*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #136
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei näe selles midagi halba sest rõhutan veelkord -- auhinnalistele kohtadele (mida garanteerib PP) saavad pretendeerida ainult kasutajad, kellel oli siin foorumi kasutaja olemas enne liiga ilmumist lobbysse.

    Paroolid ju panen anywya kõik korraga üles, sest tegu ei ole freerolliga. Ja kui sel juhul miski lambivend tahab mängida saab ta paroolid siit anyway aga sel juhul tõesti lambivend pretendeeriks garanteeritud auhinnale.

    Peale selle lambivennad on reeglina dead money -- teevad nii fieldi suuremaks, softimaks ja auhinnafondi rasvasemaks.
    Parool võiks siiski olla. Kui on mõeldud PP turniiriliiga, siis peaks see olema ikkagi foorumi kasutajatele.
    Kuna turniirid ei ole anyways väga suure fieldi ja auhinnafondiga, siis isiklikult näen selles pigem foorumikaaslaste vahelist mõõduvõtmist, mis ei ole mõeldud kõrvalistele tegelastele.

    Kui keegi tõesti on huvitatud sellest konkreetsest turniirist, siis las tuleb ja otsib siit selle parooli.

    My 2 cents

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #137
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      Algselt postitas erplander Vaata postitust
      Kui eesmärgiks on teha soliidne turniiriliiga, siis on selline jutt ülimalt kohatu.

      Ja eks see turboturniir oma märgi jäta sellele liigale. Mina seda näiteks nii tõsiselt ei võta enam tänu sellele.
      Sa hakkad juba vaikselt tilti ajama. Iga nv taguda läägeid €11 freezoute ei ole by definition juba soliidne liiga. Liiga lõpus paari mincashi ja hulga esikümne kohtadega esikolmikusse saamine eraldab ju tõepoolest terad sõkaldest, lol. See oleks täisamatööridele vbla soliidne, aga siin on elukutseliste ja korralikult pokkeriga teenivate osakaal piisavalt suur, et tõsisemat motivatsiooni head mängu teha pärssida.

      See liiga ongi fun foorumikaaslastega mõõduvõtmine ja nii tõsine kui selline liiga olla saakski. Sellisena on turbo igati omal kohal ja neid võiks minu arvates rohkemgi olla. Rohkem ei viitsi sel temal vaielda.

      Comment

      • vinney
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 473

        #138
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        punktisüsteem võiks siis triobeti oma olla

        toda kasutati ka eelmine hooaeg minu mäletamist mööda

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #139
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Sa hakkad juba vaikselt tilti ajama. Iga nv taguda läägeid €11 freezoute ei ole by definition juba soliidne liiga. Liiga lõpus paari mincashi ja hulga esikümne kohtadega esikolmikusse saamine eraldab ju tõepoolest terad sõkaldest, lol. See oleks täisamatööridele vbla soliidne, aga siin on elukutseliste ja korralikult pokkeriga teenivate osakaal piisavalt suur, et tõsisemat motivatsiooni head mängu teha pärssida.

          See liiga ongi fun foorumikaaslastega mõõduvõtmine ja nii tõsine kui selline liiga olla saakski. Sellisena on turbo igati omal kohal ja neid võiks minu arvates rohkemgi olla. Rohkem ei viitsi sel temal vaielda.
          Lol, ise ka aru saad kui vastuoluline su jutt on?

          Kui eesmärgiks on tõesti mingi naljaliiga, siis palun väga, miks piirduda ainult ühe turniiriga, pange neid ikka rohkem juba. Miks ainult mingid kuivad NLH turnad ja sekka paar PLO-d, mida funni nendes on, igapäevane värk.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #140
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            Algselt postitas erplander Vaata postitust
            Lol, ise ka aru saad kui vastuoluline su jutt on?

            Kui eesmärgiks on tõesti mingi naljaliiga, siis palun väga, miks piirduda ainult ühe turniiriga, pange neid ikka rohkem juba. Miks ainult mingid kuivad NLH turnad ja sekka paar PLO-d, mida funni nendes on, igapäevane värk.
            ma ei saa sust aru, mis sa tahad nendelt turniiridelt "teenima" hakata v?

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #141
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              wtf, kui raske on mõista, mida ma püüan saavutada.

              Lootsin naiivselt, et selle liiga peamine eesmärk on ikkagi selgitada foorumi parimad turniirimängijad, mitte mingi klounaad või flippamisfest. Eelmine aasta oli liigas kõik suhteliselt ok ja olen siin teemas sõna võtnud üksnes põhjusel, et liigat veelgi paremaks saada, juhtides tähelepanu, et mullu olid siiski enamus turniire turbo-poolsed, kestes max 2 tundi, üksnes Main Event oli veidi parema struktuuriga. Tore, et seda võeti kuulda ja kokkuvõttes on turniirid parema struktuuriga kui mullu. Samas täielikku hämmingut tekitas 5-minutiste levelitega turniiri sissetoomine. Ja nagu püüdsin mõista anda, siis sellisel turniiril ei saa olla kohta üheski tõsiseltvõetavas liigas, mina pole vähemalt kohanud sellist nalja varem, et enamik turniire on kõik tõsise struktuuriga ja siis on vahele lükatud üks super-turbo. See muudab väga palju. Nende jaoks muidugi mitte, kes ei kavatsenudki seda liigat tõsiselt võtta.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #142
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                Lol, ise ka aru saad kui vastuoluline su jutt on?

                Kui eesmärgiks on tõesti mingi naljaliiga, siis palun väga, miks piirduda ainult ühe turniiriga, pange neid ikka rohkem juba. Miks ainult mingid kuivad NLH turnad ja sekka paar PLO-d, mida funni nendes on, igapäevane värk.
                Ära mängi, kui ei meeldi. Ega see ei ole kohustuslik.

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #143
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Ära mängi, kui ei meeldi. Ega see ei ole kohustuslik.
                  Täpselt nii, ei mängigi, kui teoks saab mingi hübriidliiga nalja- ja tõsise struktuuriga turniiridest, siis ei võta kogu liigat tõsiselt ja osalen üksnes valitud turniiridel :)

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #144
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    Algselt postitas erplander Vaata postitust
                    Täpselt nii, ei mängigi, kui teoks saab mingi hübriidliiga nalja- ja tõsise struktuuriga turniiridest, siis ei võta kogu liigat tõsiselt ja osalen üksnes valitud turniiridel :)
                    Kui kõikide inimeste eelistusi/soovitusi kuulda võtta, siis ei tuleks sellest liigast midagi välja. 30-50 inimesega konsensust leida ei ole kerge.

                    1 turbo formaadis turniir ei muuda seda liigat mõtetuks

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #145
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      Erplander, sa reagerid veits üle. Eesmärk on muidugi selgitada foorumi parimad turnamängijad, seda loomulikult reaalselt teostada ei saa(see liiga võtaks aastaid), kui seda turbot kavas poleks ja oleks ainult 9 turniiri, siis oleks ju sinu poolt kõik okei? Fakt on see, et ka turbol on teatud mänguoskust vaja, straight-up flippamisega seda kõrvutada on vale. Seega 10 turniiri, millest üks on turbo, on parimate selgitamiseks parem formaat kui 9 turniiri ilma ühegi turbota. Ja enamus rahvast(ma eeldan) tahab, et sees oleks ka 1 turbo, ma ei saa aru, milles probleem.

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #146
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        Ok, olgu-olgu-olgu.

                        Mul polnuks midagi ühe (või ka kahe) normaalse turbo-turniiri vastu (10 min levelid), mida püüdsin aga selgitada, et 5-minutiste levelitega turniir pole enam turbo, vaid hüper-turbo. Ei midagi muud. Võrreldav otseselt straight-up flippamisega.

                        Comment

                        • macroTilt
                          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                          • May 2010
                          • 629

                          #147
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          a kas WSOPi kavas on turbo turniire? uudishimu.
                          ja lenc ytleb hasti, suhtega 9:1 peaks iga mees v6is ju olema. 10x mitteturbo tahendaks seda, et kolmandik vendi jaaks magama 8da turna ajal...v6imalik eh :)

                          ise anyway ei osale, seega....see post pole isegi mitte 2 cents

                          gl v6istlejatele!

                          Comment

                          • macroTilt
                            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                            • May 2010
                            • 629

                            #148
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            [QUOTE=erplander;245338]Ok, olgu-olgu-olgu.

                            Mul polnuks midagi ühe (või ka kahe) normaalse turbo-turniiri vastu (10 min levelid), mida püüdsin aga selgitada, et 5-minutiste levelitega turniir pole enam turbo, vaid hüper-turbo. Ei midagi muud. Võrreldav otseselt straight-up flippamisega.[/QUOTE]

                            sa teed nalja?
                            starsi garanteeritud turnad nagu 8.80$, 11$, 16.50$, 27.50$ jne on aarmiselt populaarsed ja ysnagi mangitavad. hyperturbo??? mis sa ajad. 5 min blinded ja skill m6llab.


                            Last edited by macroTilt; 26.08.10, 17:17.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #149
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              [QUOTE=macroTilt;245341]
                              Algselt postitas erplander Vaata postitust
                              Ok, olgu-olgu-olgu.

                              Mul polnuks midagi ühe (või ka kahe) normaalse turbo-turniiri vastu (10 min levelid), mida püüdsin aga selgitada, et 5-minutiste levelitega turniir pole enam turbo, vaid hüper-turbo. Ei midagi muud. Võrreldav otseselt straight-up flippamisega.[/QUOTE]

                              sa teed nalja?
                              starsi garanteeritud turnad nagu 8.80$, 11$, 16.50$, 27.50$ jne on aarmiselt populaarsed ja ysnagi mangitavad. hyperturbo??? mis sa ajad. 5 min blinded ja skill m6llab.


                              Pane siia kõrvale nüüd triobeti blindilevelid, siis näed milles on erinevus :)

                              Comment

                              • macroTilt
                                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                                • May 2010
                                • 629

                                #150
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                oh fck, panin jalle rappa. well, im high, sry :D
                                all good ja good luck triobetis to every1!

                                end ja out.

                                Comment

                                Working...