MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #451
    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

    Algselt postitas Vapsik
    Minu meelest see sit and go mõte pole üldse paha ja sama limiidi tagumine teeks ka asja põnevamaks.
    Jep, muidu on nagu vormelis kõik segane ;D

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #452
      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

      Kunagi võiks +180 mehe turnade maratoni ka teha. Starsis min 50 (või sada) turnat 24h jooksul ja kes rohkem võidab.

      Edit: üks variant oleks ka kõik samale päevale mahutada, et kes mis arvestuses teeb või siis turnad ja SNG'd ühele päevale.

      Comment

      • muhkLionu
        Grinder
        • Jan 2009
        • 522

        #453
        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

        SNG-de mõttel on veel see hea point, et neid saab väliste vahenditega kontrollida, et sohki ei tehtaks (sharkscope, OPR).

        Muidu on ju võimalik, et mängid suure hulga SNG-sid, aga deklareerid vaid neid, kus raha tuli sisse.

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #454
          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

          5. juuni kell 17:00 kuni 6. juuni 17:00 - Cash-game maraton - kes kõige rohkem big blinde 24h võidab, alampiir on NL25 ja miinimum on 5000 kätt.


          kuna paljudel on juunis sess lõppemas kas ei võiks seda teha nt 19-20-21 juuni

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #455
            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

            Algselt postitas marguzz22
            5. juuni kell 17:00 kuni 6. juuni 17:00 - Cash-game maraton - kes kõige rohkem big blinde 24h võidab, alampiir on NL25 ja miinimum on 5000 kätt.


            kuna paljudel on juunis sess lõppemas kas ei võiks seda teha nt 19-20-21 juuni
            Ma ei ole hetkel kodus aga võiks teha küsitluse, et mida me seekord mängiks. Ennast ei tõma cashgame, kuna iga päev seda mängin :(

            Teeks siis kasvõi PLO Cashi või midagi taolist? Saaksime nii ka muid mänge mängida, testida ja õppida ning natuke vaheldust igapäeva mängudele.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #456
              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

              Mina teeks mõlemat mingi 1 kuu vahega. SNG kõlab hästi, aga väga madalal limiidil võiks olla, kuni 3$.

              Comment

              • raunooo
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 422

                #457
                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                Kui valida saab, siis ma valiks vist hold em cashi.

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #458
                  Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                  Algselt postitas lenC
                  24h jooksul ...
                  Valusad maratoonarid olete ikka.
                  Põhimõtteliselt teostatav, aga mis selle asja mõte on? Kes rohkem laudu lahti suudab teha ja veel +ROI mängu näidata?
                  SNGde puhul ei saa selliseid 5 minuti puhkusi ka teha, nagu rahalaudades. Kui sess ära lõppeb, läheb teatud aeg, et jälle lauad üles saada. Ja sessi lõpus on ka teatud aeg, kuni oma viimast paari mängu lõpetad.
                  12 tundi oleks reaalsem.

                  Starsis pakutakse selliseid 1table mänge:

                  3+0.40 turbo 10-handed
                  3+0.40 normal 9-handed
                  3+0.25 turbo 6-handed

                  FullTiltis:

                  2+0.25 turbo 9-handed
                  2+0.25 turbo 6-handed
                  2+0.25 normal 9-handed
                  2+0.25 normal 6-handed

                  Päris kõrge fee on ühesõnaga.
                  FTs on ka super turbod (algstäkk 300) 3.50+0.30 9-handed


                  Kokkuvõtteks:
                  SNGde plussid on juba välja toodud.
                  1. Väga lihtne jälgida.
                  2. Põnev samades laudades mängimine.

                  Miinused:
                  1. Suhteliselt kiiresti selguvad maratoni favoriidid. 100SNGd (kui võistlus oleks mängude arvu peale) ja $100 ($3 1table SNG puhul) kinni võtta on juba päris raske, mistõttu võib juhtuda, et enamik loobub suht kiiresti, mõne tunni järel).
                  2. Rahvas teeb samu mänge ja viib taseme üles, mille tõttu ROI kukub. Ok, mänge jookseb palju ja ehk hajub ära, aga antud range (kuni 3+buyin) puhul tundub, et enamik mängiks starsis neid 3 turbosid. Tuleb meelde SNG Madness FullTiltis ja Triobeti SNG Liga, kus palju +ROIga mängijaid püüdsid kõik korraga samades SNGdes multitableda, mistõttu enamik neist mängis -ROIga.

                  3. Kui keegi teebki 500 $3.40 mängu ROIga 10% näiteks, siis on päeva kasum $170. Mis see osavõtutasu võiks olla, et keegi oleks huvitatud võidu peale selliselt 24h grindima.
                  4. Kui mäng käiks mängude arvu peale, siis tuleks loomulikult mängida neid superturbosid, kui need vahemikku mahuksid.

                  Ise hääletaksin lahtiste buyinide poolt, sest $3 turnasid ei viitsi teha (va kui on suur võidufond), aga tõesti on raske eri buyinide tulemusi võrrelda. Üks variant on teha nagu saidid teevad, low ja high leaderboards vms.
                  SNG teemal võistlus oleks huvitav, aga pigem pikema aja peale, näiteks kes kuu aja jooksul teeb kõige rohkem $$ $6-45player mängudes vms.

                  Muidugi minu jaoks on ka see müstika, et cash maratonis võrdlete NL25 ja NL200 tulemusi:)

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #459
                    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                    cashi maratonist võtaks kyll osa, sng-d mind ei koti absoluutselt (loe : ma imen lurinal), 10k kätt ja bb/100 oleks mõõdupuuks. maksaks isegi mingi osalemistasu. (10-50$)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #460
                      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                      Cash maratonis oli reegel, et iga vend peab mängima limiiti. S.t, et lenC ei istu 10NLis ja ma ei lähe 25NL müttama :)

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #461
                        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                        Algselt postitas ranka
                        Cash maratonis oli reegel, et iga vend peab mängima limiiti. S.t, et lenC ei istu 10NLis ja ma ei lähe 25NL müttama :)
                        Nojah, kuna ma pole ühtegi limiiti korralikult mänginud, võiksin NL10 minna?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #462
                          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                          Algselt postitas kilu6
                          Nojah, kuna ma pole ühtegi limiiti korralikult mänginud, võiksin NL10 minna?
                          Põhimõtteliselt jah.

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #463
                            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                            Ma teeks oma NL2 hetkel :D . oleneb millal see uus maraton hakkab, varsti maybe nl10

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #464
                              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                              peaks mingid koefitsendid ka välja ikka mõtlema.. et NL10 on ground zero, NL20/25 on 1,06 NL50 on 1,12, NL5 on 0,94 jne, siis pärast hea bb/100 korrutada, sest madalamal on obv lihtsam võita.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #465
                                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                                Tegelikult kõige mõistlikum oleks ühes limiidis võrdlusmoment. Kas tegu cashi või sng-ga vahet pole, lihtsalt asi oleks konkreetsem. Asi on puhtal for fun, ehk suurema limiidi mängija ei pea ka iga õhtu hambad ristis omas limiidis teenima.

                                Comment

                                Working...