VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #766
    Re: EOD Vote Count 150 to 502

    BWG

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #767
      Re: VisaHunti vol 22

      Mina olen hunt jep.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #768
        Re: VisaHunti vol 22

        eluvend sa peaksid ka mind hääletama kuna ma üritasin sind ka hundiks freimida enne päeva algust. :)

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #769
          Re: VisaHunti vol 22

          Flipmachine kuna sa juba alustasid siis sa võid veel poste tuua kus ma oma hundisust reedan.

          Sa leidsid selle mu votemise slipi ma ei suutnud oma pal'i hääletada jah, teadsin, et ranka on qq piikiga külatark ja üritasin ta kohe kiirelt mängust välja saada.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #770
            Re: VisaHunti vol 22

            Mul oli salakaval plaan kus ma tahtsin täna proposida NO Lynch'i ja selleks ennast Final three'se kindlalt ära clearida. Siis saaksin maarjamaa parimaks libahunditajaks ja ehk suuremaad prod andestavad kõik eelnveda blackid ära.

            Kahjuks ei õnnestunud, kuna ma sattusin vastamisi uue talendiga kes märkas mu hundislippe.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #771
              Re: VisaHunti vol 22

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust

              Kahjuks ei õnnestunud, kuna ma sattusin vastamisi uue talendiga kes märkas mu hundislippe.
              oh sind meelitajat

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #772
                Re: VisaHunti vol 22

                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                oh sind meelitajat

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #773
                  Re: VisaHunti vol 22

                  Eluvend, Bwg and Timz

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #774
                    Re: VisaHunti vol 22

                    kelle poolt hääletame siis või mis teeme?

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #775
                      Re: VisaHunti vol 22

                      täna päeval läheb karupoeg ja öösel läheb looper

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #776
                        Re: VisaHunti vol 22

                        mäng läbi siis kah ja hundid võidavad

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #777
                          Re: VisaHunti vol 22

                          Mis saab siis BWG? Ma olen sinu paadis enivei ja pean varsti ära minema tea kas tagasi jõuan, ennem lõppu.

                          Mulle sobib no lynch ja no problem või hääletan flippi? Fakt on see, et mina seda mängu siin lahendada ei suuda. Pm ongi eluvend ---flipmachine flip a coin. On kumb on Wp!

                          Ja obv 1% jääb BWG ka võimalikuks :D

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #778
                            Re: VisaHunti vol 22

                            imo võite kõik perse käia peale oma viimaseid poste.

                            Normaalselt tuli mingi jobimaitset suhu ja panite kõik mu endas kahtlema :D

                            Ei no ma ei usu, et keegi teine hunt on peale flipi. See timzi viimane post on nii karm, et ma värisen juba lol wtf :D kui sa oled küla siis hääleta flip ära ma ei usu, et eluvend wulf on.

                            Pealegi flip pole midagi muud teinud peale selle kus day1 votecounti kus ma hääletan rankat ja tema bussib oma partnerit.

                            + kui ta oleks villa siis ta juba näeks mu post 1st et ma ei saa kuidagi hunt olla.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #779
                              Re: VisaHunti vol 22

                              Imelik, et eluvend pole midagi sekka öelnud aga flipmachine ikka suht lockwulf mu jaoks :*(

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #780
                                Re: VisaHunti vol 22

                                flipmachine

                                Ja ma out -.-

                                Comment

                                Working...