Libahunt 27

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #361
    Re: Libahunt 27

    Algselt postitas lenC Vaata postitust
    hea list "seer"
    omg see list oli selleks et kasutada copy - paste hiljem omg. Et oleks LIST ees :D :D irww

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #362
      Re: Libahunt 27

      tavaline küla

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #363
        Re: Libahunt 27

        On öö!

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #364
          Re: Libahunt 27

          Tundub, et lenc sai lynched ei viitsi üle kontrollida XD ta oli tavaline külaelanik

          Saatke öökäigud

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #365
            Re: Libahunt 27

            Hundid sõid ära VisHing, kes oli tavaline külaelanik.

            Elus mängijad:
            IamAllin
            Karupoeg
            Overbet
            ranka
            timz0333

            On must lynch ja seega hääled on lukus!!!!
            Hääletada saab ühe korra!!!


            On päev!

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #366
              Re: Libahunt 27

              Jumal tänatud!


              Meie võit overbet!!!! Mis ka ei juhtuks ole minuga

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #367
                Re: Libahunt 27

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                ei jõua enam midagi teha, oma viga, et nii hilja ärkasin

                still kõige debiilsem lynch ever peale neid claime

                Kus ta debiilne on kui suur võimalus ühe päevaga ära lõpetada ja siis sa 10 min ennem lõppu tuled välja. Päev otsa ootasin ju :/
                Aga noh läks hästi

                Sain ühe peeki veel. ja imallin kes on küla.

                TAhaks veel teada kas hundi nightkill oli random või tegi tõesti vea. Tra ma juba öösel mõtlesin, et karupoeg ja visa tegid epic skeemi aga noh nice random hundid siis

                Tra norm strat ikka ma afk nikuinii keegi ei lincy kui ütlen et afk ja tiksun veel rahus 2 päeva.
                Nagu overbet ütles gg ranka!

                Muiugi ei välistaks ka võimalust, et oligi 1 hunt ainult :D

                Jah ma arvan, et see kill oli random. Sest minu kill oleks tunduvalt parem olnud.

                mina dead karupoeg lynch ja ranka tuleb kapist oih sorry mäng ikka käib vaadake visa ja KP kokku mängu.

                See oelks ideaalne olnud imo


                KP ja ranka

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #368
                  Re: Libahunt 27

                  Vahet pole raisk, tahtsin karupoeg hääletada norm faceplam

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #369
                    Re: Libahunt 27

                    täitsa pael, istuge sisse see lukus hääl pange nüüd ranka wtf .....

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #370
                      Re: Libahunt 27

                      Pm lol selge ikka, et ma küla, hui hakkan fake claimima kui visa juba claiminud ja visa oli fake siis siin mängus peab külatark ka oema.

                      Kahjuks jah mitte kõige targem :/

                      Imallin ja overbet hääletage lihtsalt ranka nüüd kuna ma keerasin käki kokku. Ignoreeerige kõike mida 1 või teine postitab

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #371
                        Re: Libahunt 27

                        Ja kui siin mängus on ainult 1 hunt siis on see loomulikult karupoeg.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #372
                          Re: Libahunt 27

                          Hääled on lukus!

                          ranka (1): timz0333

                          Ei ole hääletanud (4): IamAllin, karupoeg, overbet, ranka

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #373
                            Re: Libahunt 27

                            rollid mitte iseloomustused

                            timz külatark.
                            overbet random peek -küla
                            karupoeg peek-hunt
                            imallin peek-küla

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #374
                              Re: Libahunt 27

                              Tra mis tilt praegu enda peale! sorry külad kõik, ***** karupoeg on hunt me peaks kõik teda hääletama rõõmsalt koos rankaga obv
                              ja siis ma failin ja boldin ranka. PFFFFFFFFFFFFFF

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #375
                                Re: Libahunt 27

                                Kui hundid selle mängu võidavad siis ma bannin ennast 3 kuud foorumist kui see kellegil otsust aitab langetada.

                                Comment

                                Working...