*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    Ma arvan, et TrioBet saaks struktuuri ka muuta ja teha ta täpselt 1 vs 1 PokerStarsiga. Aga struktuuri muutmine on põhjalikum töö ja seetõttu ma ei taha Burgetit ka liialt tülitada, sest ta lisab turniirid niigi üles suht heast vabast tahtest.

    Oleks see 100% minu teha ma teeks turniirid kõik Sunday Millioni struktuuriga ja Main Event oleks SCOOP (WCOOP ka vist sama) ME struktuuriga.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      Muideks Orlov unustage koheselt ära, sest liiga ei ole selleks ajaks läbigi....

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #153
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        mingi highrolleri stripika pakett võitjale?

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #154
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          Turniirid juba Triobetis üleval? Seal soft ikka väga halb ju..
          Sisselogimine ka tülikaks tehtud, peab iga kord isikukoodi ka toksima.
          Stars sai nüüd ka ju Eestisse litsensi kas mingi variant oleks, et seal toimuks?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #155
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            Minu andmetel PokerStars sai alles ühe kahest loast ja seega ei ole tal ametlikult veel litsentsi.

            Ja kas tõesti on väga tülikas nädalas korra oma isikukood sisse toksida?? Tõenäoliselt tuleb seda tegema hakata ka PokerStarsis kui nad litsentsi saavad.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #156
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              A ok siis kui litsentsi veel ei ole.
              Ei no isikukoodi trükkimine nii palju ei häirigi.
              Soft hakkab raskelt vastu, freezib ka vahest..

              Comment

              • vinney
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 473

                #157
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                parim soft ever imo

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #158
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                  A ok siis kui litsentsi veel ei ole.
                  Ei no isikukoodi trükkimine nii palju ei häirigi.
                  Soft hakkab raskelt vastu, freezib ka vahest..
                  Mul viimati TrioBeti soft freezes miski 3 aastat tagasi kui mu arvuti oli paras küna ja neil oli vanasoft.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #159
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    Kas see on nüüd lõplik kava?

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #160
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      Sellest tuleb suurepärane üritus:) Turniirid ülimalt hästi paigutatud, nagu champions league:) Võtan kindlasti osa!

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #161
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        Mis päeval siis turniirid Triobeti ülesse tulevad?

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #162
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          Lahe. Proovin osaleda kõikides.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #163
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            Selline võiks jääda jah

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #164
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              Kas mingi reeglistiku järgi käib liiga või ainult fair play põhimõttel?
                              Kas chipdumping viimases voorus on lubatud?

                              (vihje siis just lõppenud Pokerstarsi Nordic liigale, kus viimases voorus HU osapooled leppisid kokku, et manipuleeritakse liigapunktidega).

                              Maheaatom kirjutas 2010-08-31 12:40
                              Heads-up'is toimunu näol oli tegemist selgelt tuvastatud chipdumpinguga.
                              Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #165
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                No eks see jääb igaühe südametunnistusele. Ise mängin stake raames kõiki turnasi.

                                Comment

                                Working...