MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • wedoit
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 458

    #421
    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

    Algselt postitas lenC
    kelle, mille?

    enda omi ma ei avalikusta
    ära põe, saada mulle

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #422
      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

      ei :-[

      Comment

      • wedoit
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 458

        #423
        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

        Algselt postitas lenC
        ei :-[
        meil suvest saati live mängimata veel, eriti tihti sinuga kokku ei satu ilmselt ühte lauda kah.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #424
          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

          Algselt postitas wedoit
          meil suvest saati live mängimata veel, eriti tihti sinuga kokku ei satu ilmselt ühte lauda kah.
          ma ei taha ikkagi, lätti live'i taguma? :)

          Comment

          • wedoit
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 458

            #425
            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

            Algselt postitas lenC
            ma ei taha ikkagi, lätti live'i taguma? :)
            võib mingi hõumgeimi ka püsti panna, Entu juures vms.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #426
              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

              Algselt postitas wedoit
              võib mingi hõumgeimi ka püsti panna, Entu juures vms.
              ma see nv maal igatahes, kui kunagi hiljem, siis valtsil on mu msn ja number

              Comment

              • wedoit
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 458

                #427
                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                Algselt postitas lenC
                ma see nv maal igatahes, kui kunagi hiljem, siis valtsil on mu msn ja number
                a sa tuled Tartu ka? Või millal see Riiga minek oleks?

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #428
                  Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                  Algselt postitas wedoit
                  a sa tuled Tartu ka? Või millal see Riiga minek oleks?
                  ma proovin järgmisel nv-l tartu vedada, peab valtsiga arutama. Riiga ei tea 21. või 28. oleks normunn(50lati turna+cash hiljem+mudakönn etc)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #429
                    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                    Naljakas, maratonist alates on mul NL25 winrate aina paranenud, hetkel juba midagi 11bb/100 ligi 17k kätt. Nõuan uut maratoni! ;D

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #430
                      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Naljakas, maratonist alates on mul NL25 winrate aina paranenud, hetkel juba midagi 11bb/100 ligi 17k kätt. Nõuan uut maratoni! ;D
                      Jah, seda peab hakkama organiseerima juba.

                      Comment

                      • raunooo
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 422

                        #431
                        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                        Kuulge, aega on läinud mööda ja ma arvan, et oleks aeg uus maraton korraldada, või mis te mõtlete? :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #432
                          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                          Algselt postitas raunooo
                          Kuulge, aega on läinud mööda ja ma arvan, et oleks aeg uus maraton korraldada, või mis te mõtlete? :)
                          Me mõtleme midagi välja järgmiseks kuuks, kas selleks on siis maraton või mõni muu asi, eks see selgub kuu lõpu poole, kui HU turniir hakkab läbi saama.

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #433
                            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                            seekord võtaks isegi osa

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #434
                              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                              Maraton oleks ka üks võimalustest tõesti, sest eelmine oli liiga leebete tingimustega 5000 kätt ei ole maraton nagu selgus.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #435
                                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                                Algselt postitas ranka
                                Me mõtleme midagi välja järgmiseks kuuks, kas selleks on siis maraton või mõni muu asi, eks see selgub kuu lõpu poole, kui HU turniir hakkab läbi saama.
                                Nonii, oleme stardivalmis? :]

                                Comment

                                Working...