Libahunt 27

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Libahunt 27

    *** WW #27 mänguteema ***

    Siin mängus on:

    6 külaelanikku

    2 libahunti

    1 külatark, kes sai n0 suvalise külaelaniku peeki

    Loe läbi reeglid:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ED-REEGLID-***

    Mängijate nimekiri:


    Majority lynch aktiveerub olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

    Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.

    Kui ei saa enam edasi mängida, siis lõpeta teemas postitamine ning võta mängujuhiga ühendust. Üritage kõiki teisi reegleid järgida. Ärge postitage öösel ning üritage muidu olla mõistlikud.

    ON ÖÖ!
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: Libahunt 27

    Esimene lynch peaks mängujuhi kohused üle võtma ning enda rolli ise avaldama kui ta kohal on, aga igaks juhuks võivad hundid ja külatark ka mulle oma actioni saata kuni asi toimib. Vote counte postitage ise.

    Päev algab tavaliselt 8.00 ja lõppeb 20.00. Isegi kui pole öeldud et on öö, siis ärge postitage liiga vara või liiga hilja.

    Üritage olla mõistlikud ning ärge mingid jama jälle korraldage.

    ON PÄEV. Esimene öö algab esmaspäev 20.00

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Libahunt 27

      q_q vast tegeleb postcountiga? ei viitsi softi hakata installima.

      aga küla olen. Ausalt lootsin hundurolli. boring ei viitsi mängida nii.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #4
        Re: Libahunt 27

        Kohal

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #5
          Re: Libahunt 27

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          q_q vast tegeleb postcountiga? ei viitsi softi hakata installima.

          aga küla olen. Ausalt lootsin hundurolli. boring ei viitsi mängida nii.
          Vahetame?

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: Libahunt 27

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Vahetame?
            tavai muska rääkisid sisse end.

            WowAwiAA

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #7
              Re: Libahunt 27

              bearcub on wolfy jälle

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #8
                Re: Libahunt 27

                Seni insanely roleneutral, wowat alati keeruline readida ja Visa on visa nagu ikka.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #9
                  Re: Libahunt 27

                  overbet

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #10
                    Re: Libahunt 27

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    tavai muska rääkisid sisse end.

                    WowAwiAA
                    muah muah

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #11
                      Re: Libahunt 27

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      overbet

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #12
                        Re: Libahunt 27

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        Seni insanely roleneutral, wowat alati keeruline readida ja Visa on visa nagu ikka.
                        Sind jällegi ülearu lihtne

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #13
                          Re: Libahunt 27

                          Ma kommenteerisin lihtsalt esimesi poste ja seda, et sa oled külana ka wolfclaimi pannud.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Libahunt 27

                            Küla

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: Libahunt 27

                              nonii pojad keda lunchime

                              Comment

                              Working...