*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #91
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    Hilisemaks ei taha viia? Kl 20:00 või 21:00, va HU. Isegi 22:00 oleks parem kui 18. Esialgne plaan oli vist, et reedeti kl 18 või 19 oleks enne pidu, aga pühapäeval ka pidu?
    Main eventil peaks kaal olema siis 2.5x tavaturniir? Ja warmup võiks olla ka 10 või siis kui on 5, siis punktide kaal poole väiksem võrreldes tavaturniiriga = väike huvi.
    Kui teha warmup, siis see võiks olla tund enne finaali.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    PS! Ma arvan, et seekord turniiridele ei pane parooli peale aga paneme reegliks, et mängija, kes kandideerib PokkeriProd.com lisatud auhinnale peab olema reganud meie foorumisse ennem turniiriliiga algust.
    Enne vastava turniiri algust oleks vist piisav.
    Last edited by kilu6; 24.08.10, 18:46.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #92
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      Mulle ei meeldi punktisüsteem, kui turniiri oma rahalised auhinnad jaotatakse standartse payout süsteemi alusel, siis hakkavad 2 erinevat süsteemi omavahel colludima, ehk kes mängivad raha peale, kes punktide.

      Pooldaks rohkem top-heavy struktuuri, katsun miskit täna õhtul välja mõelda ja pakkuda, Trio oma rankingute süsteem on selles mõttes hea, aga see natuke liiga keeruline.

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #93
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        Muidu on kava ok, aga turboturniir on naerukoht mingis vähegi tõsisemas liigas (samuti nagu seda on rebuy-turniirid). Kui tegu on aga naljaliigaga, siis võiks neid naljaturniire juba rohkemgi olla.

        Soovitan muuta selle turboturniiri näiteks Pot Limit Hold'em turniiriks vähemalt 10 min levelitega. Või kui jääb NL Holdem, siis ikkagi vähemalt 10 min, ka see on turbo, aga siiski mitte hüper-turbo nagu 5 min levelite puhul.

        Warm-up turniir võiks ka ikkagi täisväärtuslik turniir olla, €10 sisseostuga.

        Liiga peaauhinnaks võiks olla Triobet live pilet (vastavalt soovile kas Tallinnas v Riias). 2.-3. kohale nt chipikohver. Ja kui karikatega ei viitsi jamada, siis diplomite tellimine ja kättetoimetamine peaks olema mitu korda lihtsam vaev :)
        nt: http://www.gravex.ee/pood?category_id=53&product_id=27
        Turniiriliiga esikolmikule + Main Eventi võitjale.
        Last edited by erplander; 24.08.10, 19:49.

        Comment

        • akristjan
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 406

          #94
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          Orlov oleks väga hea idee.. kui muidugi pappi selleks on piisavalt eraldatud, sest tegu ikkagi kalli tournaga, või siis Trio live ka vaga hea idee

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #95
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            Kellaajad võiks olla 20.00 (või 21-22).
            Warmup kindlasti 10-15€ peale. Kõik muu on OK =)

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #96
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              Ma pooldaks ka hilisemat kellaaega. 20.00 või 21.00 oleks hea.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #97
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                Ranka, tee Warm up 15€ne ning ME 30€ne.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #98
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                  Hilisemaks ei taha viia? Kl 20:00 või 21:00, va HU. Isegi 22:00 oleks parem kui 18. Esialgne plaan oli vist, et reedeti kl 18 või 19 oleks enne pidu, aga pühapäeval ka pidu?
                  Main eventil peaks kaal olema siis 2.5x tavaturniir? Ja warmup võiks olla ka 10 või siis kui on 5, siis punktide kaal poole väiksem võrreldes tavaturniiriga = väike huvi.
                  Kui teha warmup, siis see võiks olla tund enne finaali.



                  Enne vastava turniiri algust oleks vist piisav.
                  Ise toetan reedet, hääletus nõudis pühapäeva. Ma ise just arvasin, et varajane kellaaeg on parem, sest turniirid oleksid suhteliselt deepid ja paljud käivad ka esmaspäeviti tööl. Warmupi tegin odava, et säästa inimestele raha main eventi jaoks. Aga kuna tahetakse hilisemate kellaaega siis teeme selle ära. Kas 20 või 21:00?


                  Algselt postitas erplander Vaata postitust
                  Muidu on kava ok, aga turboturniir on naerukoht mingis vähegi tõsisemas liigas (samuti nagu seda on rebuy-turniirid). Kui tegu on aga naljaliigaga, siis võiks neid naljaturniire juba rohkemgi olla.

                  Soovitan muuta selle turboturniiri näiteks Pot Limit Hold'em turniiriks vähemalt 10 min levelitega. Või kui jääb NL Holdem, siis ikkagi vähemalt 10 min, ka see on turbo, aga siiski mitte hüper-turbo nagu 5 min levelite puhul.

                  Warm-up turniir võiks ka ikkagi täisväärtuslik turniir olla, €10 sisseostuga.

                  Liiga peaauhinnaks võiks olla Triobet live pilet (vastavalt soovile kas Tallinnas v Riias). 2.-3. kohale nt chipikohver. Ja kui karikatega ei viitsi jamada, siis diplomite tellimine ja kättetoimetamine peaks olema mitu korda lihtsam vaev :)
                  nt: http://www.gravex.ee/pood?category_id=53&product_id=27
                  Turniiriliiga esikolmikule + Main Eventi võitjale.
                  Ma ise mõtlesingi, et üks turniir võiks olla natuke rohkem vabam. Tegelt mõtlesin selle teha bountydega aga on see võimalik seda ei tea. Kui kellegil veel vastu siis vahetan ümber.

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Ranka, tee Warm up 15€ne ning ME 30€ne.
                  Teen.

                  Koristan tuba, hiljem viin sisse parandused.

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #99
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Mulle ei meeldi punktisüsteem, kui turniiri oma rahalised auhinnad jaotatakse standartse payout süsteemi alusel, siis hakkavad 2 erinevat süsteemi omavahel colludima, ehk kes mängivad raha peale, kes punktide.

                    Pooldaks rohkem top-heavy struktuuri, katsun miskit täna õhtul välja mõelda ja pakkuda, Trio oma rankingute süsteem on selles mõttes hea, aga see natuke liiga keeruline.
                    Mis selles nii halba on, eks igaüks vaatab, mille peale mängib. Minu arust on see punktisüsteem ideaalne, pole liiga top-heavy (mis annaks gämbleritele, kes hitivad paar esikohta suurema eelise), samas pole ka liiga ühtlane nagu ainult ühepunktiste vahede puhul. Esikümme punktisaajatena samuti optimaalne. Võrdlusena Pokernewsi Nordic Liigas sai punkte 18 parimat, mida muidugi keskmiselt 30-40 osalejaga oli palju, seega kümmekond on paras.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #100
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      enamus selliseid turniire toimuvad ca 3-4h. SEega kell 20.00 oleks parim. Suht perfect time

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #101
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ma ise mõtlesingi, et üks turniir võiks olla natuke rohkem vabam. Tegelt mõtlesin selle teha bountydega aga on see võimalik seda ei tea. Kui kellegil veel vastu siis vahetan ümber.
                        Sorry, aga 5 min levelitega turniiri ei saa pokkeriks pidada parimagi tahtmise juures :(

                        Kui see ka nimetada bounty-turniiriks, ei päästa see asja mingilgi moel.

                        Kes juhtub paremini flippama, saab tänu sellele turniirile eelise teiste ees.

                        Samahästi võib teha selle allin every hand turniirina, annab sama efekti.

                        Kui tahta mingit veidi teise formaadiga turniiri, siis miks mitte juba Stud v Razz?
                        Aga kui jääda siiski Holdemi juurde, siis üks turna Pot Limitis poleks sugugi paha :)
                        Last edited by erplander; 24.08.10, 20:25.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #102
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          Turniiridel ongi ainult esikoht(kolmik) tähtis, tagumised kohad ei koti kedagi. Veitsa imelik oleks küll, kui rankingu esiviisikusse saaks tüüp, kellel ainult üks mincash... Võiks top heavy'im ränkingusüsteem olla küll.

                          Orlov auhinnana oleks nuts, aga nii kallist auhinda ei ole mõtet nii väikse liiga peale panna, Trio live vms kärab küll.

                          Edit: viieminutuliste ja lühemate levelitega turnade/SNG'dega elatist teenivaid mängijaid on küll ja rohkemgi veel. Ise ei viitsiks ka Trio klienti iga nv nii kaua lahti hoida, las turbo jääb.
                          Last edited by muruntau; 24.08.10, 20:27.

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #103
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Turniiridel ongi ainult esikoht(kolmik) tähtis, tagumised kohad ei koti kedagi. Veitsa imelik oleks küll, kui rankingu esiviisikusse saaks tüüp, kellel ainult üks mincash... Võiks top heavy'im ränkingusüsteem olla küll.
                            Heh, liigade puhul kotivad just kohad kogu esikümne piires vägagi tugevalt, see ongi liigade mõte, et selgitada välja stabiilseimad mängijad, mitte üksikud hittijad.

                            Muidugi, mullune punktisüsteem oli igati ok ka, kui keegi viitsib sellega taas mässata, siis miks mitte. Meenutuseks mullused tulemused:

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #104
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              Olen ka seda meelt, et punktid peavad tulema yhtlasemalt, mitte et keegi kobab yhe turna ära ja ongi tabeli tipus.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #105
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Turniiridel ongi ainult esikoht(kolmik) tähtis, tagumised kohad ei koti kedagi. Veitsa imelik oleks küll, kui rankingu esiviisikusse saaks tüüp, kellel ainult üks mincash... Võiks top heavy'im ränkingusüsteem olla küll.

                                Orlov auhinnana oleks nuts, aga nii kallist auhinda ei ole mõtet nii väikse liiga peale panna, Trio live vms kärab küll.

                                Edit: viieminutuliste ja lühemate levelitega turnade/SNG'dega elatist teenivaid mängijaid on küll ja rohkemgi veel. Ise ei viitsiks ka Trio klienti iga nv nii kaua lahti hoida, las turbo jääb.
                                Orlovi BI on €330, mida on tegelikult väga suur summa aga arvestada tuleb ka sellega, et väga paljud selle foorumi lojaalsed kasutajad on reganud läbi meie rakebacki, kust meie kukrusse kukub ka midagi siis aastas korra võib sellist luksust lubada. Näiteks PokkeriProd.com suveturniir läks tunduvalt rohkem kallimaks kui €330!

                                Kui ma lähen siis tõenäoliselt see Orlovi pakett ka siia turniirile tuleb, kui ei lähe siis tühjalt ma seda ära ei anna ning leiab miski muu mooduse, kuidas võitjal elu huvitavaks teha!

                                Comment

                                Working...