wat wat nüüd nägin alles. Mis see karupoeg sul siin tegi? Natuke tsirkust ja leiba kas ta tegi siin mingi edge kuskil huntide tiimile w?
See kui ta hääletab wowa on pigem suht obv tell, et wow küla ja peaksid õnnelik olema. Tra te nõrganärvilised ise lasete ennast modkilli pidevalt see ajab hoopis tilti!
Minu viga, et ma häält ümber ei tõstnud: ma lihtsalt ei märganud seda kuna ei olnud mänguga nii kursis. Aga kõik mõistusega külaelanikud oleksid pidanud seda märkama. Kõige hullem olukord oleks, kui overbet oleks surnud flipiga ja hunt olnud, siis järgmine päev oleksid kõik mu kaelas olnud.
Aga noh. Järgmisteks mängudeks alibi olemas. Mängin edaspidi hunti, küla ja külatarka samamoodi.
Ranka, kas sa srsly ei biidi absoluutselt seda mängu? Esiteks kui sa seer ja kõik tahavad sind lynchida, siis sa pead claimima seal lõpus. Teiseks, see kui mina suren ja flipin wolfi, ei oleks mitte kuidagi su d2 mislynchi saatnud isegi kui sa vanillager, aga seerina kohe kindlasti mitte ju, sest sa saad claimida iga kell kui sulle väga julmalt peale lennatakse. Vote ümbertõstmisest rääkimata obv.
wat wat nüüd nägin alles. Mis see karupoeg sul siin tegi? Natuke tsirkust ja leiba kas ta tegi siin mingi edge kuskil huntide tiimile w?
See kui ta hääletab wowa on pigem suht obv tell, et wow küla ja peaksid õnnelik olema. Tra te nõrganärvilised ise lasete ennast modkilli pidevalt see ajab hoopis tilti!
See on role neutral.
KP tegi ainult ühe asja valesti, Visahinge poste poleks ta tohtinud kustutada.
See on role neutral.
KP tegi ainult ühe asja valesti, Visahinge poste poleks ta tohtinud kustutada.
Saage aru, et ma ei kustutanud visahinge poste ära. ma ei saa seda isegi kuidagi teha, ega ma ranka ple (või pastilaa). Ma kustutasin 2 korda enda postituse, sest ma kirjutasin 1 korra mõttetu teksti ning teine kord oli mingi error.
Saage aru, et ma ei kustutanud visahinge poste ära. ma ei saa seda isegi kuidagi teha, ega ma ranka ple (või pastilaa). Ma kustutasin 2 korda enda postituse, sest ma kirjutasin 1 korra mõttetu teksti ning teine kord oli mingi error.
EDIT// Tra ma tont ei oska ise poste lugeda lihtsalt.
Minu arvates oli ka karupoja postidest võimalik üht-teist välja lugeda, aga see selleks.
minu postitused olid täiesti role neutral. Ehk siis ma oleks need postitused kirjutanud täpselt samamoodi erinevates olukordades (nt kui wowa hunt või kui wowa küla).
See, kuidas seda tõlgendada, see on juba mängija oma asi. Aga nii on iga lausega või ütlemisega - alati saab midagi tõlgendada, muidu ei oleks kõnekeelel eriti pointi ning võiksime oma mõtteid edasi anda rusika ja kirvega.
Mis puudutab nüüd seda, kas ma oleks pidanud üldse sekkuma, siis mind hetkel absoluutselt ei vaeva hetkel mure, et ma oleks midagi ära rikkunud. Ka visa ütles, et enne seda oli "flow" väga hea. Ju siis astusin korra üle piiri kellegi jaoks, kuid minu arvates oli piir veel kaugel.
ja tsiteerides Märt Avandit, siis "tujurikkuijad pole kunagi piiri ületanud"
Ranka, kas sa srsly ei biidi absoluutselt seda mängu? Esiteks kui sa seer ja kõik tahavad sind lynchida, siis sa pead claimima seal lõpus. Teiseks, see kui mina suren ja flipin wolfi, ei oleks mitte kuidagi su d2 mislynchi saatnud isegi kui sa vanillager, aga seerina kohe kindlasti mitte ju, sest sa saad claimida iga kell kui sulle väga julmalt peale lennatakse. Vote ümbertõstmisest rääkimata obv.
Mul tuli mäng meelde 30 minutit enne lõppu ning vote countile ei pööranud rohkem tähelepanu, et enamus hääled minu peal. Oma hääle unustasin ära, sest ma olin tõesti väga hõivatud muude mõtetega.
Comment