Libahunt 27

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #241
    Re: Libahunt 27

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Mind tõenaoliselt end kohal pole
    see post oli EOD kohta?

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #242
      Re: Libahunt 27

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      kuidas overbetil ranka lock clear on
      villane toon+ arvab, et visa on kahtlane, mis mu readiga kooskõlas+ oleks võinud vabalt hundina vaikselt sinu ja wowa vaguni peale hüpata.

      D1 piisavalt põhjusi, et clearida imo

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #243
        Re: Libahunt 27

        hääleta siis keda sa arvad et on hunt

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #244
          Re: Libahunt 27

          Algselt postitas lenC Vaata postitust
          defendin kõiki kolme nii et me võiks mingi muu kompromissi leida, muidu läheb siin mingiks närvitsemiseks

          mis on ka fun mõnikord aga ma täna ei viitsi
          Miks Visa villa su arvates?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #245
            Re: Libahunt 27

            wow

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Miks Visa villa su arvates?
            Pole ühtegi korda n-ö pinginud millegagi, ajab rahulikult oma visa teemasid. Ta tavaliselt üsna faceup mängija imo olnud, mislynch% küll ebareaalselt kõrgel selleks, nii et dunno.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #246
              Re: Libahunt 27

              Algselt postitas lenC Vaata postitust
              wow



              Pole ühtegi korda n-ö pinginud millegagi, ajab rahulikult oma visa teemasid. Ta tavaliselt üsna faceup mängija imo olnud, mislynch% küll ebareaalselt kõrgel selleks, nii et dunno.
              Palju sa üldse selle foorumi werewolf teemasid lugenud oled? Ma visa koha pealt küll väga ei tahaks nõustuda, aga kuna sa suht clear villager ja sul way rohkem skilli, kui mul, siis peab visa d1 kõrvale jätma ikka.

              Aga kui minu ja sinu readid kokku panna, siis sõelale jäävadki wowa, q_q, IamAllin, right? Mis bearcubist arvad?

              Btw, seda ka, et q_q wolfisem kui wowa imo, wowa oleks veits kehv lynch. Kuku mängis "hilisema libahundi teemas" muidu d2 peaaegu analoogse liiniga wolfina mu vastu.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #247
                Re: Libahunt 27

                ?

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #248
                  Re: Libahunt 27

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  ?
                  Räägi, mis sul südamel on.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #249
                    Re: Libahunt 27

                    seleta kuidas liinid analoogsed

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #250
                      Re: Libahunt 27

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      seleta kuidas liinid analoogsed
                      Ma villa, sa wolf, pushid mind mingi loltonereadi pealt. Millest sa aru ei saa hetkel? See suht kahtlane post, sest ma suht kindel, et sa tead väga hästi, millest jutt käib, aga tead, et enamus mängijaid siin ei tea ja sellepärast mängid lolli.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #251
                        Re: Libahunt 27

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        võtke ranka siis see tüüp ei taju üldse biiti et see 9er ja suure tõenäosusega saab kt ainult 1x peekida, niiet "karupoeg saab nii või naa peeked" on täiesti lamp lause

                        vb ta seer ja juba kp peekinud või plaanib peekida aga w/e
                        palun ära hakka jälle pihta oma teooriatega

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #252
                          Re: Libahunt 27

                          Mina valiks siit täna wowa või teise kandidaadina ranka

                          Lenc-i list meeldib mulle.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #253
                            Re: Libahunt 27

                            mis kell üldse päev lõppeb ja visa käi siis need readid välja, mis sul olid ja meelde tulid?

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #254
                              Re: Libahunt 27

                              oeh topelt vote läks, nüüd jookseb counter kokku :/

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #255
                                Re: Libahunt 27

                                22 min eodni

                                Comment

                                Working...