Libahunt 27

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #391
    Re: Libahunt 27

    ma ka ei viitsi :(

    Mul viimane küsimus qq kui imallin ei hääleta kas tema hääl läheb random.org või flipid lihtsalt overbet ja ranka vahel.

    Tegelt ma loodan, et overbet ja imallin on mõlemad lõpuni afk ja hundid võidavadki, siis ma pole vähemalt 100% kaotuses süüdi vaid kõigest 99

    The End!

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #392
      Re: Libahunt 27

      ranka siis

      Iamallin võiks tulla ja küsimusi küsida jne, kui ta täna üldse kohale ilmub, mitte random votet panna.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #393
        Re: Libahunt 27

        Hääled on lukus!

        ranka (2): timz0333, overbet
        overbet (2): karupoeg, ranka


        Ei ole hääletanud (1): IamAllin,
        Last edited by q_q; 05.11.14, 15:10.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #394
          Re: Libahunt 27

          oi vitut - role neutral post

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #395
            Re: Libahunt 27

            Küsimus: mis juhtub kui i am allin ei hääleta?
            Vastus: yolo

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #396
              Re: Libahunt 27

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              ranka siis

              Iamallin võiks tulla ja küsimusi küsida jne, kui ta täna üldse kohale ilmub, mitte random votet panna.
              ära närva hunt. imallin tule.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #397
                Re: Libahunt 27

                lol ranka

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #398
                  Re: Libahunt 27

                  kuna iamallin pole 2 päeva postitanud siis see suht jama ikka ja peaks modkillima, st isegi kui küla flipi võidaks täna siis hundid võidaks, niiet gg wolves win

                  võitu nad kindlasti ei väärinud sest lols kt hääletab oma peeki?? XDDDD

                  aga noh võitjate üle kohut ei mõisteta, gz ranka ja karupoeg!!!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  samamoodi vastasin nagu sa küsisid. ​wow
                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Mina olen külatark. Peekid olid:
                  • 1. päev: wow (free peek)

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #399
                    Re: Libahunt 27

                    visa kui sa fake claimid kt külana ja päris kt claimib nii et sinu hundi peek on tal küla siis oleks mõistlik unclaimida, sest riskid peeked küla lynchida, oleks lenc hääletanud oma counter-wagon oleks 3-3 ja peeked külaga flip tal

                    timz vahet pole keda sa hääletad ju nkn mõlemad hundid? jäi arusaamatuks miks põdesid selle pärast

                    karupoeg sa reaalselt saad aru, et sa ei ole werewolfi mängijana kõige normaalsem? Või on sul mingi diagnoos pandud?

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #400
                      Re: Libahunt 27

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #401
                        Re: Libahunt 27

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        WowAwiAA - küla (dead )
                        VisaHing - küla
                        q_q - küla ( dead )
                        ranka -
                        timz0333 -
                        overbet -
                        IamAllin - küla??
                        karupoeg -
                        lenC -

                        Tegin listi, mida kasutada pärast. Ei viitsi kuhugi copy pasteda.
                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        hea list "seer"
                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        omg see list oli selleks et kasutada copy - paste hiljem omg. Et oleks LIST ees :D :D irww
                        Kui see on selleks, et irw copy-pasteda hiljem :D Siis miks seal "IamAllin küla??" irw kirjas on? Seerina selline listide jätmine :D väga mõistlik ei tundu irw.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #402
                          Re: Libahunt 27

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          kuna iamallin pole 2 päeva postitanud siis see suht jama ikka ja peaks modkillima, st isegi kui küla flipi võidaks täna siis hundid võidaks, niiet gg wolves win

                          võitu nad kindlasti ei väärinud sest lols kt hääletab oma peeki?? XDDDD

                          aga noh võitjate üle kohut ei mõisteta, gz ranka ja karupoeg!!!
                          Mis mõttes me ei väärinud ja kes hääletas oma peeki ? Sa räägid, et timz tegi vea? Sama, mis pokker - kui foldid seti oma lolluse tõttu, siis just see ei vääri võitu.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #403
                            Re: Libahunt 27

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust

                            timz vahet pole keda sa hääletad ju nkn mõlemad hundid? jäi arusaamatuks miks põdesid selle pärast
                            Hiljem sain sellesta aru jah. Lihtsalt juhe jooksis nii kokku. Hmm save a day or lost a game? Raske otsus

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #404
                              Re: Libahunt 27

                              kuidas ranka bokkerit piidib üldse

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #405
                                Re: Libahunt 27

                                Tema ongi pokker

                                Comment

                                Working...