Re: NL2-5 mängijate nurgake
minu arust pole sel preflop raisel häda midagi ,kui vaatate siis üks blindidest on short ja teine ka põhimõtteliselt ja 44ga ei taha ma eriti raha lauda panna kui on võimalus et shordid hakkavad ületõstma ,sest callida neid ju ei saa.ja infot vastase kohta ei ole sest alles istusin lauda.
turn oli jah imelik ,aga kuna set siis midagi peaks ikka panema .
panen siis lõpu
Algselt postitas MissLiz
Vaata postitust
turn oli jah imelik ,aga kuna set siis midagi peaks ikka panema .
panen siis lõpu
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, 4
, 5


Comment