Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***
Paluks võimalikult palju mõtteid võimalikult kiiresti punktisüsteemi kohalt. Ise pakun välja midagi sellist(ennetasin kompromissi, seega ei ole see ikkagi nii järsk, kui mina selle teeksin):
100
80
60
50
45
40
35
30
25
20
16
13
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
ME-l võiks ehk kõik kahekordsed olla(poleks vist nii hull, kui meil ükskord liigas, kus liiga palju sõltus ME-st, samas peaks olema garanteeritud, et pinge jääb lõpuni).
Paluks võimalikult palju mõtteid võimalikult kiiresti punktisüsteemi kohalt. Ise pakun välja midagi sellist(ennetasin kompromissi, seega ei ole see ikkagi nii järsk, kui mina selle teeksin):
100
80
60
50
45
40
35
30
25
20
16
13
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
ME-l võiks ehk kõik kahekordsed olla(poleks vist nii hull, kui meil ükskord liigas, kus liiga palju sõltus ME-st, samas peaks olema garanteeritud, et pinge jääb lõpuni).

Comment