Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused
lõpetan, tulemus jäi miski -1k , kuigi ev joone järgi oleksin pidanud plussis olema, mis ei sisaldanud veel riveril allinn mindud sette. ma arvan et see oli mu pokkerikarjääri top3 "kaardijooks".
17 korda olin täna full stäkiga allinn, millest 5 võitsin (9000 käe jooksul)
Mänguga olen siiski ülirahul, mõned vead ikka tulid, kuid arvestades kaardijooksu suutsin siiski oma mängu hoida
lõpetan, tulemus jäi miski -1k , kuigi ev joone järgi oleksin pidanud plussis olema, mis ei sisaldanud veel riveril allinn mindud sette. ma arvan et see oli mu pokkerikarjääri top3 "kaardijooks".
17 korda olin täna full stäkiga allinn, millest 5 võitsin (9000 käe jooksul)
Mänguga olen siiski ülirahul, mõned vead ikka tulid, kuid arvestades kaardijooksu suutsin siiski oma mängu hoida


A
8
Comment