Paneme uue turniiriliiga jooksma ning järgmised küsimused, millele ootaks kindlasti vastust ja käige välja uusi ideid ning jooksvalt uuendan küsitlusi.
1. Mis päeval (ja kellaajal) turniirid peaksid toimuma? Ma ise pakuks kas pühapäeval, laupäeval või reedel näiteks 19:00 (enne pidu oleks hea turkasid lasta õlle kõrvale). Endale meeldiks reede.
2. Mitu turniiri kokku peaks olema? Me ise arvaks, et 12 turniiri ja iga nädal üks turniir.
3. Mis mängud peaksid olema? Ma ise pakuks, et 80% ajast NLHE ja Starsi turniiride struktuuriga. Vahele võib torgata PLO-d aga kardan, et stuid ja muud junnid jääksid ära, sest neid ei mängi keegi.
4. Sisseostude summad peaksid olema millised? Ise ma eelistaks suurema sisseostuga turniire, kuna lisaks pinget aga ma ei oska öelda, kuidas teistele meeldiks. Paluks siin kindlalt tagasisidet.
5. Punktiarvestamine kuidas peaks olema? Mul hetkel on kaks ideed - triobeti ranking liigad või siis 10 esimest saavad punkte - 10nest koht 1 punkt ja esimene koht 10. Kui kellegil parem idee siis kindlalt välja käia.
6. AUHINNAD. See kõige tähtsam. Mis auhindu te näha tahaks. Utoopilist paska mitte ajada vaid jääda mõistuse piiresse. Meeneid saame tõenäoliselt anda kas pokkeriprod.com pusasid või tirobeti pusasid ning chipikohvreid aga mõelge, mis võiksid olla veel added auhinnad. Ala kast õlli vms. aga need igavad. Andke ideid, mis sunniks või meelitaks teid neid turniire mängima.
7. 99.999999999999999999999% toimuvad turniirid TrioBeti pokkeritoas, sest see on litsentiga ja too tuba on meid väga palju aidanud. Aga arvamus võib väga mõjuvate põhjustega muutuda.
Rohkem hetkel ei meenu. Igastahes praegu on aeg rääkida või vaikida igavesti ning hiljemalt augustiks tahaks turniirid jooksma panna.
Hääletuste tulemused:
1. Toimumispäev: Pühapäev
2. Tavaturniirid €10 ja main event €25
Hetkel käimasolev hääletus (sisseostud): http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4606
1. Mis päeval (ja kellaajal) turniirid peaksid toimuma? Ma ise pakuks kas pühapäeval, laupäeval või reedel näiteks 19:00 (enne pidu oleks hea turkasid lasta õlle kõrvale). Endale meeldiks reede.
2. Mitu turniiri kokku peaks olema? Me ise arvaks, et 12 turniiri ja iga nädal üks turniir.
3. Mis mängud peaksid olema? Ma ise pakuks, et 80% ajast NLHE ja Starsi turniiride struktuuriga. Vahele võib torgata PLO-d aga kardan, et stuid ja muud junnid jääksid ära, sest neid ei mängi keegi.
4. Sisseostude summad peaksid olema millised? Ise ma eelistaks suurema sisseostuga turniire, kuna lisaks pinget aga ma ei oska öelda, kuidas teistele meeldiks. Paluks siin kindlalt tagasisidet.
5. Punktiarvestamine kuidas peaks olema? Mul hetkel on kaks ideed - triobeti ranking liigad või siis 10 esimest saavad punkte - 10nest koht 1 punkt ja esimene koht 10. Kui kellegil parem idee siis kindlalt välja käia.
6. AUHINNAD. See kõige tähtsam. Mis auhindu te näha tahaks. Utoopilist paska mitte ajada vaid jääda mõistuse piiresse. Meeneid saame tõenäoliselt anda kas pokkeriprod.com pusasid või tirobeti pusasid ning chipikohvreid aga mõelge, mis võiksid olla veel added auhinnad. Ala kast õlli vms. aga need igavad. Andke ideid, mis sunniks või meelitaks teid neid turniire mängima.
7. 99.999999999999999999999% toimuvad turniirid TrioBeti pokkeritoas, sest see on litsentiga ja too tuba on meid väga palju aidanud. Aga arvamus võib väga mõjuvate põhjustega muutuda.
Rohkem hetkel ei meenu. Igastahes praegu on aeg rääkida või vaikida igavesti ning hiljemalt augustiks tahaks turniirid jooksma panna.
Hääletuste tulemused:
1. Toimumispäev: Pühapäev
2. Tavaturniirid €10 ja main event €25
Hetkel käimasolev hääletus (sisseostud): http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4606
TC
Comment