MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #406
    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

    seee et 1 lauas on lamp ebaaus jne mina näiteks mängin short handedit mida v ma seal fr teen ja miks

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #407
      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

      Algselt postitas marguzz22
      seee et 1 lauas on lamp ebaaus jne mina näiteks mängin short handedit mida v ma seal fr teen ja miks
      wat




      entertainment value obv

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #408
        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

        Kui live, mitte väga üüratud summad, siis see on juba veel suurem entertainment. Võimalusel osaleks kindlasti.

        A online selle ühe laua idee koha pealt seda, et igatemoodi on ju rahaliselt mäng kõvasti paremate vastu -ev, aga selliselt ürituselt ma ei otsi elu see mingit meeletut teenimis võimalust, vaid see peabki olema eelkõige fun.

        Comment

        • Hal
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 35

          #409
          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

          Hal-i kohaga on kindlasti ka see teema et sinna ei tohiks tulla üle 8 inimese sest muidu oleks obv kindel räme läbu seal ja seda mulle vaja ei ole aga mingi sümboolsed 8 matsi võiks kokku küll tulla aga kuna nii vähe inimesi saaks tulla siis ma ei tea mille järgi neid välja valida nii et see on suht küsi märgi all teema

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #410
            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

            ei noh pm juba laiv ükskõik millise foorumiliikme vastu on... vähemalt alguses.. mõtlemise ja kogemuse kohapealt +EV... edasi on purjus ja siis on 47o ka hea leht :P aga muidu ma mängiks, kui koht poleks kaugel tallinnast või tartust

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #411
              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

              Ma mängiks ja terve tee kainena kui ma Taanis ei elaks ;D

              Aga ehk suvel!

              Comment

              • raunooo
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 422

                #412
                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                Kaheksa jääb natuke väheks vist, arvestates aktiivsete kasutajate hulka, aga noh, samas vb ka ei jää.

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #413
                  Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                  Algselt postitas raunooo
                  Kaheksa jääb natuke väheks vist, arvestates aktiivsete kasutajate hulka, aga noh, samas vb ka ei jää.
                  mjah aga kui oleks jooksev laud, pika ajaliselt, nt istu maha mängi, lähed broke waiting listis sada uut matsi ootamas... mingi säärane variant poleks ka halb, entertainment value jms mõttes, äkki... pagan mu qq crackiti just rääbisega ära... :(

                  Comment

                  • Hal
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 35

                    #414
                    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                    novot jama ongi selles et ma ei tahaks väga et seal oleks mingi 20 matsi keda ma ei tunne ... no hard feelings aga siiski minu kodu ja kui seal on ala 20 inimest keda ei tunne siis pole mul olukorra üle kontrolli + ma ei ela ju päris üksi ka selles majas

                    + koht asub veel tartust 10 kiltsa väljas

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #415
                      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                      Algselt postitas Hal
                      novot jama ongi selles et ma ei tahaks väga et seal oleks mingi 20 matsi keda ma ei tunne ... no hard feelings aga siiski minu kodu ja kui seal on ala 20 inimest keda ei tunne siis pole mul olukorra üle kontrolli + ma ei ela ju päris üksi ka selles majas

                      + koht asub veel tartust 10 kiltsa väljas
                      Loomulikult, see on arusaadav, kindlasti annab kuidagi 8 parimat välja selgitada ;D

                      Comment

                      • raunooo
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 422

                        #416
                        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                        Turniir? :D

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #417
                          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                          Algselt postitas raunooo
                          Turniir? :D
                          Jookseme 60m aja peale, pärast pidu ;D

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #418
                            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Jookseme 60m aja peale, pärast pidu ;D
                            mul on kogemused sellest kui jooksin umbes peaga kell 9 hommikul 100m võistlustel kui olin kell 6 alles koju jõudnud.

                            Kukkusin obv, kuid sain miski 15 sekundit ajaks

                            Comment

                            • wedoit
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 458

                              #419
                              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                              kas kuskilt handHistory't ka näeks?

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #420
                                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                                Algselt postitas wedoit
                                kas kuskilt handHistory't ka näeks?
                                kelle, mille?

                                enda omi ma ei avalikusta

                                Comment

                                Working...