Re: NL2-5 mängijate nurgake
No ma ei tea. Kui sa selle tabeliga oled võitev siis on ju kõik tore. Aga minuarust on siin tunda kommunikatsioonihäireid sest, tsiteerin
"Re-Raise on vaja enne lääbi kaaluda ja state vaadata! Ei ole alati Re-raise".
Sellest siin tabelis küll juttu ei ole ja pealegi algaja ei oskagi statse vaadata. Minuarust micros ei olegi vaja statse vaadata sest ma olen seda teinud mingi 50k kätt nl2 ja ainuke info mis ma olen sealt leidnud et saan halvalt regularilt varastada blinde (2 centi). See on kõik.
Veel ideid....
No ma ei tea. Kui sa selle tabeliga oled võitev siis on ju kõik tore. Aga minuarust on siin tunda kommunikatsioonihäireid sest, tsiteerin
"Re-Raise on vaja enne lääbi kaaluda ja state vaadata! Ei ole alati Re-raise".
Sellest siin tabelis küll juttu ei ole ja pealegi algaja ei oskagi statse vaadata. Minuarust micros ei olegi vaja statse vaadata sest ma olen seda teinud mingi 50k kätt nl2 ja ainuke info mis ma olen sealt leidnud et saan halvalt regularilt varastada blinde (2 centi). See on kõik.
Veel ideid....

Comment