Comment

                                Working...