HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SpreeXXL
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 136

    #1501
    Re: HU korner

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    kindel call jah, kui 99-ga 3bettida ja ülepaar hittida, siis enam maha ei pane.
    99-ga sa ei teeks 3-beti?

    Comment

    • $$$
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1072

      #1502
      Re: HU korner

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      No ta ei olnud sellist donkamist teinud ei enne seda kätt ega ei ole seda ka rohkem 2,5k käe jooksul teinud . Sellepärast panigi mõtlema selline situatsioon.
      Well su käsi lugedes tekkis algul suur himu lihtsalt öelda, et palun postita oma bad beadid mujale . Top Pair Top Kicker + Nutflushdraw ei näe ma never ever foldi.

      HU Cashi jaoks on kusjuures eraldi teema ka tehtud ;D .

      Edu laudades.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #1503
        Re: HU korner

        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Well su käsi lugedes tekkis algul suur himu lihtsalt öelda, et palun postita oma bad beadid mujale . Top Pair Top Kicker + Nutflushdraw ei näe ma never ever foldi.

        HU Cashi jaoks on kusjuures eraldi teema ka tehtud ;D .

        Edu laudades.
        Lugesin, et see heads up korner ja panin käed siia. Kuidas ei näe foldi. kui sa tead et oled 65/35 taga siis pot on 9$ milleks callida full stack, et selles veenduda(imo on see raha põletamine)?? Sellepärast ma ei pannudki tulemusi alguses, sest tahtsin teada lihtsalt mida teised sellest olukorrast arvavad. Ehk annad siis lingi kuhu heads up cashi käed üles saaks panna, sest mina seda searchiga ei leidnud.

        Tundub, et tuleb ikka oma päevik teha ja mõned negatiivsed tegelased seal keelu alla panna.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #1504
          Re: HU korner

          lol at negatiivsed tegelased.

          ja palun, paar teemat allpool ;D .

          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3410

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1505
            Re: HU korner

            Algselt postitas SpreeXXL Vaata postitust
            99-ga sa ei teeks 3-beti?
            Oleneb vastasest ja tema preflop handrangest, kuna see on suhteliselt matsi alguses ja blindid väikesed, siis võib eeldada, et saad calli üsna suurelt handrangelt ja flopis enamasti mingi ülekaart ja OOP raske mängida. Kuna sa tast midagi ei tea, siis 4beti peale oled raske otsuse ees. 3bet 99-ga ei ole muidugi kunagi vale, aga madalamates limiitides vastased ei loe sinu käsi, nemad vahivad boardi ja oma käsi, niiet ka sul oleks mõtekam oma poolkõvade kätega enne flop ära vaadata ja sealt edasi tegutseda.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #1506
              Re: HU korner

              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              lol at negatiivsed tegelased.

              ja palun, paar teemat allpool ;D .

              http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3410
              lol@$$$.

              tänud lingi eest.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #1507
                Re: HU korner

                lol, avastasin just, et 3h 45 min pärast mini FTOPS HU event :D Kes mängib veel ?

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1508
                  Re: HU korner

                  ma ka üritan

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #1509
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    lol, avastasin just, et 3h 45 min pärast mini FTOPS HU event :D Kes mängib veel ?
                    Im in.

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #1510
                      Re: HU korner

                      Mh. Miks ma ei leia seda :s Palju seal BI on?

                      E: full ju

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #1511
                        Re: HU korner

                        tundub huvitav küll, aga see aasta veel mitte, pole rolli real

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #1512
                          Re: HU korner

                          Algselt postitas mkva Vaata postitust
                          Mh. Miks ma ei leia seda :s Palju seal BI on?

                          E: full ju
                          Kahjuks polnud sul õnne seekord, full jep.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #1513
                            Re: HU korner

                            fk off. Kogemata vajutasin unregister nupu peale "tõe hetke" vaadates ja waiting listis 178. unreal närvi ajab juu.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #1514
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              fk off. Kogemata vajutasin unregister nupu peale "tõe hetke" vaadates ja waiting listis 178. unreal närvi ajab juu.
                              Aiaiai, ilmselt 178 venda ei vajuta kogemata sellele nupule enam:S unlucky.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1515
                                Re: HU korner

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $50(BB) Full Tilt
                                ($1,252)
                                Hero ($4,748)

                                Dealt to Hero Q K

                                Hero raises to $100, calls $50

                                FLOP ($200) 9 3 6

                                checks, Hero bets $150, raises to $1,152 (AI), Hero calls $1,002

                                TURN ($2,504) 9 3 6 5

                                RIVER ($2,504) 9 3 6 5 Q

                                shows 9 7
                                (Pre 33%, Flop 46.3%, Turn 65.9%)

                                Hero shows Q K
                                (Pre 67%, Flop 53.7%, Turn 34.1%)

                                Hero wins $2,504


                                27DJ07 (Observer): fck you
                                27DJ07 (Observer): fcking motherfcker
                                27DJ07 (Observer): ashole

                                Comment

                                Working...