Re: Libahunt 27
ma ka ei viitsi :(
Mul viimane küsimus qq kui imallin ei hääleta kas tema hääl läheb random.org või flipid lihtsalt overbet ja ranka vahel.
Tegelt ma loodan, et overbet ja imallin on mõlemad lõpuni afk ja hundid võidavadki, siis ma pole vähemalt 100% kaotuses süüdi vaid kõigest 99
The End!
ma ka ei viitsi :(
Mul viimane küsimus qq kui imallin ei hääleta kas tema hääl läheb random.org või flipid lihtsalt overbet ja ranka vahel.
Tegelt ma loodan, et overbet ja imallin on mõlemad lõpuni afk ja hundid võidavadki, siis ma pole vähemalt 100% kaotuses süüdi vaid kõigest 99
The End!
Comment