Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***
Parool võiks siiski olla. Kui on mõeldud PP turniiriliiga, siis peaks see olema ikkagi foorumi kasutajatele.
Kuna turniirid ei ole anyways väga suure fieldi ja auhinnafondiga, siis isiklikult näen selles pigem foorumikaaslaste vahelist mõõduvõtmist, mis ei ole mõeldud kõrvalistele tegelastele.
Kui keegi tõesti on huvitatud sellest konkreetsest turniirist, siis las tuleb ja otsib siit selle parooli.
My 2 cents
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Kuna turniirid ei ole anyways väga suure fieldi ja auhinnafondiga, siis isiklikult näen selles pigem foorumikaaslaste vahelist mõõduvõtmist, mis ei ole mõeldud kõrvalistele tegelastele.
Kui keegi tõesti on huvitatud sellest konkreetsest turniirist, siis las tuleb ja otsib siit selle parooli.
My 2 cents

Comment